3D/4D u Grochala - cenník a skúsenosti

zirafa112
7. feb 2018

Baby chcem sa objednať ku Grochalovi do Martina na 3D/4D sono. Chcem sa opýtať koľko Vás vyšlo vyšetrenie a či boli v cene aj fotky alebo aspoň fotky nahraté na CD/USB a či ste si museli doniesť vlastné USB? Za koľko Vás objednali? a koľko trvalo vyšetrenie. Volala som tam, ale nikto nedvíha tak myslíte, že sa ozvú? A posledná otázka či ste boli spokojné s vyšetrením. Ďakujem za každý komentár.

redhead20
7. feb 2018

Cena za vyšetrenie je 70€. Nám fotku neuctoval. Robi Tak, ako príde. Niekomu účtuje, niekomu nie. Samostatne stojí 8€. USB pokiaľ viem sa môže zobrať, ale čisto nové, nerozbalene. Prístup Super, dnu ideš vždy načas. Ak je dieťa zle otocene pošle ťa aj 5x sa prejsť, aby všetko dobré pozrel. Keď nedvíha, zavolá naspäť. Ja som bola spokojná.

redhead20
7. feb 2018

A ja som sa objednavala v 13tt na 20tt.

lucy218
7. feb 2018

Ja som bola velmi spokojna s dr. Grochalom. Strasne skvely doktor a clovek. Boka som pri nom v kazdom tehu a dochadzala som az z Ke ked som cakala synceka. Doverovala som mu uplne vo vsetkom. Vysetrenie prebiehalo asi tak, ze ked nepozrie vsetko hned pri prvom robeni usg lebo babo nie je spravne otocene tak posiela na chodbu prechadzat sa, chodiit po schodoch aby sa babo otocilo. A to som niekedy chodila takto aj 3-4x kym sa babo otocilo. Ale on vzdy trval na tom, ze musi pozriet vsetko co potrebuje. Ja som za vysetrenie platila 70€ ale netusim ci je v tom foto lebo nas drobec sa nechcel ukazat tvarickou 🙂 vzdy sa otacal tak aby sme ho nevideli 🙂 ale urcite to ma na stranke spomenute. A co sa tyja toho, ze nikto nedviha, mne sa nikdy nestalo aby mi dvihli hned. Vzdy mi vecer volal dr spat. Niekedy aj okolo 20. Takze netreba sa bat, on sa urcite ozve. A objednava podla toho aky je to tyzden tehotnosti. Prvy sa robi okolo 12-13tt, druhy okolo 18-20tt a treti okolo 30tt. Ale vsetko to ma na stranke www.femicare.org. Drzim palce nech ma pre vas len same dobre spravy a nech ste spokojna s vysetrenim.

hogen91
7. feb 2018

Rovnaka pozitivna skusenost ako @readhead20. Plati sa 70€ za jedno vysetrenie. Bola som v 13 tt a pojdem este dvakrat. Absolutne mily a profesionalny pristup a pritom svetova kapacita. Nam fotku nedal lebo babatko malo ruky nohy pred tvarickou tak by to nevyzeralo pekne na foto.😊

dadka1993
7. feb 2018

Ja som bola u neho raz v 20tt 😊 čakanie minimálne, zobral nás načas, prístup úžasný, veľmi milý, všetko dosledne kontroloval, vysvetľoval a všetko nám detailne ukazoval, naozaj úžasný prístup 🤗 moj malý mal ale hlávku hlboko a nedalo sa niečo dobre pozrieť tak ma poslal poprechádzať sa a počkal kým sa malý pretočí trošku. Maximálna spokojnosť určite to stojí za to, veľký zážitok aj pre mojho muža ❤️ No ja som bola pred 2 rokmi ešte za cenu 50e a 8e fotka 👍 teraz to dosť zdvihol ale oplatí sa 😊

zirafa112
autor
7. feb 2018

Super baby ďakujem. A objednáva len tak, že 12tt,20tt a potom až 30tt alebo robí sono napr. aj 26tt?

jannybond
7. feb 2018

@redhead20
@dadka1993
@hogen91
@lucy218 kocky, len sa chcem spytat to poistovna nehradi? Mna moj gynekolog vzdy posielal k nam do mesta na sono, dal mi vymenny listok a platila som len ked som chcela fotky, za sono nie ... preto sa pytam ... ci vy ste boli na sono aj u vas v meste a aj v martine naviac?? Dakujem za info 😉

zirafa112
autor
7. feb 2018

@jannybond toto majú napísané na stránke:

Naše zariadenie nemá zmluvný vzťah so zdravotnými poisťovňami a všetky vyšetrenia sú realizované na priamu platbu

hogen91
7. feb 2018

@jannybond poistovna to zial nehradi,je to nadstandard. Bola som aj u nas na v meste na skriningu v 12 tt ale pre pokoj duse sme isli aj do Martina. Teraz tie peniazky neprepijem ani neprejem po fastfoodoch tak ze ich investujem takto, istotne to stoji za to. Okrem toho som si dala spravit aj NIFTY test.

jannybond
7. feb 2018

@hogen91
@zirafa112 aha, takze je mozne ist na sono aj u nas a aj do martina naviac ... tak to je super ked babo pozru dvaja doktori, to som nevedela ... dakujem za info

zirafa112
autor
7. feb 2018

@jannybond ja chcem ísť ku Grochalovi preto, lebo mojej doktorke sa nezdá srdiečko a u nás v BB je za 50 eur so všetkým 3D/4D, ale chcem mať istotu od väčšieho odborníka a aj tak sú v BB plné termíny do apríla tak si priplatím a z BB to nemám ani ďaleko.

jannybond
7. feb 2018

@zirafa112 ja som pri prvom tehu bola len u nas v meste, ale pri druhom tehu urcite pojdem aj ku grochalovi, lebo u nas malemu dokladne podla mojho nazoru nepozreli srdiecko, takze pri druhom tehu chcem aby tie sona boli max.dokladne takze pojdem urcite aj do martina

zirafa112
autor
7. feb 2018

@jannybond aj ja pri prvom len v meste 🙂 Držím palce nech je všetko ok. 😊

svetlana35
7. feb 2018

@zirafa112 ano bola som velka spokojnost 70e sono a 5e fotka, na svojej stranke ma cennik . Nahrat video na usb sme nechceli, hlavne pre nas bolo ze babo je zdrave 🙂

zirafa112
autor
7. feb 2018

@svetlana35 ja chcem fotku preto lebo má aj prvé a na pamiatku to je pekné, ale presne najdôležitejšie bude keď nám oznámi, že je všetko ok.

danielazv
7. feb 2018

Je vyborny.povie to dobre,povie vsak aj to zle.jemne,citlivo,avsak dokladne si preveri a povie.ak chces vediet ci je vsetko ok alebo aj ked nie,urcite k nemu.na svk asi nema paru.

ivanka12311
7. feb 2018

50e sa u neho platilo kedysi.. Ja som bola v oktobri platila som 75e 🙂 ...ale spokojny sme boli s vysetrenim aj fotku babetka sme dostali

zzkmetova
7. feb 2018

Dr. Grochalu označujú za odborníka, ak máte nejaký problém počas tehotenstva. Ale rovnako 3/4D vám vedia urobit aj v banovciach nad Bebravou dr.basko/baskova. My sme tam boli 2x. Maximálna spokojnosť. Bola som s manželom a potom aj so synom. P.doktorka pozrela všetko aj 2,3x. Urobila na zázname niekoľko fotiek.jednu nám potom vytlačila. Platili sme 40€. Objednávala som sa vopred- sestrička podľa týždňa určila dátum.zobrali nás cca načas 15-20min. V cene je aj CD s celým záznamom 15-20minut pozorovania bábätká. Všetko čo vidí aj popisuje - 5prstov, obličky, uška, srdiečko aj s chlopnami, pľúca, mechúr...tak ako to nájdete aj v popise vyšetrenia na nete.

zirafa112
autor
8. feb 2018

@zzkmetova no ja chcem ísť preto k nemu lebo chcem si byť istá, že je všetko v poriadku. Pretože pri prvom tehotenstve bolo všetko ok a pri tomto druhom mám neistotua stresy prrtože bábo prvo malo hraničnú veľkosť s komorami či komôrkami na mozgu čo sa upravilo po čase a teraz zas dačo so srdiečkom (doktorke sa nezdá tvar srdiečka) takže sa chcem upokojiť a tých 70€/80€ obetujem pre môj pokoj v duši. Pri prvom som bola u nás v BB u dobrého doktorka čo robí 3D/4D sono za 50€ s fotkami vytlačenými aj na CD, ale má do apríla plno.

lrnka
8. okt 2019

@zirafa112 ano robi

julia17848
11. dec 2019

@zirafa112 môžem prosím vedieť, o ktorého doktora v BB išlo? U koho ste boli pri prvom na 3D? Ďakujem pekne za odpoveď

sonnenshein
11. dec 2019

My sme tiez boli u Grochala, lebo mi aj vzhladom na vek vysla vyssia pravdepodobnost na Downa. Za mna jeden z naozaj vynimocnych lekarov, dokladny, prijemny, pocit nadradenosti nepocitite ani na pol sekundy. Na dovazok, objavil drobnu morfologicku odchylku na srdcovych cievach, o ktorej moj gynekolog netusil co to je (lebo nie je kardiolog).
Boli sme aj s detmi v sobotu, foto len na USB, a platili sme s vikendovym priplatkom 120 eur.

ivanka_2912
19. feb 2020

Prosím vás, treba k dr. Grochalovi odporučenie? A koľko sa treba dopredu asi tak objednať? Ďakujem🙂

swwan
3. sep 2020

@ivanka_2912 odporúčanie netreba,treba sa telefonicky objednať,najlepšie do toho 14 týždňa.

larika1981
10. nov 2022

Ahojte baby chcem sa spytať Pán Grochal vám dá CD alebo si ho musíte priniesť ? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre