3D/4D ultrazvuk Bratislava

gazdi
28. feb 2009

Neviete mi poradiť kde v BA robia 3D/4D ultrazvuk? V ktorom týždni sa robi? Koľko sa treba objednať dopredu a čo to stojí? Ďakujem.

matamu
28. feb 2009

caves Gazdi. 3D ultrazvuk robia v BA na Zahradnickej ul. 42. stoji to vraj cca 1000,- az 1500,- SKK cca 50 EUR. ja sa na nho chystam tiez. ale neviem presne v kt. mesiaci ho robia. cakam na odprucanie dr. nakolko som v 11 tt. a Ty??

ajka30
28. feb 2009

ahoj, robia aj v gpn (www.gpn.sk) za 1900 SK, ale ak mam byt uprimna, pristup nic moc, lebo dr len spravil videa, ale nic nemeral ani nekontroloval, cize cisto komercne zabery. To uz radsej chodte do HC (http://www.4dultrazvuk.sk) tam to velmi chvalia- doktor aj kontroluje babo.
este robia 3D v BA v gyn-five (http://www.gyn-fiv.sk) a euromedixe (http://www.euromedix.sk/). Vrele odporucam euromedix, dr. holana - v 20. t robi morfologicky uzv. je to velky odbornik, skontroloval cele babo, srdiecko aj prietoky. Objednat sa treba vsade minimalne mesiac dopredu, alebo aj skor.

sonet
28. feb 2009

Ahojte, 4D ultrazvuk robia aj v gyn RADMA v Petrzalke, Dr. Sladicekova. Je to nova ambulancia a pani doktorka je velmi mila a ochotna. Necaka sa dlho, lebo ambulanciu otvorila iba teraz, ale je to velmi skusena lekarka...

darca46
1. mar 2009

Ahoj Ajka, mozes mi poslat adresu a t.c. na Dr. Holana. Nie som z BA, ale uz som o nom pocula, tak by som sa k nemu co najradsej objednala.

ajka30
2. mar 2009

ahoj darca, adresa je: BBC III (Bratislava Business Centrum) na Prievozska 6 v Bratislave. Ak budes mat odporucanie od lekara a inu poistovnu ako vseobecnu, tak to tusim stoji len 450 SK: Ak nie, tak ja som tusim platila 2100 SK (mam vseobecnu poistovnu).
cislo na doktora nemam, treba sa objednat cez infolinku 0850 888 999

darca46
2. mar 2009

Ahoj Ajka, ďakujem. Volala som tam, ale Dr. Holan uz tento mesiac v Euromedixe konči. Tento mesiac má plný diár, už ma nikam nevopchal. Nevieš o nejakom dobrom a skúsenom lekárovi v BA, ktorý robí 3D?

ajka30
2. mar 2009

ahoj darca, to je skoda, a kam odchadza? nemoze ta zobrat na novom pracovisku? V BA este velmi chvalia Dr cunderlika (je tu aj tema o nom) ten je vraj velky odbornik na uzv a potom este chvalia dr. brestanskeho v HC, ale osobne tych lekarov nepoznam.

darca46
2. mar 2009

Neviem, kam odchádza. To mi nepovedali, resp. nechceli. Ale je tam iba do konca marca. Ja som z NZ, ale Holana mi odporučili. Tak teraz skúsim hľadať ďalej. Vďaka za tip.

adulka55
2. mar 2009

Ahojte baby, ja som bola v gyn.fiv na Záhradníckej 42 BA, platila som 1900Sk(63,07eur). Mám cca 45 ks snímkov a asi 15 kratučkých videí. Bolo to super, pretože viem že je drobček v poriadku, mi to povedala aj pani doktorka ktorá 3D robila 🙂 🙂

tehula
18. nov 2010

Ahojte, viete poradit aktualne, kde a za kolko v BA robia 3D ultrazvuk?

rebeka24
22. nov 2010

Ahoj tehula,
ja som objednaná na 3D do BA do Gin-fivu. Stojí to tam 64 eur a robia to až po 25 týždni. Ja som chcela v 22 týždni, ako mi odporučila moja lekárka, ale povedali mi, že vtedy robia iba morfologický ultrazvuk, čo nie je 3D a stojí 70 eur. takže morfologický mi urobí moja lekárka a 21.12. ideme na 3D. Ale ak máte niekto skúsenosť z Gin-fivu, tak napíšte, potešíte...

eva76
26. nov 2010

Ahoj,
neviete mi poradit ultrazvuk 4D v BA, ale nieco co stoji za to. Pocula som ze v zahranici napr. v Madarsku v Gyori to robia cca za 50-60 eur.

andrejecka
26. nov 2010

@eva76 ahoj ja som z MA a u nás všetky mamičky posielajú do Brna, spravia ti tam aj 3D aj 4D aj všetko pomeraju aj daju dvd aj fotky a je tam super prístup, všetko trvá asi hodinku a stojí to tam 1000 českých

vladimira32
26. nov 2010

Ahojte, ja som bola na 3D ultrazvuku v Hlohovci, u Dr. Brešťanského. Objednala ma sestrička, keď som bola pred
5 mesiacom. Vtedy je to vraj najlepšie vidieť. Stojí to tam 40 euro. Dal mi fotky, CD a merania všetkých kostí, a všetkého. Bola som veľmi spokojná.

minitimi
28. nov 2010

@rebeka24 Ahoky my sme boli na 3D v 25 tyzdni v gyn-five a som spokojna. Videli sme malinkeho uplne super aj ked sa doktor obaval koli mojmu bruchu. (prilis hruba brusna stena). Trvalo to asi 30 minut, ale supis sme si to uzili. Mame DVD s asi 30timi fotkami a asi 10 klipikov. Urcite to stoji za to. 😀 😉

barchee
28. nov 2010

ja som bola na 3/4D v gyn-five v BA, boli sme v 16tt a v 26 tt 🙂 fotečky máme krásne aj z prvého aj z druhého utz, úplná spokojnosť 😉

eva76
6. dec 2010

@andrejecka

dakujem za info

nya
6. dec 2010

Ja som tiez bola velmi spokojna na zahradnickej v Gyn-five.
Oni tam maju taky 3D balik, ak pojdete aj na maly a aj na velky 3D ultrazvuk u nich, tak ten maly je v podstate zadarmo.
Z oboch vam daju DVD.

Maly sa robi myslim v 14.-16. tyzdni a plati sa za nho nejakych 15 Euro a velky sa robi v 24.-26. tyzdni a stoji cca 40 Euro. Uz si uplne presne nepamatam tie ceny, ale viem, ze dokopy to vychadza tolko ako za samostatny velky 3D, cize mate 2 za cenu jedneho 🙂 .

matulienocka
10. dec 2010

@nya Ahoj, prosim Ta, nevies mi povedat kolko sa caka na 3D ultrazvuk? Aby som vedela v akom casovom predstihu sa mam objednat. Myslela som si, ze na 3D sa chodi az po 20 tt, ale ak tam robia 3D utz aj skor, tak by som rada isla na ten "maly 3D utz", ako si napisala 🙂 A este jedna otazocka, moze byt pri 3D utz pritomny aj otecko? Manzel by strasne rad videl, ako sa babatko v brusku hybe 🙂 Velmi pekne dakujem za info a prajem pekny den 🙂

nya
10. dec 2010

@matulienocka

Caka sa tam par tyzdnov. Skus tam zavolat, oni sa ta budu pytat v ktorom si tyzdni, tak ak im povies ze uz si v 14. tyzdni a chces maly 3D, tak ta niekde este vtesnaju. Mozes tam ist aj s mazelom. Len vela od toho necakajte 🙂 bude to este taky mimozemstan... ale pre mna to bol aj tak velky zazitok a ako spomienka je to super.

Tu je kontakt:
http://www.novedieta.sk/?IDe=6225
...ak si to tu precitas do 16.00, tak stihas este dnes zavolat.

janicka
14. jan 2011

ahojte, viete mi povedat, aky lekar v gyn-five robi ten 3D/4D ultrazvuk? Dakujem 🙂

domika007
21. feb 2011

ahojte, bol niekto na 3/4D UTZ vo Femme sro v BA? diky za info 😉

vindiska
22. feb 2011

dominika007 ja tam chodim pravidelne do ambulancie, som v 23 tt. tiez tam pojdem na 3/4D ultrazvuk. ja som velmi spokojna. prijemna sestricka a aj doktorka..

domika007
22. feb 2011

@vindiska vdaka za info 😉

domika007
14. mar 2011

Ahojte, tak ja mozem pridat referenciu na 3D UTZ vo femme sro v BA, v Petrzalke...velmi mily pristup, ochota, cena aj vysledok...som maximalne spokojna,mozem len odporucit! 😉 Platili sme 45€ a UTZ trval cca 40 min...

kaara1980
14. mar 2011

@nya mne robil 3d v gynfive Mudr.Drábek

monka88
18. mar 2011

@kaara1980 a mozem sa spytat kolko to stalo v GF?Ty si tam predtym chodila aj ako pacientka?

kaara1980
18. mar 2011

@monka88 ahoj.Nechodila som tam,šla som tam najskor na morfologický utz a potom aj na 3d.Morfo som platila 10e,3d okolo 60e.Takže dokopy 70e.

domika007
18. mar 2011

@monka88
@kaara1980 ja ked som volala do gyn-fivu ohladom toho 3D tak mi povedala cenu okolo 64€ 😉 a to bolo par tyzdnov dozadu

kaara1980
18. mar 2011

@domika007 može byť,že to bolo tých 64e,ja som tom platila dokopy s morfologickým

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre