3D/4D ultrazvuk Bratislava

gazdi
28. feb 2009

Neviete mi poradiť kde v BA robia 3D/4D ultrazvuk? V ktorom týždni sa robi? Koľko sa treba objednať dopredu a čo to stojí? Ďakujem.

vvia
9. aug 2012

waaaaaaaaaaaaaaaaa srdiecko v poriadku a ja sa neskutocne tesim 🙂 waaaaaaaaaaaaa milujem nasu bublinku 🙂

crisstinka
21. aug 2012

@althejka a v ktorom tyzdni tam robia ten 3D utz ? a kolko sa treba objednat dopredu nevies ? dakujee ee m 😉

althejka
22. aug 2012

@crisstinka ja som volala s predstihom asi dvoch tyzdnov. sestricka podla tyzdna tehotenstva urcila datum

step13
19. sep 2012

ahoj viemi niekto poradit 4D ultrazvuk v blave a kolko stoji a akom tyzdni tam ist.nie som s blavy a neviem si poradit sama

mata1988
18. okt 2012

@adka22 a kolko si platila v procare za 3D? mas u nich aj doktorku? dakujem za info 🙂

adka22
18. okt 2012

@mata1988 nemam u nich dr a platila som 50 eur.oni robia aj otvorene vykony a vysetrenia takze nemusis byt ich pacientom. 😉

tatulienka
13. nov 2012

@domika007 ahoj..chcela by som sa spytat, kolko dopredu sa treba objednat na 4D ultrazvuk..chcela by som sa objednat na ten tyzden pred vianocami, tak hadam budu ochotny..to budem v 24tt, tak hadam bude vsetko pekne vidiet 🙂
@althejka prosim ta, v ktorom si bola tt na 3D?ked bolo babo uz velke?

domika007
13. nov 2012

@tatulienka ahoj, ja som sa objednavala nejako v polke februara vtedy a dostala som termin ani nie za tyzden a pol od toho objednavacieho datumu 😉 ale neviem ako je to tento rok, najlepsie bude, ked si tam zavolas a spytas sa 🙂

tatulienka
13. nov 2012

@domika007 a robia vo femme sro aj meranie babatka?ci je zdrave?alebo len video a fotky?

domika007
13. nov 2012

@tatulienka nam ho dana MUdr. aj premerala, aj skontrolovala, cize nebol to len cisto 3D UTZ

aknicul
30. nov 2012

@domika007 ahoj, nikde som nenasla napisane, ci ti vo femme daju z 3D utrazvuku aj fotky a video, alebo len fotky / počet kusov? o ginfive som sa uz docitala, ze davaju video, vo femme to nikde neviem najst. Uplne som si tam zabudla zavolat a spytat sa a uz je po ord.hodinach. Ak by si si prosim ta este pamatala, ako u teba prebiehal vo FEMME 3D, daj prosim vediet. Este by som sa chcela spytat, ci aj 3D prebieha na klasickom malom monitore, alebo to prebieha na nejakej vacsej obrazovke (na tom morfo som tam musela riadne dvihat hlavu, aby som nieco videla). Dakujem.
Inak na morfologickom ultrazvuku som bola vo femme, prebiehal klasicky v 2D a pan doktor iba tvaricku prepol do 3D a fotku som dostala vytlacenu. Trvalo to asi 10 minut.Babo bolo komplet pomerane, Cena 30 eur, mala som listok od mojej doktorky, objednala som sa asi 2 tyzdne pred terminom, dali mi taky, ako som potrebovala.

bibi24
20. jan 2013

@adka22 ahoj adka, docitala som sa, ze si bola na 3d utz v procare. Aj ja sa tam chystam tento tyzden, nakolko tam mam aj dr. Nevies mi prosim popisat ako to tam prebiehalo, kolko to trvalo, co vsetko kontrolovali, ci to bolo v miestnosti kde je vacsia obrazovka atd? Budem ti vdacna, dakujem 😉

adka22
20. jan 2013

@bibi24 ahoj trvalo to cca 20 minut boli sme vnutri aj s manzelom,nebola tam velka obrazovka iba taka klasicka ktoru na mna natocili.Dr ukazovala kde ma mala nozicky hlavicku brusko srdiecko pohlavie atd nejak speci nekontrolovala to robi na morfologickom ultrazvuku takze moje ocakavania to splnilo lebo som chcela vidiet svoje babo 3D a chcela som vediet pohlavie kedze mi to na normalnom nevedeli zistit a dostali sme dvd-cko.Super je to ze ak je babo otocene tak ze ho neuvidis tak neplatis. 😉

miriatinko
23. jan 2013

ahojte,som v 30tt uz,stiham to este....? 🙂 boli ste niektora takto neskoro?? 😅

doduska7
5. mar 2013

@domika007 Prosim vas mozem sa spytat v tej cene ste mali aj nahravky aj fotky hej? dakujem

domika007
5. mar 2013

@doduska7 ahoj, v tej cene sme mali dvd s fotkami aj dake nahravky + dokonca mi urobila aj merania a kontrolovala, cize nebol to len 3D UTZ

hanka1581
19. mar 2013

prosim Vas neviete niekto do ktoreho tyzdna mi maximalne urobia 3D UTZ? Dakujem

lanah
19. mar 2013

@hanka1581 ahoj akurát pozerám stránky s 3D ultrazvukom, lebo plánujem ísť a našla som takúto vetu na jednej z nich:

"Najvhodnejší je záznam v 22-26. týždni tehotenstva."

Hádam som pomohla 🙂

hanka1581
20. mar 2013

@lanah Dakujem no snad uz mozno bude aj neskoro ked pridem v 28 tt 🙂 Byvam v zahranici a neviem ako to vsetko naplanovat ohladom leteniek a prace. No snad to vide nejako uvidime. Ale diki moc dufam ze Tebe sa podari ist v danom termine. Ja som zatial pocula od kamaratky len o Medifere v Auparku ktoru doporucila.

lanah
20. mar 2013

@hanka1581 Ďakujem, ja sa rozhodujem momentálne medzi utrazvukom http://www.novedieta.sk/ a http://www.femmesro.sk obe majú dobré odporúčania a myslím si že Femmesro bude mať menej natrieskané termíny na utrazvuk

lanah
20. mar 2013

@hanka1581 tie týždne kedy prísť má každý inak na http://www.novedieta.sk/ majú napísané "V 25. – 27. týždni tehotnosti, ktorý je optimálny pre 3D zobrazenie tváre plodu, môžeme vaše CD doplniť o ďalšie zábery a nahrávky".

Kadžý utrazvuk to má pravdepodobne inak 🙂

hanka1581
25. mar 2013

Tak ja som sa nakoniec rozhodla mat ten Ultrazvuk tuna v UK nakolko som si kupila letenku na SK o trosku neskor nez som tam mala termin v tej Medifere a preobjednat sa to neda lebo je az 6 tyzdnova cakacia doba. Skoda lebo zneju dobre. Dufam ze ty uz si sa rozhodla a mas nieco zajednane 🙂

hanka1581
25. mar 2013

@lanah sorry ta predosla sprava patrila tebe len som na to neklikla 🙂

lanah
26. mar 2013

ja som sa objednávala pred týždňom a dali mi termín na 19.4. a to som sa objednala u http://www.femmesro.sk. Na Slovensku je riadne dlhá čakacia doba na 3D sono 😒

kiki75
18. apr 2013

@lanah kolko to stoji v tomto zariadeni , nevies?
ceny nie su na internete.....

lanah
19. apr 2013

@kiki75 ahoj Kiki, dnes o 14:30 idem do http://www.femmesro.sk na 3D sono, nepamätám si tú sumu presne, ale buď 50€ alebo 60 € (muž tvrdí že 60€).

Poobede ti to napíšem presne sumu aj s čerstvými informáciami čo a ako bolo. 🙂

lanah
19. apr 2013

@kiki75 Ahoj Kiki,
akurát sme dorazili domov z ultrazvuku. Platili sme len 30 €, lebo sa nám bábätko nechcelo dobre ukázať, tak mi pani doktorka povedala, že sa dohodneme namiesto 50€ len 30€.

Musím sa ešte podeliť o svoje zážitky. Pani doktorka bola mimoriadne milá a ústretová osoba.

Máme množstvo fotiek, dve videá.
Nielenže nám ukazovala bábo takmer hodinu (aj napriek dalším objednaným ľuďom, ktorý čakali v čakárni 😅 ), ale pomerala aj hlavičku a stehenú kosť a povedala nám v ktorom tt+deň sme podľa rozmerov.
Dokonca mi dala aj čokoládu, aby sa bábo začalo viac hýbať a ukázalo nám aj tváričku, ktorú si zakrývalo rukami.

Mala som aj rôzne gynekologické otázky, ktoré som už konzultovala so svojou doktorkou, ale chcela som mať radšej ešte jeden názor a na to mi tiež veľmi ochotne odpovedala.

Naozaj odporúčkam FEMME s.r.o. a pani doktroku MUDr. Michaelu Fellnerovú PhD. na Záporožskej v Bratislave.
(dokonca som začala uvažovať, že zmením gynekologičku-pôrodníčku na základe jej znalostí a rád.)

kiki75
19. apr 2013

@lanah dakujem za info, v pondelok sa teda asi objednam....🙂

kajuska9999
9. jún 2013

Ahojte baby chcem sa opýtať, som objednaná na morfologický ultrazvuk na Kramáre, máte niektorá nejaké skúsenosti priamo odtiaľ? Chcela by som vedieť že čo vlastne sa dozviem a či budú ochotný mi povedať ak bude vidieť aj pohlavie a tak, nakoľko som už v 21tt 🙂 ďakujem za info

baxovci
1. aug 2013

@lanah Ahoj, dávam na tvoje rady... dnes som sa už skoro po termíne (26tt.) objednala ku nim, zatiaľ po telefóne strašne milá a ústretová setrička 🙂 Tak dúfam, že sa všetko podarí a malý bude "spolupracovať" 😀

Zlá skúsenosť: INTERKLINIK na Eisteinovej - asi pred mesiacom a pol som tam volala na odporúčanie kamarátky, lekári mali zrovna voľno, tak sestra si poznačila v ktorom som týždni, moje číslo a že sa mi ozve keď vyzistí volný termín, samozrejme sa mi dodnes neozvala, niekoľkokrát som tam volala, ale stále sa len vyhovárali, neviem koľko ľudí to tam zdvíha, ale nikto mi nič konkrétne nechcel povedať... dnes keď už je najvyšší čas som tam volala neviem koľkýkrát a konečne z nich vyliezlo, že doktorka čo tam je to nerobí a doktori majú voľno až do polky septembra :-/ kvôli nim som skoro o tento zážitok prišla! Fakt "úžasný" prístup!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre