3D/4D ultrazvuk Bratislava

gazdi
28. feb 2009

Neviete mi poradiť kde v BA robia 3D/4D ultrazvuk? V ktorom týždni sa robi? Koľko sa treba objednať dopredu a čo to stojí? Ďakujem.

cejara
17. aug 2013

Žienky, možno hlúpa otázka, ale 4D ultrazvuk sa robí zo spodu alebo na brušku? Ďakujem.

anomis
8. sep 2013

viete mi niekto poradit kde robia 3D/4D ultrazvuk a ake su aktualne ceny?

stanka810
8. sep 2013

@anomis ja som bola v gynfive na malom 3d za 17 eur a na velky pojdem o mesiac...ten stoji 46 eur

anomis
8. sep 2013

ok dakujem...to je dobra cena

tanickapr
11. dec 2013

tak v tom gin-five to riadne menia, ja som obejdnana bud,tyzden a pytaju si 75e za 3d/4d--zmykaci panazi..

tanickapr
11. dec 2013

@lanah prosim t aty si bola na 3d/4d na femme s.r.o.? kolko si paltila?dakujem

lanah
11. dec 2013

@tanickapr Ahoj ja som platila len 30 € lebo bolo krpca málo vidieť, ale normálna taxa je 50 € 🙂

tanickapr
25. jan 2014

ROZHODNE NEODPORUCAM GYN-FIV NA ZAHRADNICEJ 42!!Bola som na 3d/4d ultrazvuku u doktoRa Drabeka.-sice bol velmi mily,ale to nestacilo.
- nahnevalo ma uz len to, ze ma asi 3krat pocas tyzdna preobjednavali - objed.bola oktober a bola som tam januar(a to som si zaplatila povinnuu objednavku na cas)-vedeli ze mam skolu, pracu jednoducho v den terminu drzo zavolaju a preobjednaju na druhy den..potom v ten den hodinu pred tym sa ma pytaju ci nemozem prist zas inokedy!!! (ja a priatel nemame holubnik v praci!!)
- bola som objedn, na 15hod, zobral ma asi 15.20hod.co by som este zvladla..ale bola som TAM CCA 20MIN...VAZNE..15.46 SOM OPUSTALA KLINIKU!!!
- Fotky stoja za nic..nevidiet nic-naprik tomu ze v zmluve je uvedena nahrada/pripadne vratenie penazi..ked vam ich poslem nerozoznate nic..a vidiet iba nos...
:((( JA SOM Z 3D UPLNE SKLAMANA..AK VOBEC PRI DRUHOM DIETATKU POJDEM VOBEC..URCITE NIE GYN-FIV..A ZACVAKALI SME 75E...mame asi 20divn.obrazkov..a ANI JEDNU FOTO NEDALI :( UPLNE SOM SKLAMANA..HOCI SOM SA VELMI TESILA.. :(

nikus20
3. feb 2014

@tanickapr toto som asi mala precitrat zhodou nahodou som knim objednaan hovoris ze tam nemam ist? ja idem sice v 11tt.kvoli amternici tak ze tam este az tak o babo nepojde ael rada by som videla ako tu jedna tiez mala vlemi pekne fotky z 3D a to bola v 11tt. sice budem platit len 17eur ael tak zase chcem ztoho nieco aj vidiet :-/ no kazdeopadne ked mi zavolaju ci nemam inokedy cas im poviem nie a a dkaujema dam sa objedant inde

tanickapr
3. feb 2014

no neviem, ale ja urcite nikdy..pi druhom bajbinku..pojdem sito inde..ja som bola v 24tt..ak chce sposlem ti foto a posudis ci by si dala take peniaze za to co my...

kattulka
10. feb 2014

Vedeli by ste poradit doktora/doktorku, s ktorym ste boli v gyn-five spokojne na 3D?
Dr. Drabeka ani nam neodporucali, aj ked sme u neho boli na NT aj male 3D a boli sme spokojni... Teraz chceme niekoho ineho... Viete odporucit?

aislinn785
9. mar 2014

AHojte, podelím sa so svojou skúsenosťou vo Femme s.r.o. na Záporožskej a 3D USG. Objednala som sa telefonicky, dokonca mesiac vopred. Bez problémov na konkrétnu hodinu. Čakala nás tam veľmi milá pani doktorka. Najprv spravila 2D USG, všetko poriadne popozerala a pomerala. To som ani nečakala. Naozaj veľmi podrobne, či je bábätko v poriadku. Potom išla na 3D. Krpec si zakrýval tvár rukami, tak som sa prevaľovala zboka na bok. Potom ma dala aj trocha pochodiť.Bola veľmi trpezlivá. Pustila nám aj zvuk srdiečka. Nejaké fotky a videá 3D sa podarili, ale keďže sa bábätko schovalo, tak nás objednala ešte o pár dní, aby sme prišli. Zaplatíme 50 Eur až pri tom druhom razy. Teraz na prvom 3D sa nám venovala cca 50 min.
Prístup bol úplne skvelý, aj možnosť prísť znova vrámci ceny, ak sa bábätko schováva. Dostaneme vraj CD s fotkami a videami alebo na naše USB, ako chceme.
Takže ja Femme s.r.o. odporúčam.
Ešte doplním, bola som v 26 tt. Doktorka povedala, že najlepšie je to absolvovať max do 28 týždňa, potom sa už bábätká zvyknú schovávať.

monciky
9. mar 2014

chodim do gyncentrum k Dr. Redechovi, pozerala som ze maju aj 3D aj 4D, velka vyhoda u mna, nemusim sa nikam inam trepat, len cenu neviem, spytam sa najblizsie, lebo za kazdu navstevu platim 50€, tak predpokladam, ze ten ultrazvuk bude viac....,

nikus20
14. mar 2014

@tanickapr ahoj ja som tam bola ale bol to iny doktor nejaky mlady asi tusim ty si bla u toho ktori robi porod v ruzunive🙂mame super fotky islas om do nutra o 20mine ste skor akos om mala vsetko povedal zmeral dal nam fotky aj videa na CD som velmi spokojna🙂 je mi luto ze tebe to tak nevyslo :(

tanickapr
14. mar 2014

@stanka810 ano ale od oktobra menili cennik.cize ked si sa objednala zac.oktobra,dvihalli ceny:(

sussie259
14. máj 2014

@monciky Ahoj citam ze si bola u Redechu, vraj je velmi mily a kde to bolo presne? aby som sa vedela objednat? dakujem

lauricka
14. júl 2014

Ahojte, ohladom 3/4 D BA som nasla dobre odporucania na Femme, s.r.o a Radma Gyn, robia UTZ za cca 50 EUR. Okrem toho ho robia aj v Malackach v Nemocnicnej, s.r.o za 45 EUR. Ja som pri prvom tehotenstve bola v Gynfive a tam to maju rozdelene na male UTZ do cca 16 tyzdna a potom velke neskor, ked uz je vidno dobre tvar. Mozete si vybrat. Ja som bola na tom malom, ten stoji len 17 EUR a vsetko bolo pekne vidno, cele deti, aj pohlavie nam povedali. Potom som isla aj na velky, ale to su uz deti velke, takze boli vidno len nejake casti telicok a daky profil, tvar, ale tvar ma az tak netrapi, preto si myslim, ze najviac sa mi oplatilo ist na to male UTZ za 17 EUR. To velke by mi ani velmi nechybalo, len som sa nechala zlakat. Teraz idem znovu na to male. Treba si kuknut ich cennik a co ponukaju, aby clovek nebol potom prekvapeny...http://www.gyn-fiv.sk/wp-content/uploads/2014/0...

nataliaqwert
18. júl 2014

@aislinn785 ahoj to som rada ze som nasla taketo hodnotenie lebo tam idem o tyzden a pol na morfo a citala som iba dost zlu skusenost spred dvoch rokov tu na fóre takze si ma fakt potesila.....a kedze uz viem aj cenu 4D tak si dam aj ten urobit u nich....fakt diky 😉))

jatyono
25. júl 2014

Ja som bola na 4D v Interklinik. Bol so mnou aj manžel. Doktorka sa nám fakt venovala a konečne sme sa dozvedeli, že čakáme chlapčeka. Celý záznam máme nahratý na USB. Dostali sme aj krásne fotky. Fakt dobrééé. Najlepšie je ísť 20.-24.týždeň tehotenstva.

kamilkax
25. júl 2014

Ja som bola 17.7.2014 v ProCare v OC Central na morfo u MuDr. Holana- vrelo odporucam.
Prepinal 2D, 3D,aj 4D ultrazvuk a vsetko komentoval aj vysvetloval ako je to s nasim babatkom a aky je rozdiel medzi zdravim, resp. Dawnom...Bol velmi mili, morfo trvalo cca 40 min.
Uz som tu davala niekde na forum aj ich aktualny cennik

christin3
7. okt 2014

A s číím ste boli viac spokojné? s 3D, alebo 4D ultrazvukom? Ja idem v piatok na 3D ultrazvuk, no teraz neviem či som skôr nemala ísť aj na 4D. čo je lepšie.
Ďakujem

monika130
7. okt 2014

@kamilkax súhlasím s tebou a tiež vrelo odporúčam MUDr. Holáňa 🙂 bola som u neho pri oboch tehotenstvách a neviem si vynachváliť 🙂 bábätko popozeral od hlavy až po päty a pekne všetko povysvetľoval 🙂 + robil 2D, 3D a aj 4D ultrazvuk 🙂 keď som bola v roku 2009 s prvou dcérkou, tak vtedy bol v ProCare centre a s druhým v roku 2011 som bola tuším v Medicentre v Aupark Tower 🙂

lulu2014
7. okt 2014

@aislinn785 Aj ja som bola vo Femme a bolo super!!!! Bola tam taká mladá doktorka /pracuje inak v Ružinove/. Naozaj si dala záležať malá sa nechcela moc ukazovať ale bola veľmi milá a vytrvalá. My určite ĎAKUJEME a odporúčame. Boli sme tam hodinu. Podarilo sa aj foto a aj video prepínajú medzi 2,3,4 D. A na morfo chodí Dr. Sedlák a ten je tiež super..Odporúčam aj toho.

melkina
8. dec 2014

@lulu2014 prosím ťa a ko%lko ten UZV vo Femme stál? ako dlho dopredu sa treba objednať? ďakujem 🙂

lulu2014
8. dec 2014

Ahoj.Nechcem klamať ale myslím že 30 eur lebo som tam bola predtým aj na morfologickom. Tá Dr. bola straaaaaaaaašne zlatá a ochotná. Bola som tam vyše hodiny lebo malá sa schovávala. Ale máme aj foto aj video-za to sa už nedopláca.Všetci sú tam strašne zlatí. Ľuba

melkina
9. dec 2014

@lulu2014 ďakujem za info 🙂

lulu2014
9. dec 2014

@melkina Nemáš za čo... 😉

wieraaa
17. jan 2015

Ahoj mám otázočku či bola niektorá v Gyn-fiv na morfologickom vyšetrení a koľko ste zaplatili. Som objednaná teraz na 26. januára a sestrička mi povedala cenu okolo 15 e ale v cenníku mali cenu 50 e tak teraz neviem 😢 Ďakujem

briasr
22. jan 2015

Ahojte bol niekto na 4d utz v interklinik - tak aktuálnejšie, napr rok dozadu max ? ako to tam prebieha ? dakujem

timi1012
5. feb 2015

Ja som bola na 3-4D v 29tt u dr Gaža, Maximálna spokojnosť, máme aj video, aj fotky na DVD a stálo to 50€

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre