• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

3D sono v Banskej Bystrici. Kde sa robí a koľko stojí?

4. septembra 2015 
Ahojte baby..som tu nová, zatiaľ som si vás len čítala ale teraz by som potrebovala poradiť. Chcela aby som ísť na 3D sono. Neviete mi poradiť kto u nás v Banskej Bystrici také 3D sono robí a koľko to stojí? Zatiaľ som v polovici 12 tt ale myslím, že objednať by sa mi už aj patrilo... :grinning: Vďaka vopred za Vašu pomoc..
6. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ako ja viem tak 3d sono v BB nerobia iba vo Zvolene. Ale v BB je 4D sono. Robia ho v tej novej budove v Radvani pri Novamede. Je to budova DYNO. :slight_smile: :slight_smile:
6. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj marion. dík. myslím, že som o tom počula len som si nebola istá a nevieš náhodou koľko to stojí?
6. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky. Takže robia to v v Radvani v Medikline, MUDr. Fruhwald. Že vraj to stojí okolo 60 EUR. Ja sa tiež chystám, ale som zatiaľ len v 14 týždni. Inak doktor je fajn a je to veľký fešák :slight_smile:
6. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej?? no, tak to sa asi na neho pôjdem kuknúť :grinning: a nevieš, či to stojí len jedna návšteva alebo viac. vraj sa to robieva aspoň dvakrát za tehotenstvo...kámoške to robili v Blave v 15tt a v 25tt
6. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a za obidve platila 1200 korún
6. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne hovorili, že raz a že sa to robí od cca 24 tt. Dostaneš k tomu aj DVD a fotky
6. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mmm. tak to mám kopec času...si tam zrejme zavolám a uvidím, čo mi povedia...ďakujem vám krásne za info..pekný dník..paa :slight_smile:
6. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe. čauko :slight_smile:
6. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, slavicita. To 4D je fakt drahe, a plus oproti 3D je v tom ze 4D je so zvukom. To ale nie je dolezite. To vo Zvolene Je 3D a stoji do 30EUR neviem presne. Tak ja pojdem do Zvolena. Ak chces kontakt poslem ti cez IP.
6. aug 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no budem rada, čím viac kontaktov, tým lepšie..môžeme si aspoň vybrať..ďakujem :slight_smile:
6. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky dufam že mi niektorá odpoviete...Ja som sa objednala na 3d BB u doktora Fruhwalda.Bola ste u neho volaktorá?A ako ste boli spokojné?A čo všetko bolo v tej sume viem že by malo byt dvd a aj foto a platit by som mala 50eur.Ale chcela som vediet aký maju prístup a kolko bude trvat to dvd.Dakujem vám velmi pekne za odpovede....Prajem pekný den...
22. nov 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....aj ja som uz objednana na 3D v BB u doktora Fruhvalda , ale vobec neviem kolko to stoji, ci moze ist muzik somnou atd atd.......Ak mate niektora skusenosti, prosim dajte mi vediet. Dakujem krasne...
20. dec 2010 o 12:46  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marion ahoj prosim ta kde v Zv robia 3Dsono?Dakujem
27. júl 2015 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak toto by aj mňa zaujímalo. Kde ísť na 3D vo Zvolene? Máte s ním dobré skúsenosti? Ďakujem
4. sep 2015 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok