3D sono v Banskej Bystrici. Kde sa robí a koľko stojí?

slavicita
6. aug 2009

Ahojte baby..som tu nová, zatiaľ som si vás len čítala ale teraz by som potrebovala poradiť. Chcela aby som ísť na 3D sono. Neviete mi poradiť kto u nás v Banskej Bystrici také 3D sono robí a koľko to stojí? Zatiaľ som v polovici 12 tt ale myslím, že objednať by sa mi už aj patrilo... 😀 Vďaka vopred za Vašu pomoc..

marion
6. aug 2009

Ahoj, ako ja viem tak 3d sono v BB nerobia iba vo Zvolene. Ale v BB je 4D sono. Robia ho v tej novej budove v Radvani pri Novamede. Je to budova DYNO. 🙂 🙂

slavicita
autor
6. aug 2009

Ahoj marion. dík. myslím, že som o tom počula len som si nebola istá a nevieš náhodou koľko to stojí?

ada73
6. aug 2009

Ahojky. Takže robia to v v Radvani v Medikline, MUDr. Fruhwald. Že vraj to stojí okolo 60 EUR. Ja sa tiež chystám, ale som zatiaľ len v 14 týždni. Inak doktor je fajn a je to veľký fešák 🙂

slavicita
autor
6. aug 2009

hej?? no, tak to sa asi na neho pôjdem kuknúť 😀 a nevieš, či to stojí len jedna návšteva alebo viac. vraj sa to robieva aspoň dvakrát za tehotenstvo...kámoške to robili v Blave v 15tt a v 25tt

slavicita
autor
6. aug 2009

no a za obidve platila 1200 korún

ada73
6. aug 2009

Mne hovorili, že raz a že sa to robí od cca 24 tt. Dostaneš k tomu aj DVD a fotky

slavicita
autor
6. aug 2009

mmm. tak to mám kopec času...si tam zrejme zavolám a uvidím, čo mi povedia...ďakujem vám krásne za info..pekný dník..paa 🙂

ada73
6. aug 2009

aj tebe. čauko 🙂

marion
6. aug 2009

Ahoj, slavicita. To 4D je fakt drahe, a plus oproti 3D je v tom ze 4D je so zvukom. To ale nie je dolezite. To vo Zvolene Je 3D a stoji do 30EUR neviem presne. Tak ja pojdem do Zvolena. Ak chces kontakt poslem ti cez IP.

slavicita
autor
6. aug 2009

no budem rada, čím viac kontaktov, tým lepšie..môžeme si aspoň vybrať..ďakujem 🙂

kiara3
22. nov 2010

Ahojte maminky dufam že mi niektorá odpoviete...Ja som sa objednala na 3d BB u doktora Fruhwalda.Bola ste u neho volaktorá?A ako ste boli spokojné?A čo všetko bolo v tej sume viem že by malo byt dvd a aj foto a platit by som mala 50eur.Ale chcela som vediet aký maju prístup a kolko bude trvat to dvd.Dakujem vám velmi pekne za odpovede....Prajem pekný den...

lizuzu
20. dec 2010

Ahojte....aj ja som uz objednana na 3D v BB u doktora Fruhvalda , ale vobec neviem kolko to stoji, ci moze ist muzik somnou atd atd.......Ak mate niektora skusenosti, prosim dajte mi vediet. Dakujem krasne...

adka_pajerska
27. júl 2015

@marion ahoj prosim ta kde v Zv robia 3Dsono?Dakujem

ajko
4. sep 2015

Tak toto by aj mňa zaujímalo. Kde ísť na 3D vo Zvolene? Máte s ním dobré skúsenosti? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre