3D sono v Nitre. Bol niekto na tomto vyšetrení?

aviril
3. jan 2008

Ahojte. Chcem sa spýtať, či už niekto bol na 3d aj v nitre a ako to tam prebieha a aký je doktor a podobne. Proste Vaše zážitky. Ďakujem.

aviril
autor
4. jan 2008

čo nikto nebol v nitre na 3d?

nattie
30. jan 2008

aviril - ja som osobne v NR na 3D nebola ale pocula som ze ho robia v medicinskom centre na Chrenovej 😉

ja mam osobnu skusenost s 3Dckom v LV a tam som bola nadmieru spokojna 🙂

katkah3
30. jan 2008

Ahoj, ja idem v 20tt, to je na budúci týždeň na sono do medicínskeho centra na Chrenovú a hneď by som sa tam u toho istého doktora objednala aj na 4D sono. Tiež som zvedavá ako to tam bude prebiehať. Potom napíšem.

katkah3
15. feb 2008

Ahoj, síce som na sono bola v medicínskom centre ale na odporúčanie známych som sa objednala na 4D sono do Hlohovca.

brnka
18. feb 2008

katkah3, preco Ti odporucili radsej hlohovec ako medicinske centrum?

danu
30. jan 2010

danaja • 1d, 25tt • Dnes o 22:13
Ahojte,

bola niektora na 3D u dr. Gilana??
Ja som bola pri dcere v Medicinskom centre, ale teraz uz robi aj moj gynekolog, tak idem tam

danaja
1. feb 2010

Nikto nechodí v NR na sono????

monca11
7. apr 2010

Ahojte,
práve som sa prihlásila a tiež plánujem absolvovať 4D sono v Medicínskom centre, kde mám aj lekára. Prosím napíšte mi, aké máte skúsenosti. Inak ja sa chystám v 27 týždni, tak mi to odporúčili v centre.🙂 vďaka

alexis13
27. sep 2010

toto by aj mna zaujimalo.....ktorý doktor to robi, ako dlho to trva, a kolko to stoji...dakujem 😉

molnitko
27. sep 2010

ja som síce nebola, ale 3D sono robí aj Dr. Kriak na Farskej. ale bližšie info neviem 😒

helenkasabinka
10. nov 2010

dr Linder ma aj 4D sono 😉

lucig
25. nov 2010

Ahojte babuľky máte niektorá skúsenosti s 3D-čkom v Nitre? a aké skúsenosti? odporučili by ste NR či radšej niekam inam? chcela by som sa objednať no neviem kde by to bolo lepšie..
Vopred vám moooc ďakujem za pomoc.. 🙂

helenkasabinka
25. nov 2010

@lucig ahojky ja som najskor chcela ist do hlohovca ale jednoznacne pojdem tu u nas do nitry k Linderovi-oni robia tiez 3D uz som im volala a informovala som sa a treba sa objednat 3tyzdne dopredu,stoji to 45€ a pouzivaju pritom aj 3D a aj 4D sono a urobia dvd a fotky,takze ja nevidim dovod preci ist az do hlohovca,kamoska bola u Lindera a bola velmi spokojna 😵 😉

lukinkowa
2. jan 2011

Dobre vedieť, nemám chuť kvôli tomu cestovať až do Hlohovca, keď to môžme vybaviť aj tu v NR. Len by ma zaujímalo, v ktorom týždni by som sa asi mala objednať, aby to vyšetrenie potom mohlo prebiehať v tých najvhodnejších týždňoch tehotenstva..kedy ste sa objednávali vy a v ktorom týždni ste boli, keď ste absolvovali 3D/4D sono? ďakujem za odpovede.. 🙂

lubenka131
2. jan 2011

toto by zaujmalo celkom aj mna kde to kolko trva v kolkom tyzdni je najlepsie tam ist a kolko dopredu sa objednat a kolko to stoji a co vsetko ti dá 🙂inak nie som vobec narocna :D

klba
10. jan 2011

@lucig,@lukinkowa, @lubenka131,
kocky v nitre sa objednava cca az okolo 25 tt, objednavaju neskor (ako napr. v HC) kvoli tomu ze okolo 27 tt je babatku uz krasne vidiet tvaricku a rodicom ide vlastne o to aby mali krasne foto a video,(vacsinou pohlavie uz vieme 😉 )
a preto neobjednavaju skor, mozno len na poziadanie, ale uz asi 3 x som sa pytala a vzdy mi sestricka povie nech zavolam az okolo 25 tt.
A stoji to tusim okolo 40 €, (plus minus 5 €), trva to 40 minut, v cene je aj DVD, Linder ma aj 3-4D, takze uz by malo byt v cene okrem foto aj video.
Mna odrazda jedina vec, ze dr Linder je dost vazny a nepristupny, (asi to poznate ked k nemu chodite na sono do medicinskeho) sestricka je lepsia a prijemnejsia, ale kvoli tomu do HC nepojdem, ked to mame aj u nas v NR a za podobnu cenu. 😉
My sme uz pri prvom babatku na 3D boli, ale vtedy to este len zacinalo fungovat, boli sme medzi prvymi co to vyskusali a mame len foto, teraz sa tesim aj na to video. 😵
Teraz koncim 21 tt, o 4 tt sa objednam a potom vam dam info za aku dobu po objednani je termin 3-4D a ako to prebiehalo. 😉

klba
10. jan 2011

@lukinkowa ten prispevok patri aj tebe. 😉 🙂

lucig
10. jan 2011

@klba ano ano.. 🙂 už sme aj my objednaní na 3.2.2011 do MC tak už sa tešíme a sme zvedaví, lebo zatím ani nevieme čo to bude..nechcelo sa nám ukázať.. 🙂
len som trošku zostala zaskočená tým, že môj gynekolog to nepodporuje.. ☹ a že to vôbec nie je dobré pre bábatko, keď musí byť vystavené sonu na taký dlhý čas.. ☹ tak som z toho zostala zas trošku vyplašená.. 😒
tak uvidíme.. 🙂

klba
14. jan 2011

@lucig super, 😵 sa tesim na info a kedy si sa objednavala? mne sestricka stale tvrdi ze mam zavolat az v tom 25 tt, teraz som v 22 tt podla sona ale podla ms som v 24 tt.
Ja uz by som chcela mat termin, daj mi vediet v kolkom tt si sa objednala, bud tt tam cinknem. 😉
A kazdy dr tvrdi inak, 😉 nic si z toho nerob, ved si zober kolko kociek uz na 3D bolo a babo je v poriadku, 😉 aj ked jasne ze toto vysetrenie nie je nutne, je to len pamiatka pre rodicov a ich babo.

lucig
14. jan 2011

@klba my sme sa objednávali minulý piatok a bola som v 23 tt. 🙂 tak nás dala na február.. akurát to bude tak 26-27tt. no už sa neviem dočkať.. 🙂 🙂 som strašne zvedavá.. 🙂
však áno to aj hovoril môj doki..že je to len vlastne farebná fotka do albumu.. 🙂 🙂 no už sa na ňu teším.. 😉

klba
15. jan 2011

@lucig vdaka za info, skusim tam cinknut bud. tt a snad budem uspesna, 😅 mne vychadza ze podla sona by som mala 10.2. zacinat 26 tt.
A tebe sedia tt podla ms? Lebo mne vychadza 2 tt rozdiel medzi sonom a MS, tak mi vzdy pocitaju tt podla sona, TP podla MS mam 4.5. a podla sona 18.5 a termin podla sona mi aj sedi s nasim snazenim. 😉

lucig
15. jan 2011

ani mne to nesedí.. 🙂 robí to 1 týždeň.. podľa MS som 24tt+4 a podľa sona 23+2.. 🙂 takže aj to máme približne rovnako.. 🙂 🙂

veroninika
25. jan 2011

@lucig kolko stoji 3D v MC? Dakujem

klba
25. jan 2011

@veroninika sice sa nepytas mna ale odpoviem ti, 😉 stoji to 45 €, trva to cca 45 minut, objednaju ta az cca v 25 tt.
ja som sa objednavala teraz v pondelok, termin 3D mam 15.2. o 14,h, uz sa moc tesime, 😵 este mali sice volne aj skor ale muz je vtedy na sluzobke tak musime vydrzat.

veroninika
25. jan 2011

@klba som to poplietla 😲
ale vdaka za odpoved 😵

barca25
28. jan 2011

ahojte....chcem sa spytat klasicke sono co robia je 3d a potom to platene cca za 40 e kde na 100% sa urci pohlavie je 4d? nejak neviem a chcem sa objednat...chodim linderovi na klas sono...dakujem

barca25
28. jan 2011

mozte mi poradit ci je na klokocine 3d/4d sono..ci robia??? dakujem

brnka
28. jan 2011

@barca25 , nie 3D je 3-rozmerny obrazok a 3D je v podstate video - teda babo v pohybe.... takze nie je to klasicke sono 🙂

klba
9. feb 2011

@lucig no co, bola si na 3D? Som zvedava na infosky, aj ti merali babo, kontrolovali organy, srdiecko a pod...?
daj vediet new info, 😉 a pridaj foto, mna to caka v utorok, uz sa neviem dockat. 😵
lebo kamoske v HC vsetko kontrolovali, nesla tam len kvoli foto a pohlaviu a trosku sa obavam ci mi aj tu vsetko dokladne popozeraju a skontroluju, ci je vsetko ok.
a kto ti to robil sestricka ci dr? a uz viete co brusko skryva? 😵

@brnka trochu ta poopravim, 😉 klasicke sono je 2D, potom 3D sono su vlastne trojrozmerne fotky a 4D je trojrozmerne video, cize navyse je dieta v pohybe a nielen staticke obrazky, 😉

brnka
10. feb 2011

@klba dakujem, jasne video je 4D - to bol preklep, ani som si to neuvedomila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre