3D ultrazvuk je podľa mňa len komercia

Bola som na 3D v gyn five, neviem ale mam z toho zmiesane pocity, pretoze lekar povedal, ze to vobec nema diagnosticky charakter, ide len o vyzaz babetka, dokonca u mna ani to nebolo pekne vidiet. Na strane www.novedieta.sk propaguju, ze hlavne v 12 a 13 tt sa daju zistit gen. vady a presvetlenie sije, zial bola som tam aj vtedy a lekar povedal, ze to tam nerobia, teraz v 24 tt povedal, ze dolezitejsi je 2d ultrazvuk v 20tt. Neviem preco to potom tak propaguju, ved myslim, ze vacsine ide o to dozvediet sa ci je babetko o.k. a nie len vidiet podobu. Ja si myslim, ze 3d je čistá komercia nič viac.
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
Ďalšia
monika1279
2. dec 2011
Ja sa na 4D sono nemôžem sťažovať.Boli sme v Martine u Dr. Grochala, milý lekár.Vyšetrenie trvalo cca 30 minút.Skontroloval všetko - funkciu srdiečka, pozeral komory na srdiečku, nožičky,ručičky - dokonca aj zrátal pršteky, hlavičku dopodrobna všetko premeral či je všetko primeranej velkosti, proste cele bábo 🙂 Nemôžem sa sťažovať. Zaplatili sme síce 25 e, ale zasa to bol súkromný lekár a boli sme si potom istejší že je malá v poriadku 😉
Strana
z3
PredošláStrana
z3
Ďalšia