3D ultrazvuk. Som v 21. týžni. Je možné, že sa mýli?

dadak
27. nov 2006

Ahojte baby,

ake mate skusenosti s 3D. Je spolahlivy? Napriklad co sa tyka urcenia pohlavia. Mne povedal lekar, ze to bude chlapcek, lebo mu vidno vajicka. Teoreticky je mito fakt jedno., len trochu som v kutiku duse dufala, ze to bude dzievka... Je este mozne, ze sa zmylil? Ake mate s tym skusenosti? Som v 21. tyzdni....Dada

cat
27. nov 2006

vieš dada, ja som na 3D bola a preto ťa nebudem odhovárať, len si spätne myslím že je to čisto komerčná záležitosť, vytiahnu z teba cca 1500,- Sk za pár obrázkov, dokopy nič ti nepovedia,ak bábo prekríži nohy tak ani pohlavie.. ja už nato pri 2. mimi rozhodne nepôjdem. A jasné že sa lekár mohol na normálnom UZV mýliť, mne dokonca jeden v 30 tt tvrdil že vidí dievku, somár, pritom na UZV v 20tt to bol jasný chlop aj z pohladu laika, tak to bolo krásne vidieť 😎

papula
27. nov 2006

Ahoj dadak

Ja som tam este zatial nebola,ale som objednana na 8.1.2007 do hlohovca.Pocula som prave naopak ako hovori cat,ale kazdy ma svoj nazor ja si myslim ze 3D ultrazvuk je fajn vela som o tom citala a hlavne v tom hlohovci a tam sa plati len 600 sk a doktor sa ti venuje aj hodinu tak neviem ja sa tam tesim 🙂 😉

Cat a ty si kde bola v ktorom meste?

cat
27. nov 2006

V BA na Záhradníckej..

papula
27. nov 2006

Tak o tom vela neviem,ale ten v Hlohovci je zevraj fakt dobry.

froschka
27. nov 2006

Ehm ja mam trosku inu otazku ak sa tu najdu odbornicky....

idem na specialny geneticky uzv a budem v 13tt...asi som velmi naivna ked si myslim ze by mi snad povedali pohlavie??? 😀

tweety22
27. nov 2006

dadak, ja som bola v 21tt na 3D na zahradnickej, platila som velmi vela ale nakoniec som to vobec nelutovala pretoze som bola uplne prekvapena, je uzasne vidiet svoje babanko este pred narodenim, my sme uz vtedy vedeli hned rozoznat, ze je to chlapcek a tiez aj po kom bude mat nostek, ustocka 🙂 bolo to krasne

zuz11
27. nov 2006

v 13tt pohlavie este nie je vidiet na ziadnom uzv 🤐

tweety22
27. nov 2006

froschka, pohlavie v 13tt? no to tazko 😎 mne ho na normalnom ULT nevedeli povedat v 20tt, iba v 21tt na 3D kde to uz bolo vidno 🙂

froschka
27. nov 2006

no jo jo ja si pockam xi xi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre