3D ultrazvuk v Leviciach. Odporúčam Vám pána doktora

kikina74
6. jan 2008

Som veľmi šťastná, bola som na 3D vyšetrení a dopadlo to výborne.V Hlohovci mali plno, a tak som sa objednala do Levíc. Doktor bol veľmi milý, zobral ma dokonca na Silvestra.Veľa sa so mnou rozprával, ukazoval mi bábatko do detailov,hlavičku ,mozog, bruško, srdiečko, oblička, všetko je v poriadku.Bude to dievčatko!!!! čakala som na tehotenstvo 8 rokov a teraz také šťastie !!!
Hneď som sa s ním dohodla, že budem chodiť do poradne k nemu, má super vybavenú ambulanciu.
Baby, vrelo doporučujem .
kontakt 036/6379 532

nina83
6. jan 2008

Ďakujem Kikina za tvoj príspevok,som zo Šiah a uvažujem o 3D. Dala si mi dobrý tip, chcela by som sa tam objednať.Rada by som si prečítala skúsenosti aj iných žien, ktoré boli v Leviciach .Moja kamarátka bola vo Zvolene a výsledok nebol boh vie čo.

andi.4
7. jan 2008

Bola som v Leviciach a bola som veľmi spokojná, dostala som DVD záznam a fotky.Sú nádherné.Doktor sa nám venoval celú hodinu, bol to krásny zážitok.Ak budem čakať druhé bábo, určite pojdem znova na 4D do Levíc.

fabiana
8. jan 2008

Aj my sa chystáme do Levíc na 3D. Môžete mi povedať, koľko koruniek ste za vyšetrenie zaplatili, pls?

andi.4
8. jan 2008

v Leviciach sme platili 1000 Sk, ale stálo to za to.Už som si založila nový fotoalbum pre nové bábatko a nové fotky su na prvom mieste.

emana
8. jan 2008

Len dnes som zistila, že existuje Modrý Koník.Chcem vám všetkým povedať, že aj ja som bola v Leviciach na 3D a bola som veľmi spokojná.už sa neviem dočkať, kedy uvidím svojho miláčika, bol krásny a pán doktor povedal, že aj zdravý.Prezrel si ho od hlavy po paty a všetko vyzerá byť v poriadku.Levice bola správna voľba

aadula
8. jan 2008

ahojte🙂 ja som tiež bola na 4D ultrazvuku tu u nás v Leviciach. Skôr som sa nevedela rozhodnúť či si dať urobiť len fotku, alebo záznam, nakoniec zvíťazil záznam, neľutujem..finančne je to rozdelené podľa balíka,ktorý si vyberieš má stránku www.4djadin.sk ale tuším ceny sú pomenené ale aspon orientačne si to vieš pozrieť. Je to neuveriteľný zážitok, boli so mnou aj manžel a 11 ročná dcéra, nevedeli sme sa vynadívať sedíš tam pozeráš na obrazovku a rozmýšľač či to naozaj môže v tebe taký človiečik existovať a ako je to na tomto svete nádherne zariadené. Bol to úžasný zážitok, malý si cmúľal palček, pekne vidno nožičky, pršteky, proste celého človiečika. Dnes mám už mesačného synčeka, keď bude starší .. určite mu ukážem záznam, ktorý máme a bude to iste pre neho zaujímavé 🙂 Raz môže svojim deťom ukázať čo robil v maminom brušku. 🙂

yanou
8. jan 2008

Baby a museli ste si priniest so sebou aj DVD, ak ste chceli zaznam??? A to je uz v tej cene 1000Sk? A este jedna otazocka 😉 robia to aj cez vikend?

yanou
8. jan 2008

a este mam predsa len jednu otazocku 😒 na ktore cislo mam vlastne volat ak sa chcem objednat? Na ich stranke som totizto nasla tri a pravdu povediac som z toho trosku.... 😖 ale myslim, ze to bude jedno 🙂

fabiana
9. jan 2008

Yanou, ja by som volala na ten mobil, tam je napísané, že objednávky, ale v konečnom dôsledku to fakt asi bude jedno. Ja sa chcem spýtať, ako dopredu ste museli zavolať kvôli voľnému termínu... chcem sa objednať až po uzv v 20tt, podľa toho, akú polohu bude mať bábo, čiže aby mi tam nedali nejaký neskorý termín...

zuzanoska
9. jan 2008

Ahoj Baby, chcem sa spýtať ci niekto neviete od 3D ultrazvuku v Ba??

aadula
10. jan 2008

Dievčence stojí to viac ako 1000,- sk ja som platila za cd kde je 10 krátkych videosekvencií a 40 fotiek + 2 veľké fotky farebné a 2 malé fotky ultrazvukové na papier... 1600,- sk to je stredný balík...
A objednavala som sa približne mesiac dopredu..ale možno aj kratšie stačí...a netreba si brať nič so sebou ..len seba 🙂 on dá všetko...a fakt je moc zlatý doktor... rozpráva tak nádherne o bábatku..ako by robil ten ultrazvuk prvý krát. Vrelo odporúčam ešte raz 🙂

aadula
10. jan 2008

ešte jedna maličkosť..objednajte sa tak, že najlepšie je ísť na ten ultrazvuk okolo 25-30 týždňa... ale optimum je 25

fabiana
10. jan 2008

Aadulka, nie je 25 veľmi veľa, nebude bábenko už moc veľké? Lebo ja som chcela tak okolo 22tt.

aadula
10. jan 2008

fabiana...no ak si dobre pamätám tak takto je najlepšie...ale treba sa ozvať tam...vieš bábatko je bucľatejšie lepšie ho vidieť 🙂

pappo
11. jan 2008

ahojte ja som tam bola tiez na UTZ a bolo to super mame aj foto aj cd s nahravkou. bolo to velmi prijemne, vsetko sme videli pomerali nam deticky a vsetko ukazal p. doktor. je to ovela lacnejsie ako v BA a boli sme velmi spokojni. mozem len odporucit. najlepsie je si zavoalt a povedia vam ktory tyzden je idealny ale zalezi to aj od mnozstva plodovej vody, kde je placenta a ako je babo otocene. takze viacero faktorov, ale v konecnom dosledku babo uvidite tak ci tak a je to zazitok. prajem pekne a bezproblemove tehu. 🙂

yanou
11. jan 2008

dakujem vam 😉 dnes som tam volala a objednal ma za 3 tyzdne, takze uz sa veeelmi tesim kedy uvidim mojho drobceka a konecne sa dozviem ci je to drobcek alebo drobcica 😅 Doktor bol velmi mily uz len cez telefon, takze som zvedava aj na nho 😉
Okrem toho mne to vychadza, ze budem v 28 tt ked pojdem na ultrazvuk, tak uz len dufam, ze malinke bude dobre otocene aby sme vsetko videli 🙂

jojja
11. jan 2008

Dnes som bola na 4D tiež v Leviciach.Som veľmi príjemne prekvapená prostredím, peknou ambulanciou, aj samotným pánom doktorom.Bol veľmi milý, všetko mi vysvetľoval, bábetko je v poriadku, má sa v brušku dobre, dokonca si cmúľal prštek.Bolo to užasné.Hodinka mi prešla ako blesk, proste som úplne na makko, musím len vrelo doporučovať

milenna
13. jan 2008

Ahojte tehuľky, chcela by som sa objednať na 3D do Levíc, kamoška tam bola a bolo to fajn, bola veľmi spokojná.
Som z Lučenca a som v 22 týždni.Je ten správny čas?

nina83
16. jan 2008

Baby ,dnes som bola na 3D v Leviciach a bolo to super!!! 🙂 🙂 🙂
Vobec neľutujem peniaze, je to zážitok, vidieť, čo ten drobec stvára.
Už si viem predstaviť, čo sa v bruchu deje, keď sa mi vytláča bok.
Bola som dojatá, keď som videla, ako si cmúľa prsty na nohe.
Ďakujem Vám za doporučenia, bola to dobrá voľba.
Teraz som už kľudná, lebo viem, že bábo je v poriadku, pán doktor mi všetko do detailov poukazoval.
Levice možem len doporučiť.

nina83
29. jan 2008

Caute maminky, bola som v Leviciach a neviem si to vynachválit.naša kočka je perfektná a zdravá.Má všetko v poriadku a ja mám konečne srdce na mieste.Pán doktor bol úžasný, venoval sa nám celú hodinu.Na všeličo sme sa ho pýtali a všetko nám vysvetlil.určite ak budem znova tehotná, znova pojdem naD do Levíc.Aj som to doktorovi povedala a smial sa, či mi má objednať ďalší temín na rok 2009.Super, doporučujem !!!

fabiana
29. jan 2008

To je super, že si taká spokojná! Ja som objednaná o 2 týždne, už sa veeeľmi teším. V ktorom tt si bola ty, ak sa smiem spýtať? Ja mám ísť v 25, nebolo mimino moc veľké? 😉

nattie
30. jan 2008

caute tehulky

ja mam dvojnasobnu skusenosti s 3D a 4D sonom v levickej ambulancii Jadin. Dr. Neubauer, si myslim je velmi profesionalny a buducej mamicke sa starostlivo venuje.
My sme boli v 18tt a 25tt - drobceka v 18tt velmi dobre do tvariciky vidiet nebolo (mam menej plodovej vody a stale sa schovaval do placenty) ale v 25tt sme sa na neho vynadivali dosyta 😵 a tiez sme sa dozvedeli ze na 150% to bude Vilusko 😵

Fabi - 25 - 26tt je na 4D najlepsi - krasne vidiet tvaricku - pokial mimi spolupracuje 😉

takze s touto ambulanciou mam len tie najlepsie skusenosti a vrelo vam ju odporucam navstivit 😉

fabiana
1. feb 2008

Nattie, díky... fotky sú krásne, aj keď sa Viluško nechcel ukázať. 🙂 Dovolila som si ich pozrieť... 😅 A síce od témy, ale musím pochváliť nádhernú detskú izbu, fakt krása!

nattie
2. feb 2008

dikes fabi za pochvalu 😵

este krajsie ako fotky je zaznam - vlastne tie fotky sme si urobili mi zo zaznamu 😉
uz si sa rozhodla, ides na to 3D? a kedy?

fabiana
2. feb 2008

Hej Nattie, ja som sa už dávno objednala... ideme 14.2. 🙂

nattie
2. feb 2008

super datum - budete mat Valentinske prekvapko 😉 drzim palceky aby sa malinke predviedlo v plnej krase 😵

fabiana
3. feb 2008

Prekvapko ani nie, lebo už vieme z 2 uzv, že to bude chlapček... Už sa teším, teraz som taká chorá, chytila som od dcérky chorobu, čo som jej soplíky odsávala, utierala...ach jaj.

izu2
25. feb 2008

caute tehuľky, práve dnes som sa objednala na 4D do Levíc, už dlhšiu dobu sledujem vašu diskusiu, a podľa reakcii som si vybrala práve Dr.Neubauera.Myslím už aj podľa hlasu v telefóne, že to bude príjemný zážitok.Veľmi sa teším, potom napíšem, ako bolo.Moja susedka chodí do jeho ambulancie a je veľmi spokojná. Aj moja švagriná mi ho doporučuje,ona pri ňom porodila svojho chlapčeka.Uvidíme, aký dojem urobí na mňa.

fabiana
25. feb 2008

My sme už medzitým boli... Som celkom spokojná, doktor bol milý, zhovorčivý, hlavne, že všetko popozeral, poukazoval, ale malého sme si veľmi neužili, lebo bol vraj najtvrdohlavejšie dieťa, aké tam už dlho nevidel, skrátka nechcel sa fotiť, filmovať, stále sa schovával do placenty, rúčkami si zakrýval tváričku, skrátka bol už unavený a chcelo sa mu hajať. Inak tie korunky beriem ako dobrú investíciu a aspoň môžeme byť kľudní, že je malinký v poriadku.

kubi24
26. mar 2008

caute baby, bola som v Leviciach, bolo to úžasné, som úplne hotová.Naša slečna sa predvádzala ako herečka, doktor bol veľmi milý a pozorný. Som v 24 týždni, a je to asi najlepší čas. 🙂 🙂 🙂
Ja Dr.Neubauera v Leviciach možem len a len doporučiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre