3D v 15 týždni. Bude tam niečo vidno?

mercy
22. sep 2008

Môj doki mi navrhuje,aby som šla na 3D v 15tt. Ale neviem, či to bude mať vôbec význam, čo tam asi tak uvidíme?...Myslíte, že by už mohlo byť vidno aj pohlavie?

mercy
autor
22. sep 2008

Boli ste neiktorá na 3D takto skoro? 😕

danuska24
22. sep 2008

pokial viem pohlavie najskor v 18tt aspon tak mi vravel lekar, a myslim ze aj 3d - 15tt je podla mna skoro

mery.maja
22. sep 2008

Mercy o tom dost pochybujem zeby ti povedali aj pohlavie babätka a podla mna je 15tt skoro na 3D.Ja som bola v 18tt a povedal mi ze to este nieje dobre vidiet.Teraz v stredu ideme znovu tak uvidime co a ako.Neviem preco ti doktor povedal aby si sla tak zavcasu 😕

mercy
autor
22. sep 2008

Asi preto, že v centre, kam chodím, je ho možné robiť dvakrát-je to v cene a prvý raz to vychádza na ten 15-16 tt. Kamoške už vtedy zistili,že je to chlapček, teraz som si spomenula🙂

mery.maja
22. sep 2008

No tak uvidis mozno ti to aj povedia 🙂 dufam ze uz aj my sa dozvieme som zvedava 😎

petruci6
22. sep 2008

ked to mas v cene tak kludne chod,aj ked bude este malinke
ale keby si za to mala platit,tak je to urcite este skoro,ja som bola v 19tt,pohlavie uz bolo vidno,ale este bola malinka a kostnata

zajo79
22. sep 2008

Ahoj mercy,

mne na 3dcku v 11tt povedal ze to bude chlapec..pozerala som ako puk. Doktor ma v ambulancii 3dcko,tak mi ho robi zakazdym ked tam idem,ked len na chvilu. Takze v 15tt uz nieco uvidi, ak sa babo dobre otoci tak aj co to bude uz bude vidiet. I ked fotky po 20tt, alebo aj neskor - do 28tt su krajsie, babo uz je "ako naozaj"...uz je gulatucke a ma peknu tvaricku. My sme boli vcera na velkom 3Dcku,mame kopec fotiek, aj dvdcko, hodim do albumu,mozes si to porovnat,mam fotky aj z 15tt tusim v albume.

mercy
autor
22. sep 2008

Ďakujem, určite pozriem.Inak dievčatko sa asi zistiť nedá, len chlapček, to už je asi vidno 😎

zajo79
22. sep 2008

tak asi aj dievcatko sa da....ved chlapcovi ked uz nieco rastie tak sa to len tak nezmeni na "kavove zrnko"

mercy
autor
22. sep 2008

No uvidíme, tešila by som sa, keby som už vedela 🙂 , minule sme to vedeli v 20tt na normálnom UZV. Náš syn bol exiboš-nožky od seba, panva dopredu, mali sme to nacapené na obrazovke, nedalo sa nevidieť 🙂

mercy
autor
22. sep 2008

jéj, super fotky, to je malý zázrak🙂, teším sa, aj keby sme pohalvie nevedeli, je to krásne🙂

emjee
22. sep 2008

mercy ja som chcela ist v 18tt+2 a povedali mi, ze nie, ze nic nebude vidno, objednali ma az na zaciatok 24tt

lyongirl
23. sep 2008

mojeje sestre povedali v 12tt, že to bude chlapec a bolo to pred 9 rokmi na klasickom UTZ, nie na 3D, tak možné je všetko, a kamoškám bežne na klasickom UTZ hovoria už v 16tt. Ja chcem ísť na 3D okolo 18-20tt a tiež chcem vedieť pohlavie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre