4D ultrazvuk v Košiciach na Rastislavovej. Skúsenosti?

zuzka82
4. apr 2007

pekny den prajem babenky..
mozno tato tema uz frcala, kto vie.. ja idem zistovat, z ktora z vás ma skusenosti so 4D ultrazvukom a konkretne s Dr. Rozprávkom..na Rastislavovej
berie za vysetrenia bud 1.000.- alebo 3.000.- tak len ci nemate skusenosti s jednym alebo druhym, ake to je, co to obsahuje a podobne vecicky..
hmm 🙂 🙂

erika153
4. apr 2007

zuzka z kosicaniek je vela dievcat ktore s nim maju osobne skusenosti len tam teraz nikto nieje!! skus napisat neskor ked tam niekoho zbadas urcite ti poradia 😉

jeane1
4. apr 2007

zuzka ja som bola a pýtal 1000,- za polhodinu a bola som dvakrát a dvakrát som platila po 1000,- ale kočky čo boli o pár mesiacov po mne už platili 3000,- vraj ked je to mimo jeho pracovnu dobu tak je to drahšie,ale podľa mna on si sám udáva sumu ako chce 😠

zuzka82
autor
4. apr 2007

no ja som s nim pred chvilou volala, a tiez som bola prekvapena, pretoze vravel tie dve sumy, a hned ze mozem dojst 29.4, co je nedela, a ze tym padom ked je to v nedelu, berie 3000... ale ved ja sa nepytam na nedelu 🙂 ze..takze zatial som ho nechala v tom, ale sa po sviatkoch preobjednam..pekne na pracovny den...
mna skor zaujima ci je rozdiel v tychto vysetreniach..ci za 3000, mi povie viac napriklad o nejakych chybickach babetka, ak by nahodou boli, alebo v tom je to na jedno...podla mna by malo ist len o zvyseny pocet zaberov..neviem 😖

julka.n
4. apr 2007

aj ja som bola u doktora Rospravky,mimo pracovnej doby a neobjednana platila som 1000sk.

jeane1
4. apr 2007

nieje to ani o zvýšený počet záberov ani o chybičkách 😠 chce si privyrobiť ved mu zavolaj že ti manžel robí a nemože prísť či to nejde cez týžden uvidíš čo ti povie,lebo niekedy tam má fakt nátresk/vraj/ 😀

erika153
4. apr 2007

ja som o nom nepocula nic dobre vraj ma rad strnganie dukatikov 😀 to mi vravela dve zeny co so mnou rodili.ale to je len moj skromny nazor ktory som si vytvorila z toho co som o nom pocula 😅

lara1znk
4. apr 2007

ja som u nho bola vcera, bola som velmi spokojna, zaplatila som 3tis.
Nejde o pocet zaberov, ide o to co vsetko skontroluje, nam urobil komplet kontrolu vsetkeho od hlavicky, srdiecko, pozrel dalsie organy, urobil nam graf vyzivy, rastu, atd.

erika153
4. apr 2007

tiez si myslim ze to bude mozno tym.. ten lacnejsi vraj urobi len fotky a povie pohlaie a ten drahsi uz skuma vsetky vyvojove e vrodene chybicky a tak. treba sa informovat zuzka preco taka preco taka suma. neze tam pojdes opyta 3tis a urobi ti klasiku 😉 lebo je vikend 🙂

aimaim
4. apr 2007

no,on si tie ceny fakt urcuje sam. lebo nam pred dvoma tyzdnami tiez popozeral vsetko, porobil grafy, napalil plno fotiek a videi a platili sme 2tisicky (vraj nam dal tu tisicku zlavu 😖 )

nezabudka84
4. apr 2007

Ahoj Zuzi, ja som bola v novej, neviem, ze ako to tam je, lebo ja som si vybavila, lebo tam robim.Ale aj tak mi ho nevedel doki urobit, lebo mal maly hlavicku otocenu rovno do placenty, takze nic mu nebolo vidno.Tak mi urobil aspon normalny.Aj tak popozeral, ze ci je ok, a bol ok.Takze, keby som mala ist k Rozpravkovi a vycalovat mu 3000ky za nic, zak by som bola asi dost sklamana. ☹ Musis aj s tym pocitat.A inac o tych peniazoch, ktory doktor nezobere, ked ma tu moznost.Este som sa s tym nestretla, a poznam ich dost... 😀

zuzka82
autor
4. apr 2007

hehe, a babo rad.. 😀 no neviem sa rozhodnut..na jednej strane by asi kazda chcela mat vsetko pod kontrolou a byt spokojna, ale na druhej strane, preco by mal za to niekto zdierat.. 🙄

svetluska.p
4. apr 2007

pocujte kocky, ja nechapem za co berie prasule - maju taky oficialny cennik, alebo si spravil ryzu na nemocnicnom zariadeni a ide mu to do vrecka??? asi som naivna, ale vysvetlite mi to prosim Vas.
rozpravka - to je primar gyndy?

zuzka82
autor
4. apr 2007

svetluska, mne to tiez nejde do hlavy, lebo som si ista, ze ked som tam bola naposledy, tak som videla cennik na dverach, az ma tlaci ze sa tam skocim mrkut, co urcite skocim, lebo tiez neviem na akom principe on zaraba..
to mu je umoznene prist aj v nedelu rano do prace,ako ma objednal a zinkasovat za to 300?? on totiz rovno povedal, ze za 1000 v den volna nepride, ze to mu ani na benzin nevyjde...tak nieje uz toto sila kocky?? ja som mylela ze sa mi to len zda..

svetluska.p
4. apr 2007

to je sila, do kelu. uz su taki drzi ti doktori..... nemam slov. je to svinstvo od tehotnej zeny zobrat prasule. a co mu nevyjde na benzin - byva v banskej bystrici, al. kde???? clovek sa len nastve.

zuzka82
autor
4. apr 2007

no ved prave to... svinstvo na entu 😢 ani neviem co si o tom mysliet

svetluska.p
4. apr 2007

on je primar?

zuzka82
autor
4. apr 2007

nie, nieje..akurat som volala s kamoskou..ze vraj to je jeho sukromne..ze on si zabezbezil ten pristroj..takze asi takk 🙄

nezabudka84
4. apr 2007

Mne sa zda, ze on to ma v sukromnom vlastnictve

lauretta
4. apr 2007

áno baby je to sukromné diagnostické centrum, ja som tam bola tiež a scaloval ma o 3 litre jedna radosť, za tridsať minút celkom slušné 😖 .
POdľa mňa si buchne cenu ako príde najprv po telefone mi povedal 1000 a pokial by bolo potrebné podrobnejšie vyšetrenie tak sa to môže vyšlhať až na max. 3000 a nakoniec na mňa vybafol 3000. Len som zablikala očičkami. 😠

lara1znk
4. apr 2007

my sme tam boli hodinu takze za to kompletne vysetrenie sa mi tie 3 tis zdali ok, ja som na to pozerala aj tak ze v UK kde teraz zijem to stoji dvakrat tolko, takze pre mna to bolo stale vyhodne,

pred nami bola dvojica a boli tam asi len 20 min. tak predpokladam ze im islo asi len o fotky a video, ziadne merania im nerobil, to by nestihal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre