4D ultrazvuk v Poprade. Boli ste tam niektorá?

daja1
6. máj 2009

Boli ste niekto na 4D v PP?
Potrebujem vedieť ako ste tam pochodili, lebo ja som trochu sklamaná. Celé to trvalo asi 15-20min a mam na dvd 12fotiek a 2 viedozáznamy o trvaní 3sekundy...:(((Čítam tu že doktor sa niekde venuje aj 45minút. No je mi smutno keď si predstavím že som za to vysolila 65eur. Asi som mala cestovať niekde ďalej.....

kaskya
6. máj 2009

ahoj daja 🙂
ja som tiež tolko vysolila ale v KE, tiez to trvalo cca 15 min, ale ziadne dvd, ani fotky ani nič mi nedal. akurat som si dala jednu fotku vytlacit - ciernobielu - 7e. Ja som tam nebola koli tomu ako babatko vyzera, ale koli genetickym vadam, či mu orgány a všetko dobre funguje a či je zdravé. takže ak ti prezrel cele babatko, dal ti k tomu aj dvd s fotkami a kratkym videom bud rada. 😉

daja1
autor
6. máj 2009

No hej ale tu som sa dočítala že sa venuje pacientkám aj trištvrte hod. dokonca jedna písala že tam boli s mužom hodinu. Tak potom ako je to? Vyšetruje podľa toho aký má deň? Práve kôli tomu som tam šla, že som počula aké je to vyšetrenie u ňho super. Ale žiaľ. Inak to je hrozné že ty za ten poplatok nemáš ani jednu plastickú foto. A kedy si tam bola?

andrejka10
6. máj 2009

Ahoj daja. Kto ti robil ultrazvuk? Objednávala si sa? Nahrávali ti to na kľúč? Ja mám ísť zajtra o 11,00 hod., ale mne povedali inú cenu. Žeby to nebolo 4D?? Začínam mať zmätok. Bola si v NsP na 8.poschodí??? No a za fotku u nás v PP som platila len 3,32 e.

alleycats
6. máj 2009

Ahoj,tak jestli můžu radit,my jsme s manžou byli na 4D utz v Gennetu.Cena 1200,-kč,ale byli jsme tam cca 3/4hodiny,máme vše nahrane a jednu fotku,a protože jsme se s manžou nemohli shodnout jakou fotku vytisknout,dala nám druhou zdarma.Doporučuji gennet!

tlenka
6. máj 2009

ja som bola u mojho gynekologa na 4D uz 2x v 14 tt a 17 tt, a teraz pojdem v juni.. to budem v 27 tt... za prvy som platila 15 euro a za druhy 20 euro, cena preto taka, lebo som klientka... dostala som pri kazdom 4D aj fotky.. a na konci tehu dostanem cele dvd s fotkami aj videami... taktiez som mala tusim 3x aj obycajny ultrazvuk, kde som nic neplatila, ale fotky z tychto nemam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre