• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako často chodíte na sono?

17. apríla 2008 
ahojte ja som v 29 tt a cakame dievcatko :slight_smile: Sabinka sa bude volat.Bolo mi v podstate jedno co to bude ale aj tak som v kutiku duse verila ze to bude dievcatko.Aj od zaciatku tehotenstva som to tak citila aj ked si vsetci mysleli ze to bude chlapcek.No a mne sa to potvrdilo-je to dievcatko. :wink:
28. feb 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli.....odkial si z nitry, ci priamo??
29. feb 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som momentalne z Golianova.... :slight_smile:
29. feb 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som bola za celé tehu iba 3 krát :unamused:
29. feb 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola od zaciatku tehu asi 4krat uz....kazde 2-3tyzdne chodime...
4. mar 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som mala veľa sono vyšetrení..lebo som bola na rizikovom a dokopy som mala sono asi 8x doteraz..a už sa snáď nijaké u mňa neplánuje, tuším.. :wink:
4. mar 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte xcela som sa vas spytat ze co je vlastne to sono??je to zistenie pohlavia??v papierox mi pise ze mam prist na sono a tak neviem ze co to je tak dakujem
25. mar 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarmilka to je ekografia alebo ultrazvuk, kde mozes babatko vidiet, tam sa kontroluje ci je v poriadku, organy, ulozenie placenty, ci to nie je mimomaternicove tehu, pohlavie babatka, mnozstvo plodovej vody, poloha babatka atd. :slight_smile:
25. mar 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola prvy krat v 6tt u lekarky a robila mi vtedy vaginalny ultrazvuk na potvrdenie tehu. Zacvakala som za to 2OO,- Sk. Potom som bola v 12 tt to mi uz robila klasicky utz. To som uz zacvakala len 1OO,- Sk. Na odbery mam prist az v 18tt.
V cenniku ma moja lekarka napisane ze poistovna preplaca pocas celeho tehu 3 ultrazvuky. Tak neviem kedy ja budem mat tie 3 zadara. :grinning:
25. mar 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslim, ze tu sa "sono" vola ten ultrazvuk, ktory ti robia po brusku. A tie mas narok na tri zadara. Mne zatial robil doktor vzdy len vaginalny, ale som za neho neplatila, to asi zalezi od doktora. A teraz ze to uz nevidno tym vaginalnym, tak pojdem na to "sono". A mozno bude vidno uz aj pohlavie, ak sa dobre otoci :slight_smile:
25. mar 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som pocas tehu mala sono cez brusko kaazdy mesiac....
25. mar 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prve mesiace, asi do 6.mesiaca mala sono v kazdej poradni, zospodu, a odvtedy jeden cez brusko a inak nic. Za sono u gynekologa mam zaplatenych 600sk na cely rok, takze zadara to nebolo, inak kazde sono cca 200 korun.
27. mar 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ,ja som bola na sono v 9tt pre zistenie tehotenstva,potom som bola v 13tt a teraz som bola v 21tt a všetko zadara takže teraz už asi budem platit :grinning: .a nevieme čo to bude lebo to nebolo vidnko koli mojmu brušku som trošku silnejšia tak preto :frowning2:
29. mar 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala UZV každé dva týždne...a neplatila som gyndošovi nikdy nič....
ale bola som riziková, tak možno aj preto..... :unamused:
31. mar 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola len tri krat. V 12., 22., a vcera v 30.t. Su to tri zakladne ultrazvuky, ktore by mala mat kazda tehulka. Asi to zalezi aj od toho, ci nie su nejake problemy. Chvalabohu, ja som mala vzdy vsetko OK :slight_smile: :slight_smile: :wink: Asi to tiez zalezi aj od skusenosti lekara a od kvalitneho pristroja... Moja znama bola asi 10 krat, furt s nejakym podozrenim a narodilo sa jej zdrave baaabo! Ja som bola u Holana v Euromedixe, same vyborne ohlasy. Ani ja nemozem povedat proti ani pol slova :slight_smile: Ludsky, odborne aj empaticky uplne TOP. Dnes som prezila jeden z krasnych dni v mojom zivote. Aj som mu to povedala.. xixixi :grinning: Dobru noc babky!
17. apr 2008 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala UZV v 5,9,12,20,30 tyzdni u mojho lekara a este pomimo v 17tt 3D+klasicke a v 22tt 3D+klasicke....... :pensive: dost,ale vysli mi pozitivne triple testy na Downov syndrom,tak ma viac kontrolovali
17. apr 2008 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok