Ako je možné, že kontrakcie necítim?

Caute baby rada by som vedela vas nazor nato ako som dopadla na CTG.Nechapem uz tomu co sa to deje bol som u lekara a kedze moje ctg nebolo v poriadku ,lekar ma poslal hospitalizovat,ale ked ma ina dokorka vzsetrila zo spodu,povedala ze som otvorena len na jeden palec.Na druhy den,som bola zas na ctg a mala som vraj silne kontrakcie ktore som ale vobec necitila bola to na 90tor a po opakovani po 2hod.to bolo celkom fajn ,ale zas tlkot srdiecka malej sa im nepozdaval a po dalsich 2hod tpo zas bolo ok ale kontrkcie boli na plno a sedim doma.no nechapem co si mam otomm mysliet len ma prehanaju domov a zas naspet co si otom myslite lebo do poradne idem az v stvrok ako je mozne ze mam kontrakcie a ja ich vobec necitim????
bianca
6. apr 2009
tanulik ja som to zasa mala naopak.Kontrakcie som mala nonstop 3 dni na vyvolavacke a na CTG-cku skoro ani tuk.V porodke mi povedali ze niekt.babam to neukaze nic ani ked je hlavicka medzi kolenami 8-( Tebe netvrdlo ani brusko?
tanulik...autor
6. apr 2009
bianca brusko mi tvrdne ,ale nie v kuse je to rozne,skor mam pocit ako by sa len mala natahovala tak vtedy
bianca
6. apr 2009
ja sa divim ze ta poslali domov s takym CTGckom.Teraz sa snaz co najviac oddychovat lebo ked Lianka vykukne tak sa dlho nevyspis 😃
tanulik...autor
6. apr 2009
vdaka 😉
sirinka
6. apr 2009
tanulik to tvrdnutie su tie kontrakcie, co zaznamenava pristroj. ja som s nimi bola doma az do porodu, na ctg som mala vzdy vysoke tatry, tak to lietalo, otvarala som sa od 32tt, pred porodom v 37tt som uz bola na 4cm otvorena.
tanulik...autor
7. apr 2009
diky sirinka me hlavne ide oto ,ze oni tvrdia ze su to konrakcie a mna nic neboli ale preco to necitim?
nikollette
7. apr 2009
Tanulik, ja som tiez necitila kontakcie, a pritom som uz mala ist rodit.. lezala som na pristroji, kontrakcie sa zobrazovali, a ja som isla spat na izbu v nemocke.. a ani ma nanpadlo ze mam ist rodit, ze oznamit doktorci ze mam kontrakcie.. potom dosla za mnou lekarka bo videla moje CTG a hned ma isla vysetrit a uz ma aj posielala na porodnicu.. a ja by som isla spat 😃 😃 😃
nikollette
7. apr 2009
A mne este ani brusko netvrdlo, nakolko som hpo mala cele tehu tvrde.. ani gram sadla, ani tuku.. iba napnuete brusko, a pod nim rovno babatko 🙂 taze ked sa ma pytali ci mi tvrdne brucho, som povedala ze neviem, nakolko som ho mala tvrde cele tehotenstvo :-N
tanulik...autor
8. apr 2009
nikollette a co porod bol velmi bolestivy vedela si kedy mas tlacit ked si tie kontrakcie necitila?ja som stoho blazon zajtra idem k lekarke ale troska sa aj bojim ze co zas bude vzdy som si myslela ze ked su kontrakcie tak to musi troska boliet aspon na bolest ako pri menzese