Ako je možné, že kontrakcie necítim?

tanulik...
6. apr 2009

Caute baby rada by som vedela vas nazor nato ako som dopadla na CTG.Nechapem uz tomu co sa to deje bol som u lekara a kedze moje ctg nebolo v poriadku ,lekar ma poslal hospitalizovat,ale ked ma ina dokorka vzsetrila zo spodu,povedala ze som otvorena len na jeden palec.Na druhy den,som bola zas na ctg a mala som vraj silne kontrakcie ktore som ale vobec necitila bola to na 90tor a po opakovani po 2hod.to bolo celkom fajn ,ale zas tlkot srdiecka malej sa im nepozdaval a po dalsich 2hod tpo zas bolo ok ale kontrkcie boli na plno a sedim doma.no nechapem co si mam otomm mysliet len ma prehanaju domov a zas naspet co si otom myslite lebo do poradne idem az v stvrok ako je mozne ze mam kontrakcie a ja ich vobec necitim????

bianca
6. apr 2009

tanulik ja som to zasa mala naopak.Kontrakcie som mala nonstop 3 dni na vyvolavacke a na CTG-cku skoro ani tuk.V porodke mi povedali ze niekt.babam to neukaze nic ani ked je hlavicka medzi kolenami 🙄 Tebe netvrdlo ani brusko?

tanulik...
autor
6. apr 2009

bianca brusko mi tvrdne ,ale nie v kuse je to rozne,skor mam pocit ako by sa len mala natahovala tak vtedy

bianca
6. apr 2009

ja sa divim ze ta poslali domov s takym CTGckom.Teraz sa snaz co najviac oddychovat lebo ked Lianka vykukne tak sa dlho nevyspis 😀

tanulik...
autor
6. apr 2009

vdaka 😉

sirinka
6. apr 2009

tanulik to tvrdnutie su tie kontrakcie, co zaznamenava pristroj. ja som s nimi bola doma az do porodu, na ctg som mala vzdy vysoke tatry, tak to lietalo, otvarala som sa od 32tt, pred porodom v 37tt som uz bola na 4cm otvorena.

tanulik...
autor
7. apr 2009

diky sirinka me hlavne ide oto ,ze oni tvrdia ze su to konrakcie a mna nic neboli ale preco to necitim?

nikollette
7. apr 2009

Tanulik, ja som tiez necitila kontakcie, a pritom som uz mala ist rodit.. lezala som na pristroji, kontrakcie sa zobrazovali, a ja som isla spat na izbu v nemocke.. a ani ma nanpadlo ze mam ist rodit, ze oznamit doktorci ze mam kontrakcie.. potom dosla za mnou lekarka bo videla moje CTG a hned ma isla vysetrit a uz ma aj posielala na porodnicu.. a ja by som isla spat 😀 😀 😀

nikollette
7. apr 2009

A mne este ani brusko netvrdlo, nakolko som hpo mala cele tehu tvrde.. ani gram sadla, ani tuku.. iba napnuete brusko, a pod nim rovno babatko 🙂 taze ked sa ma pytali ci mi tvrdne brucho, som povedala ze neviem, nakolko som ho mala tvrde cele tehotenstvo 😅

tanulik...
autor
8. apr 2009

nikollette a co porod bol velmi bolestivy vedela si kedy mas tlacit ked si tie kontrakcie necitila?ja som stoho blazon zajtra idem k lekarke ale troska sa aj bojim ze co zas bude vzdy som si myslela ze ked su kontrakcie tak to musi troska boliet aspon na bolest ako pri menzese

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre