Ako prebieha 3D sono v Hlohovci? Koľko foto je v cene?

zuzka279
28. apr 2009

Ahojte. Ako prebieha 3D sono v HLohovci? Koľko fotiek je v cene? Nahráva bábätko aj na CD alebo kazetu?

katren
18. máj 2012

@1dorotka1 ja tam pojdem teraz uz treti krat.....URCITE sa to oplati 😉 a 50€ ma cennik v nedelu, inak ma 40€ 😉
a ak chces, urcite tam co najskor volaj, ja som minule volala 2 mesiace dopredu a sestricka mi hovori....no, nejako vas tam vtesname......

1dorotka1
18. máj 2012

@katren a ako to prebieha? lebo co citam tak kocky z toho maju zažitok

danjelca
18. máj 2012

@1dorotka1 asi cca 3 týždne, ak chceš je vhodné už teraz sa objednat, tak cca do 25 týždna je vidieť dietatko pekne, potom už je veliké, ale vraj aj potom su dobre fotky-to neviem. A videjko-môžeš si doniesť cd s vlastnou sprievodnou hudbou alebo si vyberieš tam..my sme si dali U2🙂)))

1dorotka1
18. máj 2012

@danjelca Ja som v 20tt a momentale som po amnoicenteze ☹ tak cakam na výsledky, nemam doma ani jednu fotku z ultrazvuku ☹ tak som chcela toto vyskusat

danjelca
18. máj 2012

@1dorotka1 vyšli ti zlé tripple?
a aké je riziko?
tu si svoje malinké uvidíš🙂)

katren
18. máj 2012

@1dorotka1 skus sa objednat....ja som bola pri Miskovi az v 27tt ale fotky boli take velke uz.....nevtesnal tam maleho celeho....ale je to parada 😉

1dorotka1
18. máj 2012

@danjelca presne tak...vysli mi pozitívne aj napriek mojmu veku / 24r./ zvysene riziko downovho syn. 1:170 ☹

danjelca
18. máj 2012

@1dorotka1 a kedy máš výsledky?
verím že dieťatko bude zdravé ved to znamená že 1 zo 17O detičiek..
držím Vám palce.A určite sa objednaj na 3D ten krásny pohlad ti vynahradí tieto stresy🙂

1dorotka1
18. máj 2012

@danjelca vysledky mam 30.maja preto vaham ci este skor ist na to 3D alebo až po vysledkoch
dakujem si zlatucka aj ja sa modlim každý večer aby to dopadlo dobre

danjelca
18. máj 2012

@1dorotka1 dorotka aj by bol downík necháš si ho?
záleží na tom. Ak ano, chod si chrustika pozrieť, uvidíš je to velký zážitok... 🙂 🙂

1dorotka1
18. máj 2012

@danjelca Nedokažem to.... ☹ si ho nechat, a to ma na tom najviac boli preto každy sa modlim aj ked nie som veriaca aby moje prve dietatko bolo zdrave, preto uvažujem ci tam pojdem až po vysledkoch

danjelca
18. máj 2012

@1dorotka1 idem ti napísať do správy..

veronikalk
21. nov 2012

ahojte.chcela by som sa spytat?ze v kolkatom tyzdni je vhodne ist na 3D?a ze ci moze byt pritom aj otec?

aklimka81
21. nov 2012

@veronikalk ahoj, ja som bola myslim ze v 20. tyzdni, so mnou bola aj moja mama 🙂))

veronikalk
30. nov 2012

a to ti povedali ze cobudes mat?ja som teraz v 19tyzdni a doktor mi povedal ze mi budevediet povedat pohlavie az najskorie o 6tyzdnov,ale vsak to zalezi na tom ze jak je babo otocene::D:D
ň

deborah87
7. jún 2013

@denisa87 Ahoj.A kde mas tie fotky zo sona z HC?

denisa87
7. jún 2013

@deborah87 ahoj,chces si ich pozriet?to bolo ale este v 2009...

deborah87
9. jún 2013

@denisa87 Mas aj cislo na Brestanskeho?Zaznam tu nemas zo sona?Kolko si platila?

selby22222
14. feb 2014

baby ktora bola na tom 3d/4d sone v hlohovci ja som v prvom trimestri a mala by som zaujem o vysetrenie ci je vsetko zatial v poriadku moze sa tam ist aj teraz alebo az vtom 24 tyzdni ??? dakujem za odpovede 😀

dadika1114
16. feb 2014

@selby22222 teraz je velmi skoro to sa ti ani neopati za tie peniaze .. a v 11 tt dokopy nieje nic vidno.Preto to byva okolo 20tt lebo uz ma aj prsteky ...rucicky,nozicky a on vlastne pocita vsetky kosticky a pozera ci je vsetko tak ako ma ..teraz by videl iba malinke stvoreniiicko 🙂 ja sa tam chystam zavolat okolo 16tt nech ma objednaju ... minule som bola v 20tt

selby22222
17. feb 2014

@dadika1114 dakujem za radu tak teda este pockam 🙂

inffinity
4. jún 2014

@dadika1114
@selby22222 holky prosim vas a kolik se tedka plati? Ja sem tam byla i s malou a edka bych chtela znovu. A jeste jak dlouho jste cekali na termin? Jsem v 11tydnu mam jeste cekat s objednanim? Diky za odpoved 🙂

selby22222
4. jún 2014

@inffinity tak ja som tam platila 50 ecok a objednavala som sa ked som bola 23 tyzdni vsetci ma strasili ze tam to treba skor ale v pohode mi stacilo aj vtedy a ona sama mi uz povedala kedy mam prist a vysetrenie mi trvalo len 15 minut ale zalezi aj od polohy babetka niekto tam je aj pol hodinu
🙂

inffinity
4. jún 2014

@selby22222 aj ja sem s dcerkou byla az ve 24tydnu dozvedela sem se o tom pozde..ale bylo to super mame i nadherne fotky 🙂 tedka bych chtela jit ve 20.tak nevim ci uz tam mam zavolat a objednat se popredu ale asi pockam jeste. Diky za info o cene pekne podrazili :-/

dadika1114
5. jún 2014

@inffinity veru ja som nebola,nakoniec niesu peniazky na to:-\

inffinity
9. aug 2014

@selby22222 ahojky posim te ja uz sem objednana jen zapomnela sem se sestricky zeptat jestli si mam donest dvd ciste.. maji tam ci si mam koupit a donest? Diky 🙂

quirell
12. aug 2014

@inffinity ahoj, ja som bola 7.8. A treba si priniest uteracik maly a usb s hudbou. Cd netreba, cena je 50 eur a dostali sme 15 fotiek

inffinity
12. aug 2014

@quirell diky ani hudbu neni treba maji tam 🙂 dik za info tim dvd sem si nebyla jista 🙂

quirell
12. aug 2014

@inffinity ani, hudbu netreba, jedine ak mas nejaku svoju oblubenu piesen....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre