Ako prebieha 3D sono v Hlohovci? Koľko foto je v cene?

zuzka279
28. apr 2009

Ahojte. Ako prebieha 3D sono v HLohovci? Koľko fotiek je v cene? Nahráva bábätko aj na CD alebo kazetu?

caruzo19
28. apr 2009

prides,vyberies si hudbu aku chces ako podmaz,bud mas vlastnu nejaku na cd,alebo si vyberies z toho co tam maju.doktor pozera vacsinou 2d morfologicky vsetko,komentuje ti to a ked najde tvaricku,alebo nieco co chces vidiet 3 alebo 4d,tak to da tak,poukazuje vsetko...
fotiek mame myslim 10 alebo tak nejak,zaznam je na dvd,musi byt verbatim+,dones si,ale to ti povie sestricka ked sa budes objednavat.dones si vlastny uterak
trva to asi pol hodinu

zuzka279
autor
28. apr 2009

To dvd a fotky sú v cene?

denisa87
28. apr 2009

zuzka,jasne fotky aj dvd su v cene...aj my sme tam boli,a bola som velmi spokojna,mam v albume fotky si pozri ze ake robi,mozem odporucit,budete spokojny 😀

zuzka279
autor
28. apr 2009

Deniska tie fotky sú super. Koľko trvá kým ma objedná? Nevieš akú majú pracovnú dobu? Nemajú to na ich stránke napísané. Inak máš krásnu postieľku. Aj vybavenie. Kde si kupóvala? 😲

denisa87
28. apr 2009

no ja som sa objednavala zaciatkom marca termin som mala na 29 marec,a vidim ze si 23 tt,kludne im zavolaj,sestricka je zlata vsetko ti vysvetli..mne sa zdalo ze su tam vzdy,my sme boli v nedelu ,na 12:30 vtedy sa plati 40 eur...a cez tyzden tusim 33 eur..Vybavenie som kupovala v Sali,v obchode pre babatka,ale maju aj na nete,toto iste,a ovela lacnejsie,daj si do vyhladavača Bambino a tam to uz najdes...

zuzka279
autor
28. apr 2009

Ďakujem veľmi pekne. Musím sa dohodnúť s mužom kedy by sme tam išli 🙂

denisa87
28. apr 2009

Za malo...prajem prijemne,bezproblemove tehotenstvo 😀

zuzka279
autor
28. apr 2009

Aj Tebe prajem nech Ti to dobre dopadne. Ja som mala skrátený krčok, tak som musela mesiac ležať. Včera som bola na kontrole, už môžem ísť aj na prechádzku, ale viac oddychovať 😉

denisa87
28. apr 2009

joj to by som nechcela,nastastie my sme zatial nemali ziadne problemy 😉 kedy ti povedali ze cakate dievcatko?mne v 20 tt vraveli ze to bude baba,a 27 ze chlapcek,a v hlohovci mi na 100% potvrdili ze je to chlapcek...

zuzka279
autor
28. apr 2009

Ja som bola na sone včera. Ale doktor povedal, že to neni na 100%. Zatiaľ to tak vyzerá. Veď uvidíme. Hlavne nech je zdravé. Ale môže sa stať, že aj mne potom povedia , že to je chlapec 😀

denisa87
28. apr 2009

ved ano,hlavne nech su zdrave 😀

juliett99
28. apr 2009

ahojte koceny,,
mam na vas par otazociek v ktorom tt sa chodi na 3D ultrazvuk??
a kolko to stoji v HC?
Boli ste spokojne a co kvalita,?

stanka26
28. apr 2009

ahoj juliett99 ten 3d sa tuším robí okolo 20tt. v hc u Breštanského to stojí okolo no bolo 1000sk teraz po novom neviem.Ja som nemala 3D,ale kamošky čo tam boli aj bratrancova žena tak povedali že super.ak by si chcela pošlem ti číslo.Napíš mi potom IP. to je totiž moj gynekolog.

denisa87
28. apr 2009

juliett mne sestricka z hlohovca vravela ze od 23 do 30 tt...

juliett99
28. apr 2009

stanka napisala som ti IP. dakujem 😉

dakujem deniska aj ty si bola v Hc? bola si spokojna?? 😉

berus222
28. apr 2009

juliett, ja som bola v hc na 3D v 29.tt a maly bol krasne vidiet. aj doktor hovoril, ze radsej ist okolo 25.tt ako skorej. aj organy ze su lepsie vidiet, aj dieta ma podobu. my sme sa objednali sukromne na nedelu o 11 za 40 eur. mame dvd, kopu fotiek a vsetko, co nam nameral nam aj vytlacil. doktor super prristup, vsetko super. najprv sme nechceli ist, ale oplatilo sa

juliett99
28. apr 2009

teda berus dakujem za rady,, si zlatucka,, ja viem ze mam nato este kopec casu ale tak priebezne uz vselico sa riesi u nas v novembrovkach,, 😀 😀
uz mam aj tel. cislo,, takze urcite ho vyuzijem ked bude nato uz cas, len skoda ze ja neviem presne ako bude moj drahy robit,, skoda, chceli sme ist spolu,ale tak mozno to vyjde, 😉
dakujem este raz pekne sa drzkaj zachvilku uz budes svojho chlapika stiskat v naruci,, vela zdravicka vam obom prajem 😉

denisa87
28. apr 2009

juliett aj ja som bola v HC,a som bola velmi spokojna,vsetko nam pekne poukazoval,pomeral...ja som bola 27 tt..

beruska113
28. apr 2009

Cauko Zuzka,
tak vidim ze uz aj temu si zalozila. Ja som bola tiez v hlohovci, az dvakrat. Raz ma poslali z genetiky a druhykrat som bola aj s DVD. Stoji to 35 E cez tyzden, vikend 40. Uz sa adsje objednaj, maju dost plno. Doktor je super. Ja som bola v 23 tt a myslim, ze je to skoro. NAbuduce by som sla tak v 27tt. Maly si zaryl do placenty a 55 min. neukazal tvaricku, normalne si ju drzal obidvoma rukami. Doktor uz nevedel, co ma robit, aby sa otocil, ale Lukas bude asi tvrdohlavy po tatovi a ani sa nepohol. Ale aspon ho nameral... Fotiek mam hadam aj viac ako 10, vsetko je v cene.
Tak zatial sa vam ukazalo divecatko? Povedala vam v medicinskom? Mne v Hlohovci zistil uz v 18tt, ale neskor mi povedali aj v MC v NR.
Urcite sa objednaj. A ked bude s v Hlohovci, maju tam jeden velky obchod s kocikmi a este jeden, som tam bola. Ak chces vediet kde, napisem ti IP. 😅

zuzka279
autor
28. apr 2009

Ahoj Beruska. Mne povedal pohlavie včera môj gynekológ, nebola som v MC. Ale neni to na 100%. Síce normálne mi vychádza 23 tt, ale normálne som tak v 21tt. Možno by aj tak bolo dobre asi sa objednať, aby nebolo neskoro. Veľmi by som chcela ísť na 3D. Tu v NR robia len v 28tt a treba sa v 25tt objednať.
Kľudne mi napíš tie obchody. Ak by som tam išla, to je najmenej tam behnúť 🙂 . Pozri si v mojom albume mám kočík, ktorý sa mi páči.
Ja som dnes bola s malou na prechádzke a tak som sa zľakla, lebo mi skoro vybehla na cestu a rozbehla som sa. Tak ma teraz všetko bolí, že až. ☹Dúfam, že to prejde.
A ty ako sa máš? Čo máš nové?

beruska113
29. apr 2009

Zuzka,

no vidis, na tu malu som ti neodpisala. Ja si tiez myslim, ze si si len nieco natiahla, ale ak to neprejde, tak radsej behni k dr. To sa ved neda stale lezat a byt doma. Urcite si nespravila zle, zi si s malou isla, aby sa necitila odstrcena, ze sa jej uz pred narodenim baby nemozes tolko venovat. 🙂

zajo79
29. apr 2009

mne doktor v Hc v 11tt povedal ze to bude chlapec 🙂)))..to sa tatino prsi, ze ma velkeho pipika 😀 😀 😀

a doktor povie len ked si je isty co to bude 😉

fiona8
3. máj 2009

baby prosim poslite kontakt na ten Hlohovec, ja by som sa chcela objednat 🙂

mausy21
3. máj 2009

no moja tak tu je to čisielko vola sa dr.breštansky a čisielko je 033 7425 937

danjelca
13. máj 2012

baby teraz sme sa vrátili a bolo to úžasné, máme video i fotky a nášho milovaného jakubka!🙂))

katren
18. máj 2012

@danjelca ahoj, mohla by si mi napisat t.c. na 3D??? ja som na nete nasla viacero a neviem, ktore funguje....chcela by som sa uz objednat 😉 Dakujem

danjelca
18. máj 2012

@katren ja som bola u Breštanského a číslo je to čo uviedla mausy príspevok vyššie.. 🙂 🙂

1dorotka1
18. máj 2012

@danjelca a ake ma ceny?? je to naozaj kvalitne??

danjelca
18. máj 2012

@1dorotka1 5O € s fotkami a videom...akože ťažko povedať pre mna to bol velikánsky zážitok a z mojho pohladu každej mamičke to poradím aby sa zúčastnila hlavne s nastavajucim ockom🙂)

1dorotka1
18. máj 2012

@danjelca ja som sice z Bratislavy ale uvažujem nad tým že by som isla, a nevies ake ma dlhe objednavacie terimny?? a to videjko mas aj zo zvukmi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre