• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Amniocentéza. Absolvovali ste ju niekto? Ako dopadla?

8. decembra 2016 
skybaby,asi ti nepomozem, lebo ja som bola v KE :wink: /v statnej nemocnici/ v ten den nas bolo asi 6, okrem jednej nas vsetky pustili. Myslim, ze ona mala asi poistovnu Dovera, tak preto ...
11. sep 2008 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak v ke to moze byt ine.
aj v bb to tusim robia ambulantne.
zaujamalo by ma, ako to teda v skustocnosti maju nemocnice dohodnute s poistovnami. este pocas odberu mi lekar hovoril, ze vsade na svete je to ambulantny odber, iba na svk je problem s poistovnami.
ale evidentne nie vsade :unamused:
a hospitalizacia den dopredu je uplne zbytocna, keby to bolo aspon noc po odbere.
to je dalsia vec, co mi nejde do hlavy.
11. sep 2008 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dopredu to je riadny blud :unamused: ..este po zakroku sa mi to zda v pohode, ale predtym mi to pripada iba "ako naplnit kapacitu nemocnice" ...a nepoviem nic keby sa jednalo o operaciu, to je normalka ... myslim, ze za vsetkym su dohoda, prasule a poistovne ...
11. sep 2008 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mi o tom blude hovor, odesedela som si na nevetranej chodbe v 35st horucave takmer 3 hodiny, kym mi pridelili postel na izbe a potom som sa tam cele poobedie a vecer obtlkala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2008 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este to robi ambulantne iscare, ale neviem ci tam nie je prilis vysoky ten doplatok ... zasa doplacat nejakych 5-10 tisic sa mi predsa len zda trochu vela :grinning:
11. sep 2008 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa aj ta doba co som tam stravila ja zdala tak akurat, aj som si zdriemla, nieco precitala, najedla sa,oddychla a sup sup domov. Ale ak by som musela ist den predtym, asi by som to zobrala ako holy fakt v zmysle "treba? oki idem" :slight_smile: a vlastne potom je to je uz jedno... podstatnejsie su v tom ine veci, nie? :wink:
11. sep 2008 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skybaby, ale ked mas odporucania od dokiho na genetiku a od nich na amnio, nezda sa mi,ze by si mala platit. Je nejaky rozdiel ked to urobia v statnej,alebo sukromnej ambulancii? Lebo ja som sla automaticky do statnej ... nejak som to v tom smere neriesila .Ci mas nejaky konkretny dovod?
11. sep 2008 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja idem este len zajtra na genetiku a potom uvidim ... ale mas pravdu ze to je vlastne uplne jedno, hlavne su vysledky :wink:
11. sep 2008 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este mas relativne troska casu,ja som sa tam dotrepala v cca. 20tt. A ak sa rozhodnes ist .. zakrok bol uplne v pohode ..horsie je to cakanie,ale to si tu uz citala aspon 100x ...
11. sep 2008 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som rozhodnuta ist lebo ma tie vysledky poriadne vystrasili, vobec som s takym niecim neratala
11. sep 2008 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skybaby-kuk IP. :wink:
11. sep 2008 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
11. sep 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky na kramaroch je to tak, ze rano sa pride, spravia amnio a ostava sa tam do druheho dna. Prepustaju medzi 9-10 hod., takze myslim, ze to je lepsie, keby sa nahodou malo nieco stat...
Inak v Gyn-five to robia ambulantne a stoji to 400,-, to sa celkom da, ak niekto nechce travit noc v nemocnici.
11. sep 2008 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no skoda ze som nemala tieto infosky pred odberom :frowning2:
12. sep 2008 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale sissik kasli na to .... sice si mala riadny stres ale to mame vsetky ... hlavne ze mas v brusku krasnu zdravu princeznicku :grinning:
12. sep 2008 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak babulky definitivne ma to caka v stredu na antolskej, drzte prosim palce
12. sep 2008 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No jasan, skusim si to vyhladat...ja som totizto platila 8100 korun aj napriek tomu ze nas odporucil lekar kvoli manzelovmu postihnutiu. A som vo vseobecnej...
12. sep 2008 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievčatá...chcem sa s vami podeliť, dnes mi volali z genetiky, že výsledky amniocentézy sú v poriadku a dieťa je zdravé. Navyše túžili sme po dievčatku a naozaj bude to dcéra :slight_smile:
12. sep 2008 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jarus moc moc gratulujem a tajne dufam ze aj ja tak dopadnem :wink:
13. sep 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kedy budeš mať výsledky? predovšetkým si ver :slight_smile:
13. sep 2008 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja idem este len v stredu na odber, takze este mam pred sebou tri a pol tyzdna. snazim sa verit ale mam riziko razstepov 1:12 takze mi to ide tazko, ale snazim sa
13. sep 2008 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: , prosim vas chcem sa opytat, tie co uz mate amnio za sebou, ako ste fungovali po odbere, myslim tym nejaky kludovy rezim a podobne... dakujem :slight_smile:
13. sep 2008 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lujza ja som len tyzden sa snazila nebehat, necvicit a tak a potom uz normalne. Prajem vela trpezlivosti na cakanie na vysledky. :slight_smile: :slight_smile: .
14. sep 2008 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky, nebude mi verit ale amnio mi nakoniec nerobili a poslali ma domov, lebo sa na ultrazvuku objavilo aj druhe babatko a tym sa vysvetlila ta vysoka hladina afp :grinning: tak sa s manzelom zaciname tesit na dvojicky :wink:
16. sep 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: skybaby, to je správička, si musela byť prekvapená, tak všetkým štyrom vela šťastia :slight_smile:
16. sep 2008 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skybaby uzivaj si 2 babetka v brusku, super spravicka :slight_smile:
17. sep 2008 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gratulujem skybaby, ja som tiez tuzila po dvojickach, ale kedze som z dvojiciek, mam na to mensiu sancu, ale sa tesime z nasej dcerky, co mam v brusku, tiez zdravucka.
17. sep 2008 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a jarus1 tebe tiez gratulujem k vysledkom a k dievcatku :wink:
17. sep 2008 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som neležala v nemocnici :astonished:
ráno som prišla o 8,30 - hneď ma zobrali a za hodinu som šla domov. ešte som si aj pri svojej gyndoške odstála šóru na PNku :angry:
17. sep 2008 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky :wink: sme trosku s soku, ja som po dvojickach nikdy netuzila a ani v rodine nemame, ale tesime sa a hlavnenech su zdrave :wink: a mozno ma tie dvojicky presunu k januarovkam :wink:
17. sep 2008 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok