Amniocentéza. Absolvovali ste ju niekto? Ako dopadla?

petronela4
4. júl 2006

baby absolvovali ste niektora odber plodovej vody a ako ste dopadli?

fatimuska
9. feb 2010

dnse doki povedal, že je bábo úplne ok, aj veľkosť, atď, je to veľmi individuálne ale podľa tabuľky by som v 23tt by malo mať mimi 501g priemer...ale nie je to úplne presné cez utv vačšinou je mimi väčšie🙂

denis19
9. feb 2010

ftimuska...tak to je super! jsem zvedavá já na zítrek.
tak tvuj prcek už má pul kila a neco pres 20cm,co????? a vo to bude, víte?

wolfskinka
9. feb 2010

denis neurcili skratka missed abort

drzim ti zajtra palce, ja dam potom vediet ako sme dopadli my, idem uz spat uz je vela hodin a o 6,45 musime byt v martine .. ach jo, to vcasne vstavanie ma zabija ale co uz, zvladneme

denis takze zajtra obidve s dobrymi spravami ok ?

fatimuska
10. feb 2010

denis bude to chlapček - Maxim

fatimuska
10. feb 2010

držte sa babule

wolfskinka
10. feb 2010

ahojte,

tak v skratke Vam priblizim svoje dojmy z dnesnej genetiky.
Prisli sme rano na genetiku do martina, vybavila nas za hodinu, co bolo celkom fajn, potom sme sa isli zapisat na sono do fakultnej nemocnice, tam nas zobrali az o 2 hodiny a cele sono vysetrenie trvalo 1 minutu a napisal na papier ze 15tt a cinnost srdca a to bol podklad pre triplle testy a ja som dnes 16 plus 3, cize uplne nepresne odmerane, zaver nenapisal, tak som volala na genetiku ze ake su vysledky, a ze by som si chcela prist pre tu spravu na amniocentezu, lebo podla mojej diagnozy doporucila amniocentezu. A ked som jej oznamila, že chcem ist na amnio do ziliny, tak sa zacala krutit, ze mi spravu da najskor v pondelok o 14,00 ... a ze oni davaju doporucenia len do martina a nie do ziliny ..... takze celkovy zaver .... cely maraton po genetike ma caka zajtra znova v zilinskej nemocnici .................................. som nasrata az to neni normalne,

triple testy budu max nepresne kedze mu uleteli 2 tyzdne oproti tomu co mi povedali v ziline a v heliose,podla nich som dnes 16 plus 3, teraz musim ist dnes poobede ku mojmu gynekologovi pre dalsi vymenny listok na genetiku, a zajtra obehat genetiku v ziline aby som mohla v stredu ist na amnio .... na nervy ako u blaznov

denis dufam, ze ty si dnes obisla lepsie ako ja

denis19
10. feb 2010

ahoj holky, tak jsem se lavnostne vybavila na genetice, odhlédnout od faktu, že mají začít ordinovat v osma a první vyali v devet, je to tak, že dawníka nemáme,ale máme zvášenou hlasinu AF AFP, v mém veku je max počet jednotek 13000a já mám 13049, dr to ohodnotila tak, že mimčo je ok, neboť je to minimálne dnad normu, tento hormon idikuje rozštep chrbtice,ale napsala, že mimčo je zdravé a doporučila podlobná morfolgický UTZ , na který jsu zítra,ale já si myslím, že je to ok. co myslíte vy????? dr povídala, že ona videla rozštepy chrbtice až tak oo hodnot 49000.....tak si vyber holka!!! jo a je to holka 😀 😀
wolfi.....tak to je teda super,ale dyť ty jsi po IVF, tak víš presne datum početí, nevím,proč to nechcou akceptovat...ani mne to neakcepotovali!!!!!! a napsali o 3 dny míň jak je ve skutečnosti a potom mej dobré výsledky!!!!! preji ti na zítra pevné nervy!!!!!! 🙂

fati...tak klučinu, super..... a i jméno se mi líbí 🙂

fatimuska
10. feb 2010

denis tak gratulujem k babuľke a neboj, doki by Ti nevravela, že ok ak by to tak nebolo, teším sa že si tak dobre obišla

fatimuska
10. feb 2010

wolfskinka..tak to Ti nezávidím....hrôza, tak držím veľa palčekov na zajtra

wolfskinka
10. feb 2010

denis gratulujem k dievcatku a drzim palce na zajtrajsom sone, vsetko bude ok

no a k zajtrajsku, takze genetika sa odklada na utorok, nakolko maju plno tak idem az v utorok rano o 8,00 a uprosila som tu dotkorku z martina tak v pondelok pojde manzel pre tu spravu a ak pojde vsetko ako po masle tak na amnio pojdem v stredu , no drzte palce nech to uz mam cim skor za sebou

mecunka
10. feb 2010

wolfi,
drzim palce! Vydrz to uz nejako....

denis19
10. feb 2010

wolfi...tak ty to máš jako telenovelu tu genetiku......strašne se mi líbí, jak jsou všichni v klidu, dyť máme čas a potom jak príjde na lámání chleba, tak ti začnou nadávat,kde jsi byla do ted 😠 katastrofa a pritom si te prehazují jako horký brambor!!!!

jé holky já vám nerekla story s propustkou v roosweltovenemocnici dnes, tak já vám jako imbino sedím na té genetice a jen sestrička ríká, když chcete potvrdit propustku musíte jít na polikliniku...jako ven z budovy,projít se a tak, a tam zaplatit poplatek 1,15€ a já vám potom tu propistku potvrdím....no není to vrchol, za jedno blbé razítko!!!!

wolfskinka
10. feb 2010

mecunka no dufam, ze v stredu to uz budem mat za sebou dokonca tyzdna uz nemam ziadne vysetrenia, chvalabohu budem oddychovat a buduci tyzden bude velmi tazky

denis no vyzera to ako v kocurkove, ani sa necudujem ze zdravotnictvo nema peniaze ked zamestnacva kadejakych darmozracov na vyberanie za peciatky a kadejake ine hovadiny

denis ake mate meno pre dievcatko

denis19
10. feb 2010

wolfi...už je rozhodnuto, máme v domečku karolínku 🙂
vy už máte adepty?

wolfskinka
10. feb 2010

karolinku pekne meno my sme ho tiez zvazovali pre dievcatko ... no my nemame meno pre chlapceka akosi sa nevieme dohodnut, ci Adam, Matej, Samko alebo Teo

to budeme riesit ked uz budem mat po tej amnio, uf nech uz je potom, mam z toho strach

denis19
10. feb 2010

Teo jako teodor???? to jsme meli my pro klučinu.
samka ti moc nedoporučuji, z numerologického hlediska,ale v konečném dusledku jak se začlení do života je to super, jaké to bude znamení? a matej je vhodný jen pro ryby, težko se rozhoduje a vetšinou nesprávne, adam...stvoritel a tak i koná, je vhodné pro ryby a váhy, vetšinou dosáhne svého a za každou cenu....ale to jsem ti nechtela vstupovatdo rozhodování...to jen tak ze mne vypadlo, neboť mne už dnes dve holky požádali o profil jména, tak jsem ve švungu 😀

wolfskinka
10. feb 2010

ano teo ako teodor

samka nechce moj muz

bude to rak naisto

no ty si iny odbornik na mena a co sa hodi na raka ?

denis19
10. feb 2010

teodor je boží dar a pokud muž dostane toto jménu, vždy mu prinese jen uspokojení, má nekdy krkolomné cesty,male vibrace jména ho vysvobodí!!!! je to úplne super jméno na každé znamení mimo škorpiona, tam by mohl býti dosti neverný hošánek. moc krásné jméno!!! pokud se nekdy stane zázrak a budeme mít i syna, tak rozhodne teodor,ale nesmí to být theodor...tam už je negativní vybrace! 🙂

wolfskinka
10. feb 2010

a kde chodis na tie infosky o menach ?

denis19
10. feb 2010

baví mne numerologie, tak neco si i sama vypočítám a mámna to pomocnou knihu, kde jsou základní charakteristiky jmen popsány,ono tako hodne záleží i na príjmení(priezvisko) to hodne také udelá!!! a ješte když do toho zakomponuješ datum narození, máš úplný numerolgocký profil....ale ne každého to zajímá a verí tomu, to je ajko s feng šuei..... 🙂

wolfskinka
10. feb 2010

aha to som nevedela

fatimuska
11. feb 2010

denis..a čo meno Maxim-blíženec🙂

denis19
11. feb 2010

fatimuska...blizenec je velice pohodové díte a jde o to,jestli je to Maxim či psáno Maximilián????

denis19
11. feb 2010

WOLFI anebo i nekdo jiný...nemáte na doporučení nejaké sonografické centrum na podrobný morfologický a genetický ultrazvuk??????

wolfskinka
11. feb 2010

denis no na sono morfologicke idem v 20tt, nech buduci tyzden uz mam tui amnio za seboua ench to dobre dopadne

majca510
11. feb 2010

Ahooooj, počujte baby, nevie niektorá, či všeobec. zdrav. poisťovňa prepláca odber plod. vody alebo to ide z vlastného vrecka? Už mám z toho všetkého pár vrások navyše 🙂

denis19
11. feb 2010

majca510
nevidím duvod proč by nemela, já jsem v UNION a nic jsem neplatila a nevím o nikom, kdo by neco platil....podle mne se to nemá platit,pokud ovšem možná nejsiv nejakém super soukromém zarízení 😕

miki060707
11. feb 2010

ahojte, tak ja som už doma z nemocky a až 4.3 budem mať výsledky.....

wolfskinka
11. feb 2010

majca preplaca odber, poistovne to preplacaju pokial odber doporuci genetik

miki super a ako to prebiehalo ?

majca510
11. feb 2010

Ďakujem,baby, za odpoveď...priznám sa, že ma dosť vystrašilo, keď som si prečítala nejaké diskusie, že si nejaká budúca mamička zaplatila 330 eur za tento zákrok. Ale...už som pokojnejšia teraz 😉 Ešte raz ďakujeeeem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre