Amniocentéza. Absolvovali ste ju niekto? Ako dopadla?

petronela4
4. júl 2006

baby absolvovali ste niektora odber plodovej vody a ako ste dopadli?

ivetaschmidt
14. jún 2010

@gabriela4
gabika nebojte sa !!! určite bude všetko v poriadku, ja som sa tak bala najviac vo svojom živote !!!
a tiež s manželom sme "preluskali" všetky info na nete !!! tak sme si stale hovorili že to bude v poriadku,
tak sa potom ozvite ako to dopadlo!! držím všetky palčetky a budem na Vás myslieť !!!
Naša Lenočka sa tu plazí po zemi učí sa štvornožky a je hrozne zlatunká zdravučká a taky smejko !!!

gabriela4
15. jún 2010

@ivetaschmidt
Ivetka malá Lenka je krásnučká...ja som tiež inak Lenka, tak to bolo také milé 🙂
Ďakujem veľmi pekne a určite sa ozvem potom....

gabriela4
15. jún 2010

@luvi01 na antolskej a už to chcem mať za sebou, to čakanie je hrozné 😕

luvi01
16. jún 2010

tak dievcata, uz som doma z amnia. Som rada, ze to mam za sebou. Teraz to cakanie na vysledok. Uz aby to bolo.

gumimaci
16. jún 2010

luvi10, kedy budes mat vysledky?

gabriela4
17. jún 2010

ahojte baby tak mám po amniu, výsledky takto o 3 týždne....dalo sa to preziť, nebolelo to ani ale pre mňa bolo asi najnepríjemnejšie to vytiahnutie ihly z bruška...

luvi01
17. jún 2010

gumimaci - vysledky budem mat az o 3 tyzdne . Dufam, ze to dobre dopadne 🙂

antonia1
18. jún 2010

Babulky drzim vam palce, aby dopadli na jednotku ako moje 😵

gabriela4
18. jún 2010

@antonia1 Ďakujem moc moc moc moc moc.......veríme že to bude dobré, ale bojím bojím 😕

berenice8
18. jún 2010

ahojte, tak, uz aj ja to mam za sebou...v stredu som bola v ba...v antolskej....strasne neprijemne, hlavne ked sa tam to m male zacalo mrvit....vzhladom na moju poistovnu som si tam pobudla iba do strvrtej, takze som bola uz vecer doma....
trosku som sa bala, aby sa doma nieco nestalo, sak predsa som 50km od tej nemocnice...ale vsetko v poriadku...

antonia1
19. jún 2010

@berenice8 na sk po amino si nechavaju mamicky na klinike?..ja som bola na amino v nemecku a mala som skoro 200km 😒 ...tu si nechaju maminu cca 20minut a ked sa cite v pohode tak ide domov 😉

gumimaci
19. jún 2010

Ahoj @antonia1 v statnych nemocniciach poistovne preplacaju 24 hodinovu hospitalizaciu po amnio. a myslim ze to je dobre, hlavne pre mamicky, ktore maju doma dalsie male dieta o ktore by sa po navrate zo zakroku museli hned starat. ten jeden den naozaj nieje vela. Okrem toho ma kazda po zakroku narok vypytat si PN max. 2 tyzdne. na sukromnych klinikach pacientky nehospitalizuju.

figurka.m
19. jún 2010

@gumimaci ja som bola v statnej nemocnici a nelezala som ani tych 20 minut, bola som v Martine 😉

gumimaci
19. jún 2010

figurka.m tak potom zalezi na tom ake maju nemocnice zmluvy s poistovnami.

strelka11
19. jún 2010

tak ja som bola tiez na odbere v Martine a nehrozi,ze by ma tam nechali polezat,dokonca mi ani ranku po ihle neprelepili leukoplastom 😠 ,bola som velmi sklamana ☹ ,ked som si nasla tricko spinave od krvi,hned ako som prisla domov,tak som si miesto vydezinfikovala a prelepila,inak sa citim v pohode,najhorsi bol asi ten prvy den

luvi01
19. jún 2010

ja som bola v Ruzinove a bola som tam den pred tym a potom po zakroku som Tm lezala asi 4 hodinky a pustili ma domov. Ale doporucili mi este 3 dni potom odpocivat.

antonia1
19. jún 2010

@strelka11 ahojky...tak uz to mas za sebou?to vazne? setria na leukoplaste ci co 😠 ..ved po odbere krvi ti sestricka prelepi ruku..dufam ze ti vydenzifikovala aspon ked isla pichat...a ako sa citis?

gumimaci
19. jún 2010

na kramaroch ta vydezinfikuje od "buchty" az po prsia, zalepia a nakazu 2 hodiny kludovy rezim....

antonia1
19. jún 2010

@gumimaci mna tiez tak...az som sa zlakla ze co vytiahne 😅 ..ale nastastie iba 10cm ihlu 😀 😀

strelka11
20. jún 2010

@antonia1 citim sa fajn a brusko mi vydenzifikovali niekolkokrat,len ma soklo,ze na ranku po v pichu sa vykaslali, povedali mi ze mam mat kludovy rezim,nenamahat sa a ze 7dni je kritickych a ze ak by boli nejake problemy tak mam prist okamzite do nemocnice,ale zatial je vsetko v poriaku a dufam,ze to tak aj ostane 😵

antonia1
20. jún 2010

@strelka11 a kedy si bola?..drzim palce 😉 ja som mala prvu noc hroznu..bruso bolo horuce, pichalo, tahala 😒 ...ale potom kazdy den lepsie a lepsie 😵 a vysledky? 2 tyzdne?

strelka11
20. jún 2010

@antonia1 bola som teraz v stredu,takze dneska mam uz 5den,ale ako pises,tiez bol nahorsi tenprvy den a noc potom uz to bolo celkom fajn,tiez ma tu prvu noc trapilo popichavanie,ale nastastie sa to dalo zvladnut 🙂

antonia1
20. jún 2010

@strelka11 takze uz bude len dobre 😵 🙂

ivetaschmidt
20. jún 2010

@gabriela4

taksom rada ze uz mate potom , tak drzim palce a určite to bude vsetko OK!!!! spomente si na mna ze som si prezila to iste a mame krasne dievčatko !!! 🙂

gabriela4
20. jún 2010

@ivetaschmidt ĎAKUJEME MOC, ozvem sa keď budú výsledky 😉

30lenka
21. jún 2010

☹ babuľky mna caka amino v stredu 23.6. strasne sa bojim nemam dobry pocit z toho 😒 😒 vysledky krvy zle aj ultrazvuk u Dr.Dankovčika zle je to Downov syndrom 1:5 dost vyskoke riziko neviem normalne ani rozmyslat a do prace chodim ako duch ☹

berenice8
21. jún 2010

@antonia1 no mna pustili o stvtej domov...ale ked mas tu druhu poistovnu tak lezis dva dni...alebo tak nejako to je

berenice8
21. jún 2010

@gumimaci ano, aj na antolskej...od buchty az po prsia a potom som mala cervene brucho od toho....aj vsetky veci...

gumimaci
21. jún 2010

@30lenka budem ti drzat vsetky prsty... dufajme ze ti to dobre dopadne

kveta
21. jún 2010

@30lenka Daj si urobiť zrýchlené vyšetrenie DNA, je to drahšie, ale aspoň budeš do 48 hodín vedieť na čom si..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre