• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Amniocentéza - výsledky. Ako ste dopadli?

31. júla 2013 
@andrejta dakujem...
20. feb 2013 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicvorik7 prajem ti veľa síl.............toto by sa nemalo stávať a predsa sa stáva.. :frowning2:
21. feb 2013 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak už je to potvrdené aj s Brna babätko má vadu srdca nezlučitelnu so životom ,v pondelok ráno idem na príjem a postupit najhoršiu vec ,ale inak to nejde nedonosila by som ho živé ,tak mi držte palce ,snad to zvládnem :cry:
23. feb 2013 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicvorik7 strasne ma to mrzi........budem na vas mysliet.........kam ides do nemocnice?
24. feb 2013 o 07:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lolonka aj mna to strašne bolí,idem do Bratislavy na Partizánsku ulicu porodnica Koch ,vybavili mi to lekári s genetiky ,vraj tam maju dobry prístup k takymto prípadom ,sice zaplatím 120 e ,lebo to je nadštandart ,ale mne to je jedno už hlevne že to všetko bude prebiehat bez komplikacii a budem v dobrych rukách ,na rozdiel od Skalickej nemocnice,kde by som si to netrufala postupit ,lebo všetci dobrý lekári odešli
24. feb 2013 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicvorik7 v Skalici mozno taketo nieco ani nerobia... :confused: ....presla som si tymto v roku 2006...ja som toto podstupila na kramaroch...vidis to...a to si isla iba kvoli veku..vsetko bolo u tvojho lekara v poriadku....mali by mat vsetci take dobre sona..nech sa na toto pride co najskor...
24. feb 2013 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicvorik7 stále na teba myslím, ani neviem čo mám napísať... je mi to veľmi ľúto, prajem ti veľa síl a nech to rýchlo prebolí :cry:
24. feb 2013 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrejta dakujem ,ozvem sa, ked budem mat na to síl ,ako to dopadlo a prebiehalo ...,snad takto za tyžden, už budem doma
24. feb 2013 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lolonka robia to v Skalici ,dr. Donoval mi povedal načo ist do Bratislavy ,to Vám urobí aj Skalica ,no reku dakujem v piatok jak som tam isla hned ma brali porobili pred vyšternia ,odbery ,papiere som popodpisovala čo je nutné a až po 48 hod. po podpisoch mi to možu robit taky je postup ,rano o 7 sa mám hlasit ma nachystaju počka sa na koniec vyzity a idem na sál ,preto doporučujem aj so svojej skusenosti dievčatá nespoliehajte sa len na vysetrenia a odbery u svojich lekároch ja som dobrovlne suhlasila s odberom ,nic to ,nebolo a ked je skuseny lekár nič nehrozí ,a budete mat istotu ,či vaše dietatko je zdravé
24. feb 2013 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicvorik7 ....ak ti porod vyvolaju v pondelok...tak budes este tento tyzden doma...vela vela sil ti posielam....
24. feb 2013 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte dievčatá už mám po všetkom ,strašny zážitok išlo to velmi zle ,nemohla som sa stale otvorit ,bolesti boli ,lekári robili co mohli tak nakoniec sa to podarilo dnes nad ranom ,zajtra idem domov ,chcem sa podakovat celému personali sanatoria Koch boli velmi mily a citlivy DAKUJEM !
27. feb 2013 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicvorik7 :pensive: želám ti rýchle zotavenie, hlavne dušičke... je mi to veľmi ľúto... tu sú asi všetky slová zbytočné, drž sa
27. feb 2013 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cicvorik7 myslela som na teba........uz to mas za sebou....casom to bude lepsie..uvidis....vela vela sil posielam.. :wink:
28. feb 2013 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
už mám výsledky z amniocentézy - sú OK všetko v najlepšom poriadku a malinký raduje so mnou od kedy to vieme kopká o 106 :slight_smile: je to úžasný pocit !!!!!!!!!!!!!!!§§
21. mar 2013 o 12:36  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@kika1981 ..blahozelam... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2013 o 03:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lolonka - veľmi pekne ĎAKUJEM !!!
22. mar 2013 o 09:58  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ak bude všetko ok, tak na budúci týždeň v stredu idem na amniocentézu. Na výsledok si chceme počkať 3 týždne. Ale čítala som tu, že ak budú testy zlé, že to skorej dajú vedieť ako tie 3 týždne. Je to pravda?
31. júl 2013 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok