Amniocentéza - výsledky. Ako ste dopadli?

franziska
9. apr 2007

ahojte, vzhladom na to ze je tu sice tema o amniocenteze, ale akosi potom uz nenachadzam vela informacii o vysledkoch.

Chcem sa vas tymto spytat ako ste dopadli.

cicvorik7
20. feb 2013

@andrejta dakujem...

lolonka
21. feb 2013

@cicvorik7 prajem ti veľa síl.............toto by sa nemalo stávať a predsa sa stáva.. ☹

cicvorik7
23. feb 2013

tak už je to potvrdené aj s Brna babätko má vadu srdca nezlučitelnu so životom ,v pondelok ráno idem na príjem a postupit najhoršiu vec ,ale inak to nejde nedonosila by som ho živé ,tak mi držte palce ,snad to zvládnem 😢

lolonka
24. feb 2013

@cicvorik7 strasne ma to mrzi........budem na vas mysliet.........kam ides do nemocnice?

cicvorik7
24. feb 2013

@lolonka aj mna to strašne bolí,idem do Bratislavy na Partizánsku ulicu porodnica Koch ,vybavili mi to lekári s genetiky ,vraj tam maju dobry prístup k takymto prípadom ,sice zaplatím 120 e ,lebo to je nadštandart ,ale mne to je jedno už hlevne že to všetko bude prebiehat bez komplikacii a budem v dobrych rukách ,na rozdiel od Skalickej nemocnice,kde by som si to netrufala postupit ,lebo všetci dobrý lekári odešli

lolonka
24. feb 2013

@cicvorik7 v Skalici mozno taketo nieco ani nerobia... 😕 ....presla som si tymto v roku 2006...ja som toto podstupila na kramaroch...vidis to...a to si isla iba kvoli veku..vsetko bolo u tvojho lekara v poriadku....mali by mat vsetci take dobre sona..nech sa na toto pride co najskor...

andrejta
24. feb 2013

@cicvorik7 stále na teba myslím, ani neviem čo mám napísať... je mi to veľmi ľúto, prajem ti veľa síl a nech to rýchlo prebolí 😢

cicvorik7
24. feb 2013

@andrejta dakujem ,ozvem sa, ked budem mat na to síl ,ako to dopadlo a prebiehalo ...,snad takto za tyžden, už budem doma

cicvorik7
24. feb 2013

@lolonka robia to v Skalici ,dr. Donoval mi povedal načo ist do Bratislavy ,to Vám urobí aj Skalica ,no reku dakujem v piatok jak som tam isla hned ma brali porobili pred vyšternia ,odbery ,papiere som popodpisovala čo je nutné a až po 48 hod. po podpisoch mi to možu robit taky je postup ,rano o 7 sa mám hlasit ma nachystaju počka sa na koniec vyzity a idem na sál ,preto doporučujem aj so svojej skusenosti dievčatá nespoliehajte sa len na vysetrenia a odbery u svojich lekároch ja som dobrovlne suhlasila s odberom ,nic to ,nebolo a ked je skuseny lekár nič nehrozí ,a budete mat istotu ,či vaše dietatko je zdravé

lolonka
24. feb 2013

@cicvorik7 ....ak ti porod vyvolaju v pondelok...tak budes este tento tyzden doma...vela vela sil ti posielam....

cicvorik7
27. feb 2013

ahojte dievčatá už mám po všetkom ,strašny zážitok išlo to velmi zle ,nemohla som sa stale otvorit ,bolesti boli ,lekári robili co mohli tak nakoniec sa to podarilo dnes nad ranom ,zajtra idem domov ,chcem sa podakovat celému personali sanatoria Koch boli velmi mily a citlivy DAKUJEM !

andrejta
27. feb 2013

@cicvorik7 😔 želám ti rýchle zotavenie, hlavne dušičke... je mi to veľmi ľúto... tu sú asi všetky slová zbytočné, drž sa

lolonka
28. feb 2013

@cicvorik7 myslela som na teba........uz to mas za sebou....casom to bude lepsie..uvidis....vela vela sil posielam.. 😉

kika1981
21. mar 2013

už mám výsledky z amniocentézy - sú OK všetko v najlepšom poriadku a malinký raduje so mnou od kedy to vieme kopká o 106 🙂 je to úžasný pocit !!!!!!!!!!!!!!!§§

lolonka
22. mar 2013

@kika1981 ..blahozelam... 🙂 🙂 🙂

kika1981
22. mar 2013

@lolonka - veľmi pekne ĎAKUJEM !!!

martinami74
31. júl 2013

Ak bude všetko ok, tak na budúci týždeň v stredu idem na amniocentézu. Na výsledok si chceme počkať 3 týždne. Ale čítala som tu, že ak budú testy zlé, že to skorej dajú vedieť ako tie 3 týždne. Je to pravda?

lila55
2. mar 2017

Ahojte ja som vcera bola na odbere a bolo to strasne☹️ Isla som tam s tym ze to nie je vobec bolestive ako vsetci vravia ale mna to dost bolelo az som sa strhla a to pri tom si myslim ze vydrzim bolest. A taktiez ostatne baby co tam boli tak nic ich nebolelo ani pred ani po a mna aj po mala som bolesti asi 15min potom som si sadla poprechadzala sa a bolo to ok. Tak ja len info ze co sa tyka bolesti zalezi aj od toho aka hrubka marernice je atd ....

sara700
4. sep 2017

Ahojte ja teraz cakam na vysledok z amnio..mna to vobec nebolelo..mam 43 rokov cakam 3 dieta..moje vysledky afp..boli uplna katastrofa..tak ze cakam na zazrak..este aj uzv ukazal ze drobcek je uplne v poriadku iba zvlastne drzi rucicky..triz21 uzv uplne vylucil..ale je tam znacne vecsie riziko na trizomiu 18 ..1v 2..a trizomia 13..1v 7..este aj slos 1v7..kazdy den trpnem aby mi nevolali..lebo vraj pri zlom vysledku z amnio zavolaju skorej ako tie 3 tyzdne..teraz je to presne 12dni po odbere vody..ma niekto podobnu skusenost??

vewerka92
7. sep 2017

Dievčatá, boli ste niektorá včera u Ondrejčáka? Už máte výsledky?

nikinka18
5. jún 2018

@cicvorik7 ako dopadli vase vysledky?

cicvorik7
12. aug 2018

@nikinka18 aké výsledky myslíte? To už je 5 rokov ,co som mala ukončenie tehotenstva,sem už nechodím to je teraz náhoda

nikus95
3. jún 2020

@kika1981 ja som bola a som spokojna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre