Boli ste na Baby gen test určenia pohlavia?

adka5619
8. júl 2016

prosím Vas bol niekto na baby gen teste na určenie pohlavia ?

kikus48
8. júl 2016

Znama bola v 12tt. Do 5 dni mali vysledok, ktory sa potvrdil i na usg neskor. 80 e myslim.

emily0412
8. júl 2016

Ja som bola minuly tyzden. Vysledok prisiel za 2 pracovne dni a platila som 84 eur. Bola som na konci 10.teho tyzdna.

adka5619
autor
8. júl 2016

@emily0412 a co teda cakate ?

adka5619
autor
8. júl 2016

@kikus48 a potvrdilo sa na 100 percent co to bude? Takze sa to oplati?

emily0412
8. júl 2016

Vysledky su 99,5% a este som necitala nikde ze by sa pomylili. Oplati sa ist na to

emily0412
8. júl 2016

@adka5619 dievcatko

adka5619
autor
8. júl 2016

@emily0412 gratulujem

kikus48
8. júl 2016

@adka5619 oplati, je to to iste co trisomy test len pozeraju iba pohlavne chromozomy. Lutujem ze som si ho nedala. Pohlavie sme sa dozvedeli az v 22 tt, lebo malicka bola zle natocena.

emily0412
8. júl 2016

Velmi som tuzila po dievcatku a vsetci sa mi smiali ked som ju oslovovala zenskym rodom tak som im co najskor chcela dokazat ze to je ona ❤

lucinka444
15. máj 2017

baby chcem sa opytat ci Niektorej zvas zavolali ze sa nepodarilo zistit pohlavie z krvy a ze sa musi opakovat odber ? ja som ztoho velmi sklamana pretoze dnes mi mali dat vediet odpoved ale musi sa opakovat odber :( uz som nedockava 😀 dakujem za odpoved

egirib12
3. júl 2017

@lucinka444 ako si dopadla?
@emily0412 ja uz som o takom pripade ppcula a aktualne sesterke tvrdia testy jedno a usg druhe a to sa dieta ukazalp v plnej parade tak uvidime

lucinka444
8. júl 2017

@egirib12 tak nakoniec druhy odber uz vysiel a cakame dievcatko 🙂

josephine15
20. okt 2017

@egirib12 a ako to dopadlo u sesterka? Mýlil sa ultrazvuk či krv?

egirib12
20. okt 2017

@josephine15 zatial to vyzera ze sa babygen myli ale este sa nenarodilo.o cca tyzden budem vediet :D

egirib12
28. okt 2017

@josephine15 takze narodilo sa dievca 🙂

josephine15
28. okt 2017

@egirib12 takže sa mylil babygen? Ten tvrdil, že chlapec? A gratulujem k prírastku do rodiny

egirib12
28. okt 2017

@josephine15 ano presne tak. Dr.jej povedali ze sa to stalo uz viackrat v porodnici ak ma zena starsieho brata alebo starsie dieta je syn moze v krvi bludit Y bez toho aby cakala zena chlapca.

hadim
11. jan 2018

@egirib12 ahojky no ja som velmi zvedava lebo starsie dieta je syn a velmi sme si zelali dievcatko a aj sme viac menej urobilivsetko preto aby to dievca bolo,dokonca som to aj tak nejak citila a babygen vysiel chlapec..teraz som sa celkom pobavila,kazdopadne sa nebudem nejak na to upinat ale tak mozno nejaka nadej tam je 🙂 uvidime na USG 🙂)) potom dam vediet , teraz som len v 13TT.

egirib12
15. jan 2018

@hadim tak drzim palce,no hlavne nevh je babatko zdrave. A co ste robili pre to aby to bolo dievca?

hadim
15. jan 2018

No vraj najviac účinná metoda je mat pohlavný styk pár dni pred ovuláciou.. nejaké dva -tri dni ideál .. ženské spermie sa dožívajú dlhšie a sú pomalšie.. Mužské sa dožívajú jeden deň a sú rýchle.. čiže keď je pohlavný styk 2-3 dni pred ovuláciou, je 85 percentná šanca že je to dievča.Ak chce niekto chlapčeka tak by mal byt styk v daný deň ovulácii alebo potom.. no uvidime mne to celkom tak vychádza i keď stopercentne neviem či som mala presne ovulaciu v daný deň ako som si myslela..Najlepsiw to vie potvrdiť Gynekolog ten na základe vajíčka vie predpokladať kedy k ovulke príde..Samozrejmw zdravie ke prvorade, ostatne je vedľajšie..

hadim
25. jan 2018

@egirib12 prosím ta aksamozě spýtať kde bola sesterka na odbere koli určeniu pohlavia ?☺️ Dakujem

egirib12
26. jan 2018

@hadim u svojho gyn ale meno neviem no aj tak odvsadial to nesu na 1 miesto pokial viem takze je to jedno 🙂

dadus_ka
16. júl 2018

@egirib12 ahoj prosimta v pripade sesterky to bol brat alebo starsi syn? 😊

egirib12
16. júl 2018

@dadus_ka starsi syn 🙂

dadus_ka
16. júl 2018

@egirib12 myslela som si 🙂 mne vysiel chlapec a mam starsieho brata o 6 rokov, myslim ze to v mojom pripade sa nemoze nachadzat Y kvoli brachovi. Ci myslis ze ano? Lebo ja som myslela ze to je 100% ale tvoj prispevok ma zmiatol
😀

egirib12
16. júl 2018

@dadus_ka tal z toho co sme studovali tak v usa je xy pripadov kedy vysiel falosne na chlapca aj ked zena mala brata ale starsieho. Y koloval v matkr a presiel na nu pocas tehu. Ale to by som brala uz ako fakt brutal nahodu tak sa teste na maleho muza 🙂

dadus_ka
16. júl 2018

@egirib12 fiiha to som netusila teda. jj moj brat je starší o 6 rokov. Tiez si myslim a mam pocit ze to bude chlapec, teda dufam lebo uz som na to psychicky naladená 😀😊

zabka1987
27. júl 2018

@hadim ahoj potvrdil sa ti nakoniec predsa chlapček ?

hadim
27. júl 2018

@zabka1987 áno už s nim ležím v porodnici😍

eli321
27. júl 2018

No nic nieje 100 percentne, tiez viem o pripade ked sa ten test zmylil 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre