Boli ste na Baby gen test určenia pohlavia?

adka5619
8. júl 2016

prosím Vas bol niekto na baby gen teste na určenie pohlavia ?

zabka1987
8. sep 2019

@dadus_ka nemusíš ma poučovat, kukni sa na stránku 😫🙏😂 sú 3 druhy a ten najlacnejší nie je pohlavie z chromozómov ale iba predpoklad...

miriam13f
8. sep 2019

No už traja doktori mi robili sono aj morfologicky ultrazvuk a všetci potvrdili že je to jednoznačne dievča neviem no je to zvláštne

adka90
24. sep 2019

@miriam13f No som zvedavá co to nakoniec bude. Mne dnes prišli výsledky tak som zvedavá ci sa mi to na ultrazvuku potvrdí alebo nie. Ale ja som len v 12 týždni tak sa ešte nacakam

mia_66
28. okt 2019

@adka90 Ahoj, a čo ti vyslo na baby gen? Potom daj vedieť či sa výsledky zhodovali 🙂

adka90
28. okt 2019

@mia_66 Podľa Babygenu čakáme chlapčeka a zatiaľ to aj na ultrazvuku tak vyzerá 🙂

mia_66
29. okt 2019

@adka90 Ano bola som v 11. týždni a teraz mi prišli výsledky a mal by to byť tiež chlapček. Ďalší ultrazvuk mám začiatkom decembra, čo budem cca v 18. týždni tak som zvedavá či sa ukáže 🙂

dzejdzej9
11. nov 2020

@emily0412 ahoj, ja len zo zaujimavosti, ako to ze ti povedali vysledok pred ukoncenym 12tym tyzdnom? 🙂 nevsimli si to?

emily0412
10. dec 2020

@dzejdzej9 nie nevsimli.. napisala som, ze mam ukonceny 12.sty

zabka1987
10. dec 2020

@miriam13f a čo si nakoniec porodila ?

johana88
29. dec 2020

zabka1987 môžem sa opýtať ako to vyšlo tebe?
Ja sa tiež modlím nech ten babygen test nieje pravda, a aj to tak cítim že to nieje pravda, len ma to úplne domotalo.
ďakujem

zabka1987
29. dec 2020

@johana88 no ja by som ti aj napísala ale dodnes neviem pretože o male sme prišli a vyse dva roky a ja nemám papiere z porodu . Mne dr potvrdil dievča 3x ,aj v NR na morfologickom sone a babygen vysiel chlapec.

danca6
29. dec 2020

@miriam13f Co to nakoniec bolo? 🙂 dakujem za odpoved. Mne dnes potvrdil Babygen chlapceka, ale mam 5r synceka doma tak zistujem pravdepodobnost 😁

miriam13f
30. dec 2020

@danca6 dievčatko mam 🙂

danca6
2. jan 2021

@miriam13f cize BabyGen sa mylil ano? Nestava sa to 😱 Kiez by sa mylil aj u mna 😁🙏🏻🙏🏻 Mali ste synceka prveho alebo brata?? Ak synceka kolko rocneho? Dakujem za odpoved.

miriam13f
2. jan 2021

@danca6 noo poznám ešte jednu babu co mala presne to iste ako ja... Čiže áno je jasne ze sa tomu nedá veriť.... Je to moje prvé dieťa a brata mam no mladšieho takže netuším prečo mi to takto vyšlo

danca6
2. jan 2021

@miriam13f dakujem za odpoved. Mozem sa este spytat?? to vam potom dobrovolne zopakovali testovanie na pohlavie? Z akeho dovodu? Dakujem

johana88
3. jan 2021

@miriam13f môžem sa opýtať v ktorom týždni tt ti odoberali krv na babygen?
Ďakujem veľmi pekne, tiež niekde vzadu dúfam a mám nádej že to bude naopak, navyše to tak aj cítim. Ja som si robila aj ten womansecreet girl or boy test a ten mi vyšiel jednoznačne na dievčatko. No uvidíme, snáď budem jedna z výnimiek aj ja 🙂

danca6
3. jan 2021

@johana88 ja sa tiez pridavam k prianiu nech sa test mylil 😁 drzim palce ✊🏻✊🏻✊🏻

johana88
4. jan 2021

@danca6 tebe vyšiel chlapček? V ktorom tt ti brali krv? A bola si na baby gen ci na trisomy?

danca6
4. jan 2021

@johana88 ano chlapcek (druhy), krv mi brali v 10tt a vysledok poslali skor ako ukonceny 12tt. Robili mi BabyGen. A dnes som bola na kombinovanom teste a tam mi potvrdili chlapceka na 96% cize moje nadeje na dievcatko su prec 🙁

johana88
4. jan 2021

@danca6 juuuuj 🙏 a prečo si si zvlášť platila babygen ked si sla aj na trisomy? Ci si nevedela vydržať tak ako ja? 🙆‍♀️
Ja nejdem na trisomy ale o dva týždne mame amniocentézu tak ešte dovtedy mam nádej 🙏

danca6
5. jan 2021

@johana88 nie trisomy ale kombinovany test. A preto lebo tento kombinovany neurci pohlavie tak presne. Prve tehu mi urcil dievca a potom z toho bol chlapec 😁 chcela som vediet pohlavie naisto 🤷🏼‍♀️

johana88
6. jan 2021

@danca6 fiiiiiiha tak to ani neviem co to je kombinovaný test 🤷‍♀️ každopádne uz počkám na amniocentezu tam si budem po výsledkoch už istá. Ale stále som sa nevzdala 😍❣️😍

danca6
6. jan 2021

@johana88 a preco ti robia amnio??

sovicka24
19. nov 2021

@emily0412 Dobry den chcela som sa spytat, vtedy ti vysiel spravny vysledok ? Dakujem

danca6
20. nov 2021

@sovicka24 sice si sa nepytala mna ale mne vysiel vysledok spravny. Dlhsie trvalo kym som sa s tym zmierila ale teraz je tu so mnou na cicke prisaty a uz by som nemenila 😁😁😁

zojeva
12. jún 2023

@lufa1111 chcem sa spýtať či sa mýlil baby gen či Grochal ? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre