Dieťatko sa počas ultrazvuku nehýbe. Je to normálne?

marhulka88
19. okt 2007

Baby je to normalne ked idete na usg ze sa dietatko nehybe? Stale citam ze dietatko robilo to a to a to nase nerobilo nic..srdiecko bilo a doky sice povedal ze pravdepodobne spi...skusala som zakaslat po brusku mi potukal ale nic bambulik bez pohybu...
myslite ze pohyb dietata suvisi aj s aktivitou matky pripadne s inymi vecami?

danuska24
19. okt 2007

marhulka v ktorom si tt?

alcatko.j
19. okt 2007

Nase detatko taky hooodne spnkalo, mudr musel vzdy postuchovat, aby se krapet pohlo 😉

marhulka88
autor
19. okt 2007

som v 13tt3d ... no ja som zvedava na dalsie usg len som mala pocit trochu ze ani dr. sa to nezda kontoroloval srdiecko ale nakoniec sa vyjadril ze je vsetko ok

vladkaz1
19. okt 2007

Ja si myslim ze to nic nebude,ked to skonstatoval doki, ja mam ties malu v brusku taku lenivu bola som na ozvoch a nechcela sa ani pohnut srdiecko bolo v poriadku stuchala setricka do bruska a nic. Nic si stoho nerob bude to ok. 🙂

fenrirka
19. okt 2007

podla mna sa zachvilu zacne tak hybat ze nebudes chapat 😀 ,aj ten nas sa pohne len obcas.Zato niekedy ked lezim kope tak ze nechapem,ako moze mat tolko sily ked je taky malicky.To asi po ocinovy 🙂 .A mozno to tvoje akurat spalo

zuzu13
19. okt 2007

marhulka, mne keď sa nehýbala, tak mi odporučili, zjesť nejakú čokoládku alebo sladkosť...takže som vždy do seba napchala margotku alebo banán v čokoláde...no a ten cirkus v bruchu stál za to 😀

marhulka88
autor
19. okt 2007

😀 zuzu to vazne? teda..tak ja to pred dalsim usg vyskusam a to som zvedava ;) dakujem babulky ze ste ma ukludnili ja som sa zlakla ci je vsetko ok...uz len dufam ze taky spachtos bude to nase mimi aj ked sa narodi 🙂 snad to nebude tak ze sa teraz vyspinka pekne ja sa tu strachujem a potom bude buntosit po nociach ked sa nam narodi 🙂 dufam ze take plany nase dietatko nema ;) este raz vdaka za rady

janazuza
19. okt 2007

ja som mala tiež dosť lenivého synka, strasne malo sa hýbal. Dokonca aj ja som citila les slabé pohyby aj ked bolo pred porodom. Niektoré mamičky popisovali, že nemôžu spať a tak pod. a ja som ledva citila pohyby. 😉

zuzu13
19. okt 2007

marhulka, dostane prísun cukrov a určite sa začne hýbať...a nezabudni hlavne ne tekutiny... 😉

lucka0122
19. okt 2007

ahojte a kedy budem citit pohyby babatka?v kolkom tt?som v 10tt

sandrika
19. okt 2007

Lucka to je individuálne , ale ccxa na konci 16tt, ale veľa žien cíti až vb 20 tt, ako také stúpajúce bublinky a neskôr kopance, v 20 tt ťa už bábo aj počuje a tvoj hlas mu znie nádherne.
PS: Keby som nevedela, že to nie je možné odprisahala by som , že som ich už 3 x pocítila v 12tt presne ako to popisujú baby bublinkovanie motýľe určite to neboli črevá..

emily3
19. okt 2007

marhulka...dolezite je ze bije srdiecko to je zaklad. mozno male naozaj spalo a nechcelo sa mu hybat, hlavne but pokojna a bude vsetko ok. 😉

sonicka25
19. okt 2007

Marhulka ja som sa ties velmi bala,nase malicke som videla sa hybat az v 15tt a ties pohlo len trosku hlavickou-velmi mi to robilo strach 😅
A ako keby ma citilo,ze sa bojim,tak zacalo pred tyzdnom kopkat,teraz ho citim pravidelne ako sa hybe a to ma ukludnuje-takto skoro citi pohyby velmi malo mamiciek a som stastna,ze nase malicke uz kopka 😉
Neboj,neskor to ties pocitis a uz si nebudes robit starosti 😉 😉
Prajem krasne tehu 🙂

jankajs
20. okt 2007

Fíha, to sú ale spachtoši. Ja som bola v priebehu 11 tt na ultrazvuku a doktorka len mrmlala, že ho nemôže ani zmerať, čo sa jej stále vrtí. Schuti sme sa na tom nasmiali. Potom mi ho ukázala na obrazovke a ten figliar, akoby to tušil, začal mávať oboma rukami....až mi slzy vybehli z očí. No len dúfam, že sa mi neskôr dá aj vyspať (ak bude po mne, no tak sa mám na čo tešiť 😉 ) Držkajte sa všetci 😀

kwella
6. aug 2014

@jankajs ahoj..no ja som dnes mala toto iste ako ty....nič sme nezmerali,nič nezistili,,babatko tam santilo ako najate..hadam bude všetko v poriadku...mam isť zas na 2.pokus o týždeň....🙂

lenkadenisa
9. aug 2014

čo ja by som dala za to, aby sa moja počas ultrazvuku nehýbala 😀 mala by som aspoň viac foto. takto mám len dve, keď bola ešte maličká fazuľka 😀

lauricka
9. aug 2014

no asi spalo, ja som to tak mala tiez a dalsi ultrzvuk uz nespalo a hybalo sa az az 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre