Dr. Síleš Topoľčany - som spokojná

andrejusa
7. júl 2009

Ahojte. Patríte niektorá k tomuto gynekologovi? ja som s ním veľmi spokojná, aj keď k nemu patrím len krátko. Som teraz v 7t. Včera mi robil sono a ešte nebolo počuť srdiečko. Vraj niekedy bývajú menej citlivé prístroje a nezachytia ozvy, som z toho trošku nervózna, nemali ste niektorá taký problém?

andrejusa
autor
16. júl 2009

ahojky, si zlatá 🙂 napríklad neviem prečo mi ešte nebral dr. krv. Bola som u neho v 5 a potom v 7tt, ale zatiaľ ešte ani raz. Ja som si myslela, že krv sa berie len preto, aby sa zistilo že som tehu, alebo potom kvoli vrodeným vadám bába a tak. No ale niektoré baby čo sú v rovnakom týždni ako ja už mali niekoľko krvných testov a ja ešte ani jeden....

denisenko
16. júl 2009

ahoj, tak ja neviem, ja som chodila k priwitzerovej a tá tiež nebrala krv, ale ona neurobila viac vecí 😀
mne brala za celé tehu asi 2x, ale potvrdenie tehu bolo len zo sona, nie z krvi, tak preto asi nepokladá za potrebné ju brat, a na vrodené vady.... to až po 1O TT, už máš aj knižku? lebo oni to beru ako tehu až od 1Ott,tak sa neboj.inak neviem, načo by tym kočkám brali krv?neboj sa, naozaj máš dobrého doktora, poznám vela báb čo k nemu chodia a len samé chvály

andrejusa
autor
16. júl 2009

to viem, že mám dobrého dr., knižku ešte nemám, povedal, že až keď bude počuť srdiečko. Na Ďalšiu kontrolu idem 27.7, tak´že to už hádam bude biť a konečne dostanem aj knižku. Zatiaľ som si založila taký svoj zošiť kde si píšem ako mi je a tak, aby som vedela keĎ sa ma bude pýtať.

denisenko
16. júl 2009

no vidíš, až po 1O tt, tak sa neboj.... mne bolo celé tehotenstvo najsuper na svet, všetky choroby a alergie zmizli, energie za dvoch.....paráda, taký stav by som brala vždy. ale ako viem, vačšinou sa baby len sťažujú....

andrejusa
autor
16. júl 2009

ja sa tiež nemám na čo sťažovať. V 7tt mi začalo bývať zle, ale nevraciam a začalo mi biť vidno bruško, zväčšili sa mi prsia a ostatné príznaky sú v norme. 🙂

ika8
16. júl 2009

ani mne nebývalo vôbec zle a že som tehotná, som oznámila všetkým až po testoch v 20tt.

denisenko: aj moje tehotenstvo bolo fakt super 🙂 😵 energie aj za troch

andrejusa: krv sa naozaj berie iba asi 2x, už si presne nepamätám, iba v prípade rozličného Rh faktoru krvi sa robia testy často. A tehotenstvo sa dnes isto nepotvrdzuje krvným testom 😉

mery.maja
17. júl 2009

Andrejusa mne byvalo dost zle teda ani tak nie zle ako to ze som bola slaba cez den a bolievala ma hlava snad prve 3 mesiace potom to uz bolo ok.Zvracala som tusim iba 2 krat.

Ja si to uz tiez moc nepamätam ale myslim ze krv mi brali len dva krat,myslim si ze pokial niesu ziadne problemy nieje potrebne castejsie brat krv.

denisenko
17. júl 2009

😉 andrejusa:žiadne starosti, všetko bude fajn 😉 a neboj, keby niečo, sme tu 😉

kkkatarinkaaa
17. júl 2009

andrejusa- ani mne nebyvalo a ani nebyva zle...absolutne, ziadne nevolnosti a pod.mne brali krv zatial 3x.

andrejusa
autor
17. júl 2009

Ahojte 🙂 , ja som sa len čudovala prečo mi ešte nebral a to som v 9tt., ale prehovorili ste ma, že je to ok, tak vám verím 😀 Dnes som si myslela, že ma z práce odvezú. Neviem ako vy, ale ja som celý deň presedela, nevládala som sa hýbať, strašne sa mi točila hlava a nenormálne ma pichalo pri váječníkoch. Snáď to je len tým zväčšovaním maternice a tak a Síleš má od pondelka týždeň dovolenku. Prepáčte za tie moje otázočky, som nejaká prestrašená zo všetkého 😵

ika8
17. júl 2009

andrejusa: hlavne pi veľa tekutín, najlepšie čistej vody, denne 3-4litre a bude OK. Inak ja som vypila veľa vody bez toho, že by mi dakto pripomínal, jednoducho si ju organizmus stále žiadal 😉

andrejusa
autor
17. júl 2009

Ešte pred tým, než som bola tehu, tak som mala problém vypiť pol litra tekutín, aj to bola hlavne cola, alebo také sladké žbrndy. Teraz cítim, že si samé telo pýta vodu, ale aj tak do seba neviem naliať viac ako liter vody. Neviem sa prinútiť a lezie mi to krkom. 😒

aljona
17. júl 2009

ahojte, prosím vás dr. Síleš berie aj nové pacientky?

ika8
17. júl 2009

to je fakt málo a bude ti to chýbať a bábu tiež... tak si kúp nejaký sirup bez konzervantov a dochuť si vodu... ja som fakt vypila veľa a dovtedy som tiež nejako nemusela... ale skús myslieť aj na to, že aj bábo potrebuje veľa tekutín v tvojom tele... bude vám obom lepšie 😉

ika8
17. júl 2009

aljona: čo ja viem, bral iba pacientky, ktoré ešte k nikomu nechodili... prestupy ee

ika8
17. júl 2009

aljona: ale za osobné opýtanie nič nedáš... oplatí sa, ak povie ano

andrejusa
autor
17. júl 2009

aljona... odporúčam!!!ale aj ja som k nemu prišla v 5tt. prvý krát a ledva leva ma vzal. Tak držím palce, ale od 20.7-27.7 má dovolenku. Ja sa s tou vodou polepším, veď každý deň sa snažím viac a viac, ale zatiaľ...

mery.maja
18. júl 2009

Aljona,ma na nastenke napisane ze nove pacientky nepribera ale mna vzal a to som predtym chodila k jednej doktorke,spytala sa ma sestricka komu chodim a nasledne mi povedala ze mozete prist ked budete mat volno....utekala som tam hned ako som mohla.

Ale nejake dva tyzdne som volala lebo moja sestra by tam chcela prestupit tiez a povedala mi sestricka ze sa mam skusit spytat po prazdninach ze teraz to asi nepojde ale potom snad hej...
Takze za opytanie fakt nic nedas.

Niekto tu spominal ze tam kde bola doktorka sestricky spravili nejaky obchod??alebo nieco take?neviete o tom nieco viac a co take tam je?? vdaka 😵

nada.hope
18. júl 2009

Ahojte Aljona skus za opytanie nic nedas, ale skor som teraz pesimistka. ☹ pretoze je sam a doktorka nastupi az v septembri po materskej, takze mozno az potom.

kkkatarinkaaa
18. júl 2009

mery.maja- ano 🙂 tam kde mala -teda ma- doktorka ambulanciu, tak tam maju nejake vecicky pre drobcov. ale nie zasa ze ,,obchodik,,.Ozaj len par veci ulozenych na stole. Spytaj sa setricky, ked tam budes a ona Ti ich ukaze 🙂 Mozno nieco vyberies...Mne uz tiez ukazovala tie vecicky ale mali vtedy vacsinou same chlapcenske, tak som si nevybrala 😒

andrejusa
autor
18. júl 2009

mery.maja... mňa tiež nejak tak vzal. Mne zomrel gynekolog, tak som hneď utekala k nemu. Keby som neprišla, iba zavolalal, asi by ma ani nevzal.
Neviete, keď má dovču do 27.7, tým pádom tam už toho 27. je alebo až 28.?

mery.maja
19. júl 2009

katarinka mne by chlapcenske bodli 😉 😵 sa tam chystam niekedy v blizkej dobe asi hned po tej jeho dovolenke lebo zase cez mrchu som zacala mavat take bolesti ze hroza.vcera som si pol dna odvracala potom som si hodinku pospala a ok,ale predsa takto sa s malym babom neda existovat 😒 😝 dufam ze mi nejak pomoze 😕

kkkatarinkaaa
19. júl 2009

mery maja- hadam ano 🙂 ved je tam od toho 😉 tak si mozno aj nieco nakupis 😉

inffinity
23. júl 2009

Ahojte, jen jsem tu nakukla a pan doktor má tedka dovču? Takže tam zítra nebude? ☹ ☹

ika8
23. júl 2009

celý týždeň dovolenka

kkkatarinkaaa
23. júl 2009

inffinity- ma nastupit az od pondelka, ale ja tam mam volat o vysledky z krvi uz v piatok-zajtra 😕 tak nechapem trochu 😕 😨

andrejusa
autor
23. júl 2009

asi tam bude iba sestrička

cucuska
23. júl 2009

ahojte aj ja k nemu chodím už niekoľko rokov, je fajn len si niekedy myslím, že je toho na neho veľa, inak odborník je 100 % to sa musí uznať, len niekedy je naozaj vyčerpaný a to potom prenáša ja na pacietky. Ja chodím k nemu a niekedy aj p. Dr. Košeckej, tá je teraz na materskej, ale proste som spokojná s oboma

cucuska
24. júl 2009

a so sestičkami samozrejme, mám ich veľmi rada, celá ambulancia je podľa mňa , so všetkým, - SUPER - 😉

andrejusa
autor
24. júl 2009

ahoj cucuska... aj ťa rodil Síleško? lebo ja sa rozhodujem, či rodiť v To, alebo pri ňom v Partizánskom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre