• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dr. Síleš Topoľčany - som spokojná

8. decembra 2010 
ja som rodila v TO a rodil ma Hríbik a Kereková. Bola som riziková. A mam pocit, teda počula so niečo, že už nechodí Síleš do PE???? neviem, niečo sa mi marí :sweat_smile:
26. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hííííí a kam chodí? ja som sa ho ešte nepýtala, ale zajtra k nemu idem, tak sa popýtam. Kereková je tušim tá, čo schvaľuje či môže ísť žena na rizikové, alebo nie, že? prečo si bola na riziku?
26. júl 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som dva zalknuté potraty, ale to je už za mnou. Chodil do PE operovať a aj rodiť, ale teraz neviem , baby a kamošky z PE mi vraveli že už tam nechodí ale čo je na tom pravdy????
inak Anetka sa mi páči ale môjmu mužovi nie a aj Tobias je pekné :grinning:
29. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, píšem až teraz, ale dlho som nebola pri oc. Chcem sa pochváliť... bola som na poradni a konečne som dostala knižku, aj som videla srdiečko. Je to najkrajší pocit... výsledky z cyto som mala dokonca 1 a aj moč ok. A brali mi krv, takže si po výsledky pôjdem 24.8 a to mám aj ďalšiu poradňu. Kedy je vidieť na sone aj niečo viac ako machuľka? ja som chcela aj fotečku zo sona a práve sa mu pokazila tlačiareň, tak na budúce už pridám. :slight_smile:
2. aug 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáj a zabudla som napísať, že ešte chodí do Partizánskeho, mal to napísané na dverách.
2. aug 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, gratullujem gratulujem, a viac??? No ja som mala krásnu fotku už v 14 tt.
2. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujeeem, a čo myslíš viac???
4. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, zajtra si idem k dr. pre výsledky krvi a ani neviem čo všetko mi z tých 4 ampuliek kontrolovali... neviete?
23. aug 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozem sa opytat, ci dr, Sileš aj rodi alebo nie?
13. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dr. síleš je aj pôrodník.. mával služby v PE, ale najnovšie som počula, že vraj tam už nepracuje :confused: neviem, kde slúži teraz....
13. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! Ja som z východu, ale sa Vás chcem opýtať ohľadne jedného kočiara: Bambi typ: Ozon 4, či aké mate s ním skúsenosti - poprípade Vaše kámošky.? Za odpoveď Vám ďakujem! Viete chcela by som si ho totiž kúpiť - objednať ( na slepo)
11. júl 2010 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, je niečo nové v Topoľčianskej nemocnici? Kamoška sa tam chystá každú chvíľku rodiť a nie je si istá či do Topoľčian alebo do NR, či PE?
8. dec 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok