Dr. Síleš Topoľčany - som spokojná

andrejusa
7. júl 2009

Ahojte. Patríte niektorá k tomuto gynekologovi? ja som s ním veľmi spokojná, aj keď k nemu patrím len krátko. Som teraz v 7t. Včera mi robil sono a ešte nebolo počuť srdiečko. Vraj niekedy bývajú menej citlivé prístroje a nezachytia ozvy, som z toho trošku nervózna, nemali ste niektorá taký problém?

cucuska
26. júl 2009

ja som rodila v TO a rodil ma Hríbik a Kereková. Bola som riziková. A mam pocit, teda počula so niečo, že už nechodí Síleš do PE???? neviem, niečo sa mi marí 😅

andrejusa
autor
26. júl 2009

hííííí a kam chodí? ja som sa ho ešte nepýtala, ale zajtra k nemu idem, tak sa popýtam. Kereková je tušim tá, čo schvaľuje či môže ísť žena na rizikové, alebo nie, že? prečo si bola na riziku?

cucuska
29. júl 2009

mala som dva zalknuté potraty, ale to je už za mnou. Chodil do PE operovať a aj rodiť, ale teraz neviem , baby a kamošky z PE mi vraveli že už tam nechodí ale čo je na tom pravdy????
inak Anetka sa mi páči ale môjmu mužovi nie a aj Tobias je pekné 😀

andrejusa
autor
2. aug 2009

ahojte, píšem až teraz, ale dlho som nebola pri oc. Chcem sa pochváliť... bola som na poradni a konečne som dostala knižku, aj som videla srdiečko. Je to najkrajší pocit... výsledky z cyto som mala dokonca 1 a aj moč ok. A brali mi krv, takže si po výsledky pôjdem 24.8 a to mám aj ďalšiu poradňu. Kedy je vidieť na sone aj niečo viac ako machuľka? ja som chcela aj fotečku zo sona a práve sa mu pokazila tlačiareň, tak na budúce už pridám. 🙂

andrejusa
autor
2. aug 2009

jáj a zabudla som napísať, že ešte chodí do Partizánskeho, mal to napísané na dverách.

cucuska
2. aug 2009

tak to je super, gratullujem gratulujem, a viac??? No ja som mala krásnu fotku už v 14 tt.

andrejusa
autor
4. aug 2009

ďakujeeem, a čo myslíš viac???

andrejusa
autor
23. aug 2009

Ahojte, zajtra si idem k dr. pre výsledky krvi a ani neviem čo všetko mi z tých 4 ampuliek kontrolovali... neviete?

kacmondik
13. feb 2010

ahojte, mozem sa opytat, ci dr, Sileš aj rodi alebo nie?

dejna3
13. feb 2010

dr. síleš je aj pôrodník.. mával služby v PE, ale najnovšie som počula, že vraj tam už nepracuje 😕 neviem, kde slúži teraz....

elenka.k
11. júl 2010

Ahojte baby! Ja som z východu, ale sa Vás chcem opýtať ohľadne jedného kočiara: Bambi typ: Ozon 4, či aké mate s ním skúsenosti - poprípade Vaše kámošky.? Za odpoveď Vám ďakujem! Viete chcela by som si ho totiž kúpiť - objednať ( na slepo)

riami78
8. dec 2010

Baby, je niečo nové v Topoľčianskej nemocnici? Kamoška sa tam chystá každú chvíľku rodiť a nie je si istá či do Topoľčian alebo do NR, či PE?

macko876
16. aug 2020

Baby ja tiež chodím k Dr. SILESOVI mam rizikovú prácu neviete či by ma bez problémov vypísal na maródku až do pôrodu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre