Dr. Síleš Topoľčany - som spokojná

andrejusa
7. júl 2009

Ahojte. Patríte niektorá k tomuto gynekologovi? ja som s ním veľmi spokojná, aj keď k nemu patrím len krátko. Som teraz v 7t. Včera mi robil sono a ešte nebolo počuť srdiečko. Vraj niekedy bývajú menej citlivé prístroje a nezachytia ozvy, som z toho trošku nervózna, nemali ste niektorá taký problém?

mery.maja
10. júl 2009

Dejna :tak toto sa ratalo aj mne ked som tam dosla 1-krat,ja som ostala totalne vyburana ze co???Bolo to prijemne hned som mala v nom taku doveru ze toto bude asi dobry doktor a nemusim sa obavat.Mne sa predstavil,povedal mi ze teraz budem ja vas nov lekar ked budete chiet nieco vediet staci sa spytat...a sestricky ani nehovorim 😀 su fakt zlate 😵

kkkatarinkaaa
10. júl 2009

andrejusa- jasne, mozes tam mat partnera, to je samozrejma vec 😉 ja ked som bola na sono v 30tt, tak sa aj sestricka sama pytala, ze kde mam partnera---a ja- ze neni tu ☹ a ona-ze skoda, mohol sa ist pozriet...
inak s tym predstavenim sa-aj u mna to tak bolo.tiez som tam prisla taka ,,oplasena,, 😅 -predsa len-nove mesto, cudzi ludia...novy doktor...a tiez to iste co dejna spominala- pekne sa postavil, podal ruku a predstavil sa.je to take plus 😉

andrejusa
autor
10. júl 2009

kkkatarinkaaa... pozerám, že ty už máš o chvíľu termín... kde chceš rodiť? nepýtala si sa Síleša, či by ťa neodrodil?

kkkatarinkaaa
10. júl 2009

andrejusa- nooo uz sa to konecne blizi 😵 ja budem tuto v nemocnici v TO. Sme dohovoreni s Dr Abutaimom...len dufam ze to stihnem, lebo 1.9.odchadza prec z TO....a ja mam termin 29.8. 😅

ika8
10. júl 2009

kkkatarinka: no to je tesnotka 😝 a máš vymyslenú aj ďalšiu alternatívu? ... tak pre istotu 😉

kkkatarinkaaa
11. júl 2009

ika- no o teda je 😖 alternativa cislo 2 je takato- nechame to na nahodu.vzdy sluzi jeden mlady a jeden starsi dr. takze to nejako zvladneme...spolocnymi silami... 🙂

ika8
11. júl 2009

kkkatarinka: samozrejme, že to zvládnete 😉

kkkatarinkaaa
11. júl 2009

ika- 🙂 😉

andrejusa
autor
11. júl 2009

a ako si prišla na toho dr. Abut. ? už si u neho bola na nejakej kontrole, alebo si za ním len prišla, že chceš aby ťa odrodil? ako to funguje? niekto ti ho odporučil? juj veľa otázok, prepáč 😀
Ale jasné že to zvládneš, budem ti držať palčeky 😉

kkkatarinkaaa
12. júl 2009

andrejusa-poznam ho, pracujem v nemocke o poschodie nizsie.Tak takto sme sa k nemu dopracovali...ale siles ze vraj posiela uz tie posledne tyzdne-tusim od 36tt na poradne do nemocky, takze aj ty sa ´tam vlastne dostanes-myslim do nemocky k doktorom a mozes sa s nimi dohodnut-to je len na tebe. bola som za nim aj na 3D a potom este na jedno sono a tam sme sa dohovorili. A o tom odporucani....pocuvam na neho same pozit ohlasy...aj kolegyne co u neho rodili si velmi chvalili 🙂

andrejusa
autor
12. júl 2009

To je taký tmavší mulat, alebo ako to nazvať? lebo ja som o tom dosť počula. To je dobre, že tam robíš, aspoň vieš, že bude o teba na jedničku postarané. 🙂

kkkatarinkaaa
12. júl 2009

andrejusa- no no, taky tmavsi, je to Arab. 🙂 Aaaale, ved tam je postarane o vsetky mamicky, neboj nic.Ty mas kedy termin?

andrejusa
autor
12. júl 2009

A ja som nevedela do akej národnosti ho zaradiť. Bola som u neho pár krát na sone, ale ešte pred tým, než som bola tehulka a prišiel mi dosť taký chladný, ale ku svojim pacientkám je asi iný. Ja som len v 7t. a ešte mi dr. nevyrátaval termín, ale keď si dám do tehotenskej kalkulačky, tak mi vychádza 22.februára, no vraj to závisí aj od toho, čo si mávala pravidelný menštruačný cyklus a tak.

kkkatarinkaaa
12. júl 2009

ale ved ja nie som jeho pac 🙂 ale ved kazdy vnima cloveka inak, nie? 🙂 no mne podla PM vychadza 19.8.,ale ja som to mala take nepravidelne, tak potom to vyratal podla sona na toho 29.8.tak uvidime...

andrejusa
autor
13. júl 2009

ja som to nemyslela v zlom, viem, že niesi jeho pac., iba som si spomenula, že niekto vravel, že ku niekomu je fajn a k niekomu zas taký chladnejší, ale možno to záleží aj od toho ako sa vyspí 😀 . Počula som že je fakt dobrý. Ako sa dá vyrátať ten termín? ja som mala posledný menzes 18.5, ale chodil mi každých 30-31 dní, takže neviem ako to vyrátajú. Nechám sa prekvapiť, ale určite to bude okolo toho 20 februára... 😕 dávala som si to do tej tehu kalulačky 😉

kkkatarinkaaa
13. júl 2009

andrejusa- to je ok 😉
ten termin by ti mala ta kalkulacka vyratat dost presne...ale ved uvidis co ti povie dr podla sona.kludne sa ho spytaj 😉
inak-ja idem o pol hodinku na poradnu....dufam ze je vsetko ok 🙂

andrejusa
autor
13. júl 2009

tak ako si dopadla? ja som teraz prišla z práce a rovno sem pokukať čo je nové. Tá kalkulačka je asi nastavená na každých 28 dní, nie? lebo keď som mávala cyklus 30-31, tak to asi až tak úplne úresne nebudú vedieť vyrátať. Uvidíme.

denisenko
13. júl 2009

ahoj, andrejusa, aj ked som z inej akategorie, rodil ma dr.Sileš aj ked som k nemu nepatrila, náhodou mal službu v Partizánskom. a jemu dakujeme naozaj za velmii vela.......jediný, kto naozaj prišiel na to aký je problém, a koho to zaujímalo, ale bol úplne v pohode a cez to najhlavnejšie bol taky flegmoš, až som sa ukludnila aj ja a to som tam vyvádzala takmer 7 hodín....ale dodnes mu dakujem

kkkatarinkaaa
13. júl 2009

este pracujes? no tak si musis pridat par dni na tej kalkulacke-teda 3-4dni si tu PM posun a malo by to vyratat...ale ako vravim, dr ti vzdy povie termin.Ja som dopadla dobre, len nech nam to vydrzi..

andrejusa
autor
13. júl 2009

katarínka... ja som len v 7t., tak ktovie do kedy ma nechá robiť, ale možno možno budem aj na rizikovom, lebo mi pred rokmi brali krčók maternice, no robili mi plastiku... tak neviem či aj tak, alebo tá plastika je vlastne ako keby mi nič nebolo. Zatiaľ sa k tomu dr. veľmi nevyjadril, ale nadšený z toho nebol.

denisenko... a aký si mala problém? ty si s Partizánskeho, alebo z Topoľčian? ako si sa k nemu dostala? náhodička? on je fakt super

denisenko
13. júl 2009

andrejuska, ja som povodne z to, ale sestry mi odporučili radšej porodnicu v PE, lepší prístup k ludom ked nemáš znám osti v TO, bola som spokojná, ale ja mám dieťa po termíne, chodila som tam k primárovi a nikto mi radšej nepovedal po dvoch dnoch že mám urobené všetko na cisársky, lebo budú problémy, asi nechceli strašiť, ale jediný dr:silleš mi odmeral roztiahnutie panvy- čiže žiadne, a vedel,prečo mám príšerné bolesti aj ked nie porodné.tak som rodila bez porodných bolestí ale s tým, že sa ti chcu odtrhnut nohy, ešte že potom prišla aj epidurálôka, inak by som bola pod nožmi.....dodnes mávam v noci bolesti, a to ma malý tri roky, ale on bol naozaj super, dodnes nezabudnem ako mi povedal že nech sa poponáhlam, on má síce nočnú ale chce sa vyspať...a to dieťa poslúchlo...prepáč, že tolko píšem, stále toé mám v pamati

denisenko
13. júl 2009

a tak super zašil, že sa primár pýtal či ma vobec šili a to šili! ale parádne 😉

andrejusa
autor
13. júl 2009

denisenko... ja som rada, že píšeš, neospravedlňuj sa. Ja by som tiež chcela, aby ma rodil on, ale chodí len do Partizánskeho a ja asi patrím do TO. A môj drahý mi povedal, že vraj nemocnica v Partizánskom nieje bohviečo... alebo sa mýli? lebo ja som tam nikdy nebola. Som len v 7t., ale so Sílešom som veľmi spokojná a určite sa ho popýtam, či by som nemohla prísť rodiť k nemu. ináč tých pôrodných bolestí sa bojííím a keď ešte niektorí dr. si vyslovene pýtajú za bezbolestivý pôrod tisíce... pritom je to ich práca!

denisenko
13. júl 2009

ja som bola do osmeho mesiaca v TO u priwitzerovej, a potom som normálne šla do PE za Majerčíkom, ale on už ide do bánoviec, a na ten posledný mesiac ma zobral, lebo som mu povedala, že chcem rodiť v PE, bez problémov.....len potom akurát nemal službu večer, ale dooobeda, tak to nevyšlo...ja som mala epidurál, platila som si len ten v lekárni, vtedy to bolo najdrahší za 9OO?tuším... a viac ani korunu, strava síce bola mizerná, ale moja sestra bola raz v PE a raz v TO a doporučila mi PE, vraj v TO je super, ale len ked si platiaci pacient, zvyšok je ako na páse... ale to asi tiež ako natrafíš....porodné bolesti ja nepoznám, mne pri vyvolávačkach odišla plodová voda tak musel ísť von či chcel alebo nie..chudatko moje, zlatý chclapček. si z TO?

andrejusa
autor
14. júl 2009

bývam pri TO. Ale okres sú TO, takže určite patrím tam. Asi na každej nemocnci je niečo dobré a niečo zlé. Ja som počula nie moc dobré ani na Partizánske, aj na Topoľčany. Asi záleží od toho, kto rodí a aké bolesti má. Viem že v TO sú tie VIP izby, ale neviem koľko sa za to platí a aké iné výhody v tom máš...???

denisenko
14. júl 2009

andrejuska, aj v PE su tie VIP izby, myslím že sa platilo 5OO, a v TO 15OO, ale to bolo pred tromi rokmi, tak neviem.máš tam súkromie, aj sa k tebe lepšie správajú, može tam byť s tebou manžel, alebo niekto z rodiny...má to výhody..ale zas na normálnej izbe si aspon postrážiet deti, ked musíš na WC alebo sa najest, aj si poradíte, aj pomožete...nie si tam sama. tak rozhodnutie je len na tebe

andrejusa
autor
14. júl 2009

500sk alebo eur? 😀 😀 😀, a to na celú dobu čo tam musíš byť, alebo na jeden deň? ešte je ďaleko aby som sa rozhodla, teda ak si to netreba rezervovať... možno budem platiť aj za to, keby som chcela rodiť v Partizánskom, pritom tam nepatrím.

denisenko
15. júl 2009

aji, to bolo pre 3 rokmi a 5OO na den za izbu. a zato že som sa presunula k inému, neplatíš, slobodná volba, myslím že to ešte stále funguje ,ale máš pravdu, máš ešte čas, babatko nech je zdravé a je jedno kde sa narodí

andrejusa
autor
15. júl 2009

máš pravdu, do vetdy mám čas si pozisťovať aj o tej aj o tej pôrodnici. Máš pre mňa nejaké veľmi užitočné rady, ktoré by mi pomohli pri tehuľkovaní? ja som sa hlúpučká ani raz doktora neopýtala na nič, taká som bola so všetkého vyplašená a teraz asi ani nevydržím so všetkými nezodpovedanými otázkami do ďalšej kontroly.

denisenko
16. júl 2009

aji, a čo ta trápi? možno viem niečo zodpovedať, mam síce iba jedno dieťa ale ešte tri tehotenstvá v rodine, nie dávno tak možno ti niečo ujasním, ak ta bude čosi trápiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre