Euromedix centrum. Máte s ním skúsenosti?

siska78
11. aug 2007

Ahojte dievcata, zaujimalo by ma ci ma niektora z vas skusenosti s tymto centrom
Vraj je tam super USG na odhalenie vyvojovych chyb plodu a super odbornici.

luculka
11. aug 2007

ahoj my sme boli v euromedixe na USG u Dr. HOLANA malisme to aj s vysetrenim.....strávili sme v ordinácii skoro hodinu....drahý mal z toho domáce kino 🙂 doky presiel nase mimi od hlavicky az po nozicky...vsetko dopodrobna skontroloval....je to super zázitok a hlavne odchádzali sme vysmiaty a stastný...ked nám povedal ze nasa malá je zdravá ako buk 😉

luculka
11. aug 2007

ups stastní 😀

siska78
autor
11. aug 2007

luculka a ako ste sa tam dostali
Poslal vas tvoj gynekolog. Prepac ale nemam tu nikde otazniky.
Kolko to stalo a v ktorom tyzdni ste tam boli.
Myla som na mysli aj Dr. Holana, vraj je super. Prepac ze sa tolko vypytujem

luculka
11. aug 2007

neposlal nas tam moj doky...ale ak ta posle on platis len tusim 450SK ostatne preplati poistovna...my sme platili 1900Sk.
boli sme tam v 21tt...a vysetroval nas dr. Holan 😉

siska78
autor
11. aug 2007

Dakujem luculka, urcite sa objednam

luculka
11. aug 2007

a ty si tehulka alebo snazilka? 🙂

zabka1003
19. aug 2007

BAbulky a koľko sa platí za ´3D v Euromedixe?

zuz11
16. apr 2008

babuci • 21tt • 11. apr 2008 o 09:28
Ahoj dievcata, ma niektora termin na 3D buduci tyzden v Euromedixe? Prosim ozvite sa na moje RP. dakujem

mimina1 • Dnes o 00:46
Ja som bola dnes. Povodne som mala mat len tretotrimestrovu diagnostiku, ale len na ukazku mi Holan prepol na konci vysetrenia na 3d a nevedela som z mojho drobca spustit oci 🙂 🙂 😵 Neskutocne krasne bolo vidiet jednotlive detaily tvare!! Najkrajsi moment bol vsak ten, ked mi povedal, ze dieta je primerane velke a ZDRAVE... Uvedomila som si, co to znamena, najma po tom, co predomnou vysla zena s placom ☹ . Bolo mi jej velmi luto. Ked si predstavim, ako malo staci, aby z krasneho dna vznikla nocna mora. Ten cas ku porodu musi byt pre nu asi neskutocne dlhy... ☹ ☹ 😒 . Prajem vsetkym len same dobre spravy!!!!!!!!!!!!!!!

mimina1
16. apr 2008

Ahoj Zabka, ked Ta posle doky, platis len 450,-Sk a za 3d k tomu 700,-Sk aj s CD. Ked ides sama platis 1800,-Sk za diagnostiku a tiez 700,- Sk za 3d s CD. 😝 Znama bola v Euromedixe u Holana a neplatila ani korunu , je poistena v Europskej zdravotnej poistovni. Dokonca aj 3D s CD mala zadarmo.. 😎 😵

babuci
18. apr 2008

zuz11 uz je to pase. pytala som sa, lebo som to chcela absolvovat s manzelom a on v stredu letel na sluzobku. bola som tam sama, lebo ziadna nebola ochotna sa vymenit.

adulik16
25. apr 2008

Baby prosim Vas, nemozete mi niektora napisat, kde sa nachadza Euromedix?Robim tu blizko, tiez na Prievozskej, ale vobec netusim, kde by sa to malo nachadzat.

kyliefox271
26. apr 2008

Adulik, je to na Prievozskej 6 pri Slov.sporitelni

homike1
20. nov 2008

Ahojte babky, zevraj Euromedix zmenil majitelov a vola sa Procare, nevie niekto viacej? Nemate cislo na Holana ?
Dik

😵

hada
21. nov 2008

Ahoj homike1,

vacsinu centier zdravotnych kupuje jeden majitel Penta, patri sem aj Euromedix, ale to nic nemeni. Cislo tam nemam, nechodim tam. Je tam akysi rezervacny system cez call centra.

maso
21. nov 2008

Mne povedali v Dovere, ze ProCare patri pod Euromedix, ale neviem podrobnosti ...

ajka30
21. nov 2008

homike,
pisala som ti na RP

homike1
25. nov 2008

Ahoj baby, uz som si zohnala kontakt, Ajka vdaka za RP aj ja som Ti napisala, pozri si 😵 🙂 😉 ... Euromedix patri pod Procare a ze odbornici ako Holan a dalsi maju tiez problem s tym novym systemom. Viacere tu na chate na to nadavali... 😠 🙄 . Idem tam na buduci tyzden, podam hlasenie. ...xixixi... 😀

dankadina
25. nov 2008

Ja som bola u Dr. Holana na Uzv aj s manželom. Malu prezrel od hlavy až po paty, skontroloval jej srdiečko. Navyše to bolo super divadlo. Máme krásne dvd. Treba sa objednať dopredu stalo to 2800 SK ale stoji to zato.

funy
25. nov 2008

vrelo odporucam MUDr. M. Holana.
klobuk dole ako vysetruje a mate krasny zazitok. spravi preto vsetko aby sa vam to pacilo a videli ste mimi 🙂 🙂 🙂
bola som tam dva krat
teraz nedavno sa tam diali nejake zmeny, tak asi presli pod Procare

veronka73
25. nov 2008

Ahojte chodite niektora k doktorovi Karkalikovi?...Neviete mi povedať či je to dobrý lekár?

pikino
26. nov 2008

ahojte my sme boli na 3D v pondelok a bolo to super boli sme u Dr. Holana.
budeme mat zdrave dievcatko. vsetci boli hrozne mili. od recepcnych az po lekarov.
manzel sa tam sce prihlasit a bude tam chodit aj nase male babo.
a ano presli pod Procare patri mu aj Prosanus a Euromedix v Kosiciach.
ak vam da lekar vymenny listok platite cca 300 skk (ja mam SZP)
bez neho okolo 2.000,- takze sa oplati vypytat si ho od vaseho gyndu.
a mne dvd nedali neviem preco, asi preto ze som mala vymenny listok. 😒

brandy123
1. dec 2008

Ahojte. Pred dvoma tyzdnami som bola v euromedixe prvy krat, u doktora Karkalika.
Dnes som volala (som 9tt), chcela som sa objednat, ale pan dokor tam vraj od stvrtka minuleho tyzdna nepracuje... Ani na infolinke ani na recepcii mi nevedeli povedat ako dalej, nakolko zmluvu s tymto doktorom som podpisala len pred dvoma tyzdnami a zo zakona sa moze vseobecny lekar, pediater a gynekolog menit az po pol roku.
Euromedixu som zaplatila rocny poplatok (takmer 3000,- Sk) a pana doktora som videla jeden krat, takze ani nemam velmi chut patrat, ci ordinuje niekde inde...
Druha pani doktorka, co ordinuje v euromedixe ma vraj minimalne na tri tyzdne plny kalendar...
Bola by som rada, ak by euromedix nasiel nejake riesenie, pani z recepcie povedala, ze mi daju vediet do konca tyzdna... Ste niektora v podobnej situacii? Pripadne mate informacie ako postupovat?

pipisisi
12. jan 2009

ahojte. tak ja mam rovnaku situaciu v euromedixe. zaplatila som si rocnu gynekologicku starostlivost 3000skk od marca 2008 do marca 2009, prisla som tam hlavne kvoli dr.Jakabovi. po par (asi 5) mesiacoch, ked som sa chcela objednat k dr.Jakabovi, som zbadala v rezervacnom systeme nove meno dr.Karkalik, tak som volala do Euromedixu, co sa deje.nikto mi nedal vediet, cislo na dr.Jakaba mi nechceli dat, ani povedat, kam treba ist za nim. kedze som potrebovala nejake vysetrenia a mala som uz zaplatenu rocnu starostlivost tak som pockala do septembra !!! kedze lekar sa moze menit raz za pol roka!! a podpisala som u dr.Karkalika (s nim som nebola vobec spokojna napr.riesil moju diagnozu verejne v cakarni!), ked som sa k nemu chcela objednat na dolezite vysetrenia v decembri, uz mi povedali, ze u nich nepracuje, a dali mi moznost ist ku dr.Malyickajovej (teda bez podpisu zmluvy, kedze na novu zmluvu s gyn.nemam narok az do marca 2009), a termin az na konci januara 2009!! ja uz nemam sil to riesit, traja gyn. v priebehu jedneho roka. myslim si, ze je to dost citliva a intimna zalezitost najst dobreho gynekologa. ja som v stave pokusu o babatko a kedze sa nedari, tak potrebujem riesit rozne vysetrenia :( a prave najlepsie podmienky mi minimalne v euromedixe nepripravili.

sisaha
6. feb 2009

ahojte, chcela by som sa spytat, kto chodi do euromedixu na gynekologiu, ako riesi situaciu, ze jedina doktorka co tam je, tak vo februari konci. Bolo mi povedane, ze si mam niekoho vybrat z Prosanusu a tam mozem chodit nadalej do poradne. Ma niekto skusenosti s lekarmi z Prosanusu? Koho si vybrat?

alena28
8. feb 2009

ahoj sisaha, ja chodim do euromedixu a asi mame tu istu doktorku, ktora odchadza. Povedala mi, ze sa vcas dozviem kde bude dalej ordinovat takze cakam a potom pojdem asi tam kde pojde ona, samozrejme ak to bude v BA. Do prosanusu som chodila predtym k jednemu lekarovi a nebola som s nim moc spokojna takze som presla do euromedixu.

sisaha
8. feb 2009

ahoj alena, som rada, ze si sa ozvala. Mne tato doktorka vyhovuje, ma fajn pristup, preto ma zaskocila info, ze si mam vybrat niekoho z prosanusu. Uz som si vygooglila nejake skusenosti s lekarmi z prosanusu a zatial najlepsie vychadza MUDr. Durinova. 2.3. idem na morfologicky uzv k primarovi a potom s vysledkami netusim co dalej... Ak budes mat info kam odchadza "nasa" doktorka, daj mi prosim vediet. dik 😉

darca46
1. mar 2009

Ahojte, mohol by mi niekto poslat t.č. na Dr. Holana. Dik

tanaja
1. mar 2009

Ahojte, aj my sme boli u dr. Holana vyse hodiny, bolo to super 🙂
dr. Holan tam dal vypoved, tak sa stahuje...tusim spominal Mileticovu??

nuves
15. mar 2009

Ahojte, neviete náhodou či odchádza aj MUDr. Maličkajová?

alena28
16. mar 2009

aj mudr. malickajova odisla, tusim do medifery

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre