Fibroskopia. Ako to prebieha a čo mám očakávať?

martinka16
24. nov 2008

Ahoj vsetky maminky a zeinky ,,,mame ist s malym na fibroskopiu do Martina je to vysetrenie traviaceho traktu pomocou trubice ,,,,
co mam ocakavat a ako toto vysetrenie prebieha ktore mate skusenost prosim napiste a aj ako deti znasaju toto vysetrenie a potom preberanie z narkozy?
Dakujem

spantex
24. nov 2008

Prečo vám budú robiť toto vyšetrenie?

martinka16
autor
24. nov 2008

koli pozitivite alebo negativite celiakie

danulka2
24. nov 2008

martinka ja som v Martine dala malemu vybrat nosne mandle pod narkozou a bolo to celkom fajn. Maly sice trochu plakal, ale to len preto, ze bol otapeny a tocila sa mu hlavicka.Ale ked si pospal, tak bolo dobre. Fibroskopia ako taka neboli, len je trochu neprijemna pre napinanie na vracanie.Preto deti uspia, inak by nespolupracovali.Drzim palce aby vam to dobre dopalo.

martinka16
autor
25. nov 2008

Dakujem Danulka stretneme sa v nasej teme,,,,

terezzka11
25. nov 2008

moj synovec bol nedavo na gastrofibroskopii-vyberali mu magnetku v celkovej anestezii a prebehlo vsetko v absolutnom poriadku, maly sa preberal v pohode. 😉 zelam vela stastia.

mimom
25. nov 2008

my sme absolvovali gastrofibroskopiu v martine min.roku,boli sme 3 dni hospitalizovani,cely personal bol strsne mili a ustretovi,bola som velmi spokojna,len mala mala vtedy 8.mes.,reagovala na narkozu presne opacne,bola podrazdena,nervozna,ale je to velmi individualne a personal mi to pomahal zvladat a vecer nas aj pustili domov.drzim palce.

alami
11. okt 2012

@mimom prípadne ďalšie maminy, čo ste boli v MT na fibroskopii - dnes nás objednali na fibro + rektoskopiu v narkóze(s biopsiou), máme prísť v daný deň do 11tej, dr povedala, že môže prísť najedený a prepustia nás na druhý deň. Nenapadlo ma opýtať sa, či tie vyšetrenia mu budú robiť v ten deň - ale to by bol nepripravený, keďže nepríde na lačno. Preto sa chcem opýtať, či v ten deň robia len prípravu a vyšetrenia na druhý deň a po vyšetrení hneď prepustia, alebo ako? Máte skúsenosť? ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre