Hlavička väčšia ako telíčko. Bude bábätko v poriadku?

levik82
21. aug 2008

Ahojte kocky,
chcela by som sa vas opytat ci s tym mate nejaka skusenosti...
Posledne 2 poradne mi doktor stale povedal ze mame hlavicku o 2-3 tyzdne väcsiu ako ostatne telicko. A ja sa teraz strachujem ci bude vsetko v poriadku. Nakoniec to este priklincoval tym ze to bude asi tym ze hlavicka nie je okruhla ale nejaka ina (???) ale ze ved nie sme vyrabani vsetci podla sustruhu... Ze proste bude neviem aka... A ja teraz panikarim ci bude vsetko ok. V 20 tt sme boli aj na 3D ultrazvuku, ten ukazal vsetko v poriadku, tak neviem. Ale co to znamena ze je hlavicka väcia a nebude okruhla??? ☹ Mam sa strachovat??? To viete ze sa strachujem, takze by som bola rada keby ste mi odpisali ked s takym mate skusenosti. Dakujem

jarka70
21. aug 2008

neboj sa malo by byyt vsetko ok ked doteraz bolo. mne to tiez stale nejak blbo ukazovalo na usg a tiez niesu celkom presne tie merania ja som mala tiez az do konca hlavicku vecsiu o 2t ,potom zas vraj nozicky mensie az o 3 t. a narodil sa my krasny zdravy syn a z normalnymi mierami tak ako to ma byt.mal 3950g a 51 cm a zuadna vecsia hlavicka a nozicky male nic take.

drzim ti palceky a pokial sa da mysli pozitivne. 🙂 urcite bude vsetko ok. 😎

levik82
autor
21. aug 2008

Dakujem. Snazim sa mysliet pozitivne resp. nemysliet na to, ale je to tazke a nie stale sa to da. Ukludnujem sa tym ze ked na 3D bolo vsetko ok tak hadam sa uz od 20 tt tak vela zmenit nemohlo ☹

avanka
21. aug 2008

Levik, aj nam ultrazvuk v 32tt ukazoval, ze Lukasko ma o 2 tyzdne vacsiu hlavicku ako vsetko ostatne a mozes sa ppozriet do albumu, ako to dopadlo - krasne zdrave chlapciatko s normalnou krasnou hlavickou 🙂

vevusiatko
22. aug 2008

avanka naozaj je to velmi pekny chlapcek 😉

levik82
autor
22. aug 2008

Avanka dakujem 🙂 A mas pravdu ze Lukasko je zlatunky a vobec nic nebadat. Ako som uz pisala, snazim sa mylsiet pozitivne a neriesit to, ale vies asi ze je to tazke a nie stale sa da...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre