Je v Hlohovci 3D sono? Kde a za koľko?

lubkaaa
8. júl 2007

neviem kde som to videla, ale zdá sa mi, že niekto spomínal, že je v Hlohovci 3D. je to pravda? Neviem to teraz nájsť..☹ ak ano, dáte mi niekto kontakt, nejaké info? cena? kde? ako dlho? Ďakujeme 😀

lenkamt
8. júl 2007

ahoj, skús - http://www.4dultrazvuk.sk/contact
ja som platila 1000 Sk a bolo to super 🙂

linduska1
8. júl 2007

ahoj lubka, v hlohovci robi 3D ultrazvuk Dr. Brešťanský tel. 0337425937 a ked som bola ja platili sme iba 500 Sk /tak pre rokom/ vtedy s tym zacinal. vidim ze uz cena isla hore.

andy.a
8. júl 2007

ja som bola v marci,platila som 6OO.-Sk,cez víkend sa vtedy platilo 8OO.-Sk... 😉 tiež som bola veľmi spokojná...

bubaczik
8. júl 2007

no on uz dvihol cenu,my sme este boli za 600sk ale neskor to zdvihol na 1000sk...z jedlom rastie chut ☹
len viem,ze je teraz dlha cakacia doba 😖

lubkaaa
autor
8. júl 2007

ďakujem Vám pekne za info, ešte jedno by som chcela, ako dlho treba čakať? on mi ponúne termín, alebo kedy chcem? má nejaké ordinačné hodiny (vezme aj večer)? a ešte pleas tak informačne adresu, (nemocnica? sukromnik? )vďaka!!! 🙂

lubkaaa
autor
8. júl 2007

bubaczik, tvoja odpoveď mi naskočila neskôr.., ešte jedno som chcela.. a už pozerám na tú www od lenkamt a je tam adresa...super..

ešte otázočka (odpoveď nie je na tej www stránke) dovolil vám urobiť si vlastné video? (nakamerovať si obrazovku sono? )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre