Je v Poprade 3D ultrazvuk?

kattys
25. sep 2007

ahoj baby. viete niektorá o tom,že je 3D ultrazvuk aj v Poprade.
Ak ano,dajte mi prosím vas vediet. dík

halcinova
3. okt 2007

Oooo, dakujem 🙂. Ja som si len otvorila ich web stranku. Osobne som tam nebola, ale tiez ma to zaujima, kedze by som chcela ist este na jeden UZV okolo 20 tt (na prvom 3D som bola v Kosiciach - viac menej som isla kvoli kombinovanemu testu, ale bolo to v 13 tyzdni, takze babetko bolo este malicke - ale mam aj detail tvaricky ) 🙂 🙂 🙂

loss
3. okt 2007

tak ukaz foto ja idem na sono zajtra bojim sa ale dufam ze vsetko bude Ok

zrzuska
3. okt 2007

halci ty si sikulka. dakujeeeeeme. hned ukladam do mobilu kontakt 😀

lossik mna tak potesilo, ze si tehulka. a verim, ze bude vsetko ok. na isto 😉 neboj nic. asi mal fakt ten Bet.... pravdu. hlavne, ze to horsie obdobie mas za sebou a teraz babenko uz donosis 😅 😉
ja som sa tiez vzdy bala na uzv ci je vsetko ok ale potom ked tam uvidis to male drobciatko tak ti hned odlahne. ale vzdy idem s takym stiahnutym zaludkom na uzv.
teraz som bola v nemocnici na tom druhom uzv co tam babatko meraju. no ja to mam take vselijake lebo podla poslednej MZ bol uz vhodny cas no kedze som mala ovulku na konci cyklu, tak som tam bola poslana skoro 😖 co uz. pohlavie sa este nedalo presne urcit.
male je take vrtielko. stale sa vrti a stucha ma. kopka ako dive. ja uz som pohyby citila na konci 16tt s istotou. 😅
a verim, ze sa v meste stretneme ako stastne mamicky 😉 lebo planujem chodit do mesta. inak uz byvame v dome v pribyline 🙂

loss
3. okt 2007

zrzuska super ja ti dam vediet ako sme dopadli zajtra modlim sa nech je to ok a dufam ze v maji budeme ti najstastnejsi rodicia na svete.A asi mal pravdu no uvidime zajtra a neviem mam pocit ze budu dve nevadi hlavne nech sa nam v zdravi narodia

nadka01
11. okt 2007

Ahojte kocky.Zdravim vsetky mikulastanky,ale aj ostatne tehulky.Ani neviete ako som rada,ze je 3D aj v PP.Som rizikova a bala by som sa cestovat az do KE.Od 8 tyzdna som doma na PNke a tak je mojim spojenim so svetom len pc.Ako znasate tehotenstvo?Momentalne som zacala 16tt a neviem sa dockat az malicke uvidim na ultrazvuku ..najlepsie 3D.Mam 2 fotocky z 11 a 13 tt,ale malicke bolo velmi malicke a velmi sa nam mrvilo :D Prajem pekny vecer.

loss
13. okt 2007

cauky Nadka
3D je aj v Dolnom Kubine neviem kde to mas blizsie ja sa mam cas este rozhodnut kam pojdeme ale kazdopadne sa velmi tesime.Aj ja som na PN od 5tt zatial je vsetko OK co nas velmi tesi a dufam ze to tak aj ostane.Mozem vediet preco si na PN?My sme mali 2x missed abortion tak sme uz teraz doma

nela10
13. okt 2007

ahojte baby. Prosím vás a neviete či to napaľujú aj na CD alebo aspoň urobia fotky? Ja som v 19tt ale ešte nemám ani jednu fotku lebo majú síce super ultrazvuk ale nemá kto napaliť ten program na foto ale ja neviem či sa im nechce, 😠 Takže by som bola šťastná keby som si aspoň fotku doniesla.Ďakujem

loss
14. okt 2007

nela ja si myslim ze CD davaju aspon v Kubine isto bola tam kamoska a ma 😵

nela10
15. okt 2007

dik loss ale potom to mám bližšie do KE. Som totiž zo SNV. Tak si tam jednoducho zavolám a budem vediť. nie? 😉 Ďakujem ti aj tak.

aja7
15. okt 2007

ahojky kocky..nela, ja som bola v KE na 3D, daju ti aj CD ked chces 😉

nadka01
16. okt 2007

Ahojky.dnes som volala do toho PP.Cena je 1500 Sk a robia dokonca 4D ultrazvuk.Treba sa objednat aspon 2 tyzdne dopredu.Ultrazvuk robia od 18tt do 26tt.Ak chcete aj na cd stoji to plus 300 SK.

nadka01
16. okt 2007

loss:
Preco som na PN?minuly rok som mala podobne ako ty missed abort a ked som teraz otehotnela mala som do asi 12-13 tt problemy.Nieco som trosku porobila a zacala som spinit.Bolas som 2 x v nemocnici.A teraz som doma.Neviem dokedy.Uz je vsetko ok,len sa doma straasne nudim.Doktor ma urcite uz nepusti do prace.Keby to slo,tak uz zajtra utekam pracovat 😀

loss
17. okt 2007

nadkaaj ja som doma od nejakeho 5tt a dufam ze uz do roboty nepojem robim v reklamnej firme a teraz je tam salobienec ja som tiez stale doma sama priatel je podnikatel tak sa vidime malo ked nedojde mama alebo segra tak som sama ale radsej budem lezat ako by som mala o to male prist povedzme si ze budeme mat dobre deticky ked ich nevystavujeme stresu a ty 2.aprila to ti ubehne ako voda tak nebojkaj 😵

loss
19. okt 2007

nadka tak ako si stale doma?

nadka01
19. okt 2007

este stale.k doktorovi idem 7.11.zacina mi 20 tt.Tak uvidim ,co povie...

loss
20. okt 2007

ja idem 8.11 tiez som zvedava 🙂

kattys
autor
20. okt 2007

čaute baby, som v 23tt, bola som už na tom 4D ultrazvuku v PP a som velmi spokojná.máme aj fotky, aj DVD, hoci sa naše bábo nechcelo velmi ukazať, predsa sme to akosi zvládni , asi tak po 1 hod. ale stálo to zato, je to krásny pocit. bábo je o.k. tak sa velmi tešíme a dr. Vojtaššák je velmi príjemný. odporúčam ....cena je 1500,- tam vám urobí všetky vyšetrenia + 300 Sk za DVD.

loss
21. okt 2007

super a tesim sa s tebou a viete co to bude?

zdenkabrt
3. nov 2007

ahojte baby. prave som sa docitala ze uz aj popradska nemocnica ma 4D ultrazvuk, super 🙂

loss
4. nov 2007

no to je super

gulocka
4. nov 2007

ahojte kocky, chcem sa opytat ci mate niektora skusenost s Dr. Chmelovou z PP lebo rozmyslam o zmene lekara a trosku sondujem. ja neviem ci som tehu este som vo faze cakania ale ak ano nie som s nou velmi spokojna, nepaci sa mi jej pristup. Vdaka za reakcie
A inak som minule v radiu pocula ze 4D robia uz aj v PP nemocnici bez poplatku. aspon tak to vraveli ale nic viac neviem. To bolo asi pred tyzdnom ze teraz od novembra ci ako zacina prevadzka

zdenkabrt
4. nov 2007

ahoj gulocka, no ja som chodila k dr Chmelovej a bola som velmi nespokojna, od 14tich som mala problemy s hormonmy a do 22rokov mnou ani nehla, kolkokrat som tam bola tolko nic. stale sa to nechavalo tak prve to bola antikoncepcia potom sme to nechali len tak a cakali ci sa to samo od seba nevylieci a tak. a teraz uz rok som na tabetkach na upravu a uz rokpatrim medzi snazilky. uz rok patrim pod dr Bohmera a som maximálne spokojna. aj moja kamoska od nej utekala, mala bolesti vytoky a ona jej davala brufeny a ze jej vytoky su zdrave nakoniec skoncila v nemocnici zo zapalom vajecnikov tusim. asi taka moja reakcia.

Inac aj ja som pocula ze 4D ma byt bez poplatku. 🙂

loss
5. nov 2007

inak keby to bolo bez poplatku to by bolo super ja som z L.Hradku do Popradu to mam 50km ale moc to tam nepoznam tak som sa rozhodla ist do D.Kubina tam maju 3D-cko a plati sa 1000sk
mozete mi napisat kde prestne je ta nemocnica a u akeho lekara?Dakujem

kattys
autor
5. nov 2007

gulocka....nič so mnou nerobila, mala som problém s menštruáciou, stále mi meškala/2-3 mesiace/ niekedy aj menej a nič, len hovorila, že to sa mi po pôrode upraví a tak.potom som zašla na vyšetrenie k Dr.Adamovi na Hágy a on ma dal do poriadku, urobil mi všetky vyšetrenia, prechodnosť vaječníkov a všetko okolo toho. samozrejme to som sa nemala opovážiť urobiť, lebo chmelovej sa to nepáčilo, prečo by jej mal niekto iný rozkazovať.ona je "TA NAJLEPSIA".dal mi liečbu, a ona ma mala sledovať. proste nedalo sa to už pri nej dlhšie vydržať. odišla som k Dr. Okálymu do SNV a to sa nedá ani porovnať. je to velmi milý dr. o všetkom informuje a ten prístup...ani sa to nedá porovnať s tou chmelkou.ona mala byť skor mäsiarka ako lekárka, ona si vyberá pacientky, ktoré jej vyhovujú, a za tie ostatné berie len peniažky.takže asi taký je môj názor na nu,a velmi banujem, že som od nej skor neodišla...práve čakáme bábo, som v 25tt a ked som chodila ku nej tak som už ani neverila, že niekedy sa nám to podarí....

gulocka
5. nov 2007

ved prave. ja som u nej od 12 ale to som mala problem a potom roky nic. a presne sa mi nepaci jej pristup. nieco som sa jej opytala ze som citala na internete a ona na mna vybafla ci ja som lekar a tak. Tak koza, ma mi povedat ze ano je to mozne ale neviem co, vsak sa len informujem aby som si neuskodila alebo ja neviem. proste nie som lekar a chcem byt informovana a nie ze jej fusujem do remesla. tak chcem ist inde a okrem toho prave cakam ci nie som tehu a ked si pomyslim ze by som bola a taka tava by sa mala starat o moje babo tak neviem. Pocula som o Dr. Sade. ze vraj je dobry ale neviem musim najst cas a ist sa oyptat ci ma zoberie. kamoska vravela ze pri nom rodila 3 babo a ze ju krasne pozasivala a ked videl ako vyzera po 2. porode a to je medzi detmi viac ako 15 rokov rozdiel tak len sa divil ze aky mesiar to bol. proste musim ju zmenit a bodka. Inak ako to funguje ked si chcem zobrat kartu? trva to? ci na pockanie?
sorky za ten sloh 😅

kattys
autor
5. nov 2007

gulocka....neviem o tom, aby mal Sadde svoju ordináciu, ale on je velmi dobrý, ja mám s ním tiež dobre skúsenosti, má dobrý prístup k pacientkam, aj aby som chcela pri nom rodiť, tak uvidíme, ako to ešte bude...a čo sa týka tej karty od chmelky, tak ju nikdy nedostanes, ona ti dá len výpis z karty, vraj je to jej majetok a ona ti ho dať nemôže...mne dala výpis tak za 3 dni...chudera, ale sa napísala, až 4 vety tam napísala a s jakým odporom mi ho dala....

aja7
5. nov 2007

Ahojte baby, Dr, Sade je dobrý lekár len musíš mať peniaze. Nemá svoju ordináciu. Moja kolegina chodila ku nemu na konzultácie aj ju vyšetroval, chcela otehotniet, a stále nič uz 3 roky. potom sa dozvedela ze mu nedala úplatok.Ale pocula som ze má odísť. V Poprade je teraz Bohmer ako primár, ten je dobrý

gulocka
5. nov 2007

Aja7 dakujem informujem sa o tom primarovi
kattys to by si mala vidiet ako tu plestim oci na tu tvoju spravu 😨 ze vraj jej majetok. Niekde som sa docitala ze lekar je zo zakona povinny ti ju dat, moze maximalne tak urobit tak, ze ju neda tebe ale musi o nu poziadat novy lekar. Ale ja som zakrocila preventivne a napisala na celostatnu instituciu, ako mam postupovat v pripade, ze mi ju nebude chciet vydat, ci je nato nejaky zakon alebbo tak. Ja sa nedam, a v tomto nebudem poslusna pacientka, je to moje zdravie. A ked tak na nu podam nejake trestne, co si mysli. Pekne slusne, a ked to nepojde po dobrom, pojde to po zlom a ked chce mat hanbu nech ju ma.
Nechcem byt svinka ale moje zdravie je len moje preto o neho budem bojovat. Ved ked sa ma novy lekar opyta ci som mala nejaky problem a ja nie som lekar co mu poviem ano kedysi, nieco a nieco som na to brala. takto si o 5 rokov poviem kedysi som mala jedno zdravie. Jedno

tominka
5. nov 2007

Ahojte Popradčanky,
chcela by som sa zapojiť do vašej debaty o lekároch. Ja som z Popradu a už pár rokov chodím k dr. Refkovej Zuzane, kt. ordinuje v Starej Ľubovni a Podolinci. Aj keď je to ďaleko môžem s určitosťou povedať, že lepšiu lekárku by som nenašla v celom Poprade. Ináč pred dvoma rokmi som ležala na gynde v Poprade a môžem povedať že to bol najhorší zážitok v mojom živote. Dúfam že sa tam už v živote nedostanem.

zdenkabrt
5. nov 2007

gulocka ja chodim k dr Bohmerovi. ordinaciu ma v KK. pre mna je super.
a dr. Sade myslim aj ja ze nema ordinaciu a tiez som pocula ze asi pojde prec.
vidim ze u Chmelovej sme mali vsetky ten isty problem. aj mne dala len vypis karty a zavolala som jej ze odchadzam a na druhy den som sla po vypis.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre