Je v Poprade 3D ultrazvuk?

kattys
25. sep 2007

ahoj baby. viete niektorá o tom,že je 3D ultrazvuk aj v Poprade.
Ak ano,dajte mi prosím vas vediet. dík

loss
26. sep 2007

no kattys neviem ci je v Poprade ale to by zaujimalo aj mna

aja7
26. sep 2007

cauko kocky...ano , 3D je v PP....Neviem si spomenut na meno Dr, ale ambulanciu ma v nejakej novej budove, nedaleko CSOB (pri autobuske)..V tej budove je aj nova cokoladovna, ci cajovna..Ten Dr. sa vola..hm, hm...Vankovcik, alebo Vankovic...nieco take.. Stoji to 1500Sk, vraj sa snazi vas otacat tak, aby bolo aj nieco vidiet..Ja som bola na 3D v KE a maly drobec trucoval, nechcel sa otocit..Najlepsie je ist cca 24-26 tyzden...

loss
26. sep 2007

aja dakujem teda a da sa ti zistit aj tel.cislo?

aja7
27. sep 2007

telef. cislo som zatial nezistila..hm..skusim a napisem 🙂

loss
27. sep 2007

dakujem si zlata 😉

weja
27. sep 2007

ahojte,
aja ak nieco zistis, potom si aj ja poprosim kontakt, dakujeem 😉

loss
27. sep 2007

jej weja aj ty si z Mikulasa?Ku ktoremu lekarovi chodis?

weja
28. sep 2007

loss - k Bodovi 😉

kattys
autor
28. sep 2007

aja.....chcem ti podakovat za informáciu, ale je ten ultrazvuk taký presný ako majú v Košiciach? a v ktorom týždni si bola na ten ultrazvuk? ja som teraz v 20tt.

loss
28. sep 2007

kattys teraz som citala ze naj. je ist v 25tt ze su vytvorene crty tvaricky 🙂
weja dakujem nepoznam ho ja som rizikova a chodim do nemocnice ku Skladanemu a ty mas tehu bez problemov?

weja
28. sep 2007

loss - no nastastie zatial je to bez problemov... Preco si rizikova ak sa mozem opytat? 😕 Si doma na PN alebo chodis aj do prace?

denny
28. sep 2007

ahoj Ajka, tak predsa sa to potvrdilo 🙂 Som rada, že to máme aj mi v PP. Chcem sa objednať. Ináč blahoželám k chlapčekovi a k dobrým výsledkom 😉

loss
28. sep 2007

wejw zatial som na PN,napisala som ti IP

aja7
29. sep 2007

kattys...podla mna je taky isty presny, ako v KE..Ja som bola v 20tt, maly sa tak zle otocil, ze smevideli iba hlavicku...maly ignorant)))...Rozdiel medzi PP a KE je iba v tom, ze v PP ti to nenatocia na CD, ani ti neda hnedu foto. Iba cierno-bielu...A v KE to robi speci odbornik, ale pokial chces iba 3D, staci aj PP...ja som bola hlavne kvoli screeningu na Downa a potom na morfol. uvz...
Denny dakujem..mame doma uz 2 chalanov, takze do tretice znova chalan..aspon nemusim menit vychovne metody 🙂))))))))

anickamaros
30. sep 2007

mozem sa opytat kde to vlastne presne je v pp?ja by som sa sla aj objednat.

halcinova
1. okt 2007

podla informacii na nete ma vo svojej ponuke 4D ultrazvuk - gynekologicka ambulancia MUDr. Stefan Vojtassak na ulici Dominika Tatarku v Poprade. Ja osobne som bola v 13.tyzdni na 3D v Kosiciach u MUDr. Dankovcika a bola som spokojna.

loss
1. okt 2007

halcinova a kde prestne na nete si to nasla nie je tam aj telefonne cislo

ajka23
1. okt 2007

ja som popradcanka, ak to nie je na nete, tak vam to mozem zistit... 😉

loss
1. okt 2007

ajuska super dakujem ale vies mi popisat aj cestu ja to tam poznam len po hiternovu MAX 😅

ajka23
1. okt 2007

viem aj cestu popisat, nie je to niekde mimo... 😉

ajka23
1. okt 2007

inac, ulica D tatarku je popri rieke... 😉

loss
1. okt 2007

ja vobec neviem kde je ta ulica ale na 4D chcem ist tak skus pisat nemas skype islo by to rychlejsie

ajka23
1. okt 2007

vediet tak cislo na tej ulici... 😒
skype mam, ale ved sa spojime, ked budem vediet presne, ok? 😉

loss
1. okt 2007

jasne napisala som ti IP 🙂

anickamaros
1. okt 2007

ahojte tak dnes som bola na 4D v Poprade. je to fakt super pocit. bala som sa ci je babo zdravucke ale je celkom v pohode.len sa nam nechcelo otocit tak ako sme chceli ale inac ho bolo vidiet celkom fajn. ak ste este neboli chodte a skuste odporucam je to super zazitok

weja
2. okt 2007

ahojte 🙂
anickamaros - mas na tu ambulanciu nejaky kontakt? A kolko si platila, ak sa mozem opytat? Dali ti aj nejaku fotku alebo CD? Tak to je skvele, ze ste svoje babo videli 😵 Ja mam sice este cas, ale aj tak sa uz na to veeelmi tesim 😵

zrzuska
2. okt 2007

ahojte 😵

aj mna by zaujimal ten kontakt. poprad mam najblizsie takze by to bolo super. ani som nevedela, ze aj tam robia 3D/4D uzv.

inak tusim v hlohovci stoji toto 3Dcko len 1000,- 🙂

loss, som rada, ze sa ti splnil sen 🙂

halcinova
3. okt 2007

Tu je teda kontakt:
Telefónne číslo ambulancie 052 / 7721 321
Telefónne číslo gynekológa 0918 568 334
E-mailová adresa ambulancia@gynekologia-poprad.sk
Adresa: Dominika Tatarku 4717/ 18 (nová polyfunkčná budova), 058 01 Poprad

ajka23
3. okt 2007

halcinova, si sikulka... 😵 😵 😵

loss
3. okt 2007

jej to je super dakujeme 🙂
zrzuska skoro som odpadla ked som videla 20tt aj ja blahozelam neskoro ale uprimne,mozno sa nam podari a budeme spolu kocarovat 😀
ajka ahoj 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre