Je v Poprade 3D ultrazvuk?

kattys
25. sep 2007

ahoj baby. viete niektorá o tom,že je 3D ultrazvuk aj v Poprade.
Ak ano,dajte mi prosím vas vediet. dík

adrina
5. dec 2007

ja som tiež chodila už k spomínanej dr.Chmeľovej...bola som s nou spokojná, ale pohádala som sa zo sestričkou...a dr.Vojtaššák ma 3D a dobré preferencie..tak som v 9/2007 od nej odišla 😵

adrina
5. dec 2007

loss..ja som čítala na nete o detskom obchode bábetkovo v LM..oplatí sa mi tam zastaviť,je vraj niekde pri Hypernove??? 😕 😕

loss
5. dec 2007

no pri hyperke ani nie z krizovatky musis odbocit do prava a hyperka je do lava,no najdes to,maju tam krasne veci a niektore su aj cenovo fajn ja som tam kupila deku len za 450sk zajtra ju hodim do albumu 😵

adrina
5. dec 2007

ja idem v piatok do Ľubochne..tak na spiatočnej ceste sa tam chcem zastaviť

loss
5. dec 2007

a co V lubochni?

zlatik
5. dec 2007

Caute kocky, ja chcem ist tiez na 4D do Popradu, v člankoch na nete som citala, ze ho tam robia zadarmo. Co je na tom pravdy?
Loss, ty si tam bola, tak kolko si platila ako dlho ti robil ultrazvuk?

loss
5. dec 2007

zlatik vysetrenie stalo 1500sk a DVD 300sk a boli sme tam viac ako pol hodinu ale stalo to za to v 26tt ideme este raz 😵

zlatik
5. dec 2007

Takze tie vsetky spravy v tel.novinach aj internetovych novinach boli blud. Myslela som si 😖
Ja chcem ist tiez. Ale asi az v 20tt, takze hned v novom roku. Loss mali tam vela objednavok ked si volala prvy krat?

loss
5. dec 2007

volala som vo stvrtok a objednal ma na utorok dalsi tyzden v cakarni boli 2pary ked sme odchadzali a s tou cenou neviem mozno je to zadara len pre ohrozene pacientky ja neviem kazdopadne je to zazitok na cely zivot

adrina
6. dec 2007

baby..bola som na UZV...ale klasický..jedna machuľka tam je...jupíííííí

loss
6. dec 2007

adrina super gratulujem

adrina
6. dec 2007

díky..loss..som hneď uja dokiho pochválila,že aké má regerencie na MK 😵

tara33
6. dec 2007

🙂 uz som sa aj ja objednala na 4D ultrazvuk v PP a idem tam buduci utorok, tak sa uz teraz vytesujem 🙂

adrina
6. dec 2007

ahoj tara , odkiaľ si???

loss
7. dec 2007

ahoj tara aj my sme boli v utorok je to uzastny zazitok 😵

adrina
10. dec 2007

baby.popradčanky...nikto-nikde??? 😉

loss
10. dec 2007

ahoj adrina ako sa mas a co fazulka v brusku poslucha 😵

adrina
10. dec 2007

ahojj...lossík..fazuľka poslúcha..na týžde§ ju idem na UZV skontrolovať..aj srdiečko popočúvať..xixi..a ty sa máš ako?? 😉

loss
10. dec 2007

no zda sa ze my uz kopkame tak slabucko ,boli sme v Poprade na 4D bolo to suprove a este chceme ist v 26tt
hlavne sa tesime ze uz sme v polovici 😵

adrina
11. dec 2007

jejej..loss..to je super..už kopkáte..my si na to ešte musíme počkať... 😉

okalik
11. dec 2007

ahoj baby, dnes som bola na ultrazvuk, super... babatko sa "mrndoli" a ma 80 gramov... som velmi stastna a tesim na 4D... 🙂
loss, tesim s tebou, ze uz klopkate... 😉 super

adrina
11. dec 2007

ahoj okalik.... 😉

loss
11. dec 2007

ahojte babulky tak ako sa dnes mate?Ja som unavena bola som v Martine cesty hrozne a samy policajt

loss
31. dec 2007

ahojte babulky nejak sme tuto temu zaprasili,ako sa mate?

juzinka
2. jan 2008

Ahojte tehuľy ja som ešte len na začiatku tehu 5tt, ale určite chcem ísť na 3D v ktorom týždni je najlepšie ísť čítala som 20-25tt a ako dlho dopredu sa treba objednať, ja mám ešte času dosť však 😀 😀 😀

loss
3. jan 2008

juzinka v Poprade je 4D a mozes ist od 18tt do 26tt my sme boli v 18tt a chceme ist aj V 26tt pan doktor je skvely oplati sa vam tam ist a objednat sa staci tyzden dopredu

juzinka
3. jan 2008

Ďakujem Loss veľmi sa na to teším už keby to bolo 😀 , dúfam, že uvidí aj pohlavie. 😀 Aj Vám tam povedal?

rosee
24. jan 2008

Ahojte, čo sa týka 3D ultrazvuku - jeden má Dr. Vojtaššák a druhý je (o tom bola reč v televíznych novinách) na gyn.-pôr. oddelení PP nemocnice. Ale ako funguje neviem, ale asi by som si tam zavolala, lebo tento má byť zadara.

loss
25. jan 2008

nam povedal hned v 18tt potom mi to v 20tt potvrdil moj lekar a ked sme boli na 4D v 25tt tak nas trochu natahoval ale nakoniec povedal ze je to dievcatko takze sa uz 2mesiace Nellinkujeme 😵
daj vediet ako ste dopadli uz teraz sa tesim

juzinka
31. mar 2008

Ahojte, tak konečne sme sa dočkali a už máme termín na 4D UZV u DR. Vojtašáka, veľmi sa na to tešíme, sme objednaní presne o 2 týždne. Neviem, ako to dovtedy vydržím 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre