Je v Poprade 3D ultrazvuk?

kattys
25. sep 2007

ahoj baby. viete niektorá o tom,že je 3D ultrazvuk aj v Poprade.
Ak ano,dajte mi prosím vas vediet. dík

jeny
16. apr 2012

@radkaag ok diky moc za info,poprosim ta aj ten kontakt. A vzdy urobi aj fotky? Lebo to je velka vyhoda mat 3d fotky z viacerych tyzdnov. tak super ze som nasla tuto diskusiu lebo nas ziadne poriadne 3d nie je a do popradu to nemame daleko takze este dnes by som tam zavolala

radkaag
16. apr 2012

@jeny kontakt: 0911408233 - Dr.Kramár, my fotky z prvého ultrazvuku nemáme, len tie videa..nebolo velmi čo odfotiť,kedže drobec schovával tváričku...tak hádam zajtra...už sa tešíme...Tak skús zavolať...doktor bol veľmi ochotný...nám to nevyhovovalo doobedu...tak sa prispôsobil na poobede...

jeny
16. apr 2012

@radkaag uz som objednana a dokonca hned na zajtra tak uz sa neviem dockat 😀 dakujem ti krasne za info

radkaag
16. apr 2012

No tak super🙂 nie je zač 🙂...a na kolku si objednaná?

jeny
18. apr 2012

@radkaag bola som na 10tu a bolo to fakt super, sme velmi radi ze sme si vybrali prave Mudr. Kramara a uz sa tesim o mesiac znovu 🙂 a ty ako si dopadla? tvaricka sa ukazala? nam sa tiez nechcela iba z profilu ale bol to iba 17tt takze sme rady ze sme zistili pohlavie ved hlavne preto sme tam isli

radkaag
18. apr 2012

@jeny Tak som rada, že si spokojná🙂)) Čo teda budete mať? 🙂 My sme boli na pol 9...Drobček sa nám už pekne ukázal, cmuľkal si palček, zíval, otváral a zatváral ústočka 🙂)) Je to super zážitok...my ideme tiež o mesiac...už posledný krát...

jeny
18. apr 2012

@radkaag vyzera to na chlapceka 🙂 mame 11 kratkych videi z tohto prveho sona ale fotky ziadne, mne sa zda ze dr hovoril aj o fotkach neviem ci ich nenapalil alebo neboli...no optam sa nabuduce ved ich bude mat stale natocene

radkaag
18. apr 2012

@jeny Jéééj, blahoželám🙂)) My sme si fotky včera pýtali, ale on vlastne zo 4D netlačí, má len čierno bielu tlačiareň...tak nám vytlačil aspoň dve také🙂 Zo 4D si ich budeme musieť nejako z videi asi vytlačiť... My máme tie videa asi tak 40 sekundové....

jeny
18. apr 2012

@radkaag ja som si myslela ze tie fotky budu na dvd, ja som ich nechcela tlacit, len ked chcem niekomu poslat meilom foto tak sa mi neda lebo mam iba video a to mi nepreposle lebo ma vela MB

radkaag
18. apr 2012

@jeny no ja som si tiež najprv myslela, že asi nebolo čo odfotiť, tak sme ho včera pýtali...a on že má len čierno-bielu...ale nie je zlý nápad poprosiť ho len uložiť foto na usb a dať si sama vyvolať...alebo preposlať blízkym...len ktovie , či môže tak foto uložiť, či to nemusí hneď, keď odfotí aj tlačiť... ja som si myslela, že si stopnem video tam, kde by som chcela foto, len mi to takto žial nejde uložiť...

jeny
18. apr 2012

@radkaag no ved to,ani ja neviem robit foto z videa 😀

radkaag
18. apr 2012

@jeny ak sa mi to podarí nejako vyšpekulovať, tak ti dám určite vedieť 😉

erika439
20. apr 2012

@jeny ahoj mozes sa objednat uz aj teraz ... ja som prisla v 25. tt a vravel ze som mala prist skor

chrumka
20. apr 2012

@radkaag @jeny ahojte baby, fotku z videa nie je problem urobit 🙂 poradim vam. Najprv si pustite v pc program, ktory sa vola Skicar alebo Malovanie, alebo Paint (je to standardny program vo windowsw, v ponuke Start). Potom si pustite video na pocitaci, ked pridete na miesto, z ktoreho by ste chceli foto, tak si ho stopnite. No a potom stlacte klavesu "Print screen" (nachadza sa na klavesnici nad klavesou Insert) a potom chodte do toho otvoreneho programu Skicar a dajte CTRL V a mate to 🙂 tam si to este orezete a hotovo.

jeny
20. apr 2012

@chrumka jej ty si sikulka, dakujem krasne, uz som to skusala,naozaj to funguje 🙂 ale chcela som pridat foto sem na MK a nejdu lebo vraj nemaju format jpg. Neviem mi este poradit ako ich dostanem to toho formatu???

chrumka
20. apr 2012

@jeny v tom programe Skicar je moznost ulozit to do JPG. Ono to teraz asi mas v BMP, ale daj este raz Ulozit ako a vyber moznost JPG a mas to 🙂 Ja tuto moznost spracovania fotiek pouzivam velmi casto ked chcem nieco ulozit z internetu a inak sa to neda a tiez som si z videa z ultrazvuku takto urobila fotky 🙂

jeny
20. apr 2012

@chrumka ty si poklad, dakujem krasne

radkaag
20. apr 2012

@chrumka jéééj, to je super...práve som to vyskúšala a idem robiť fotečky 🙂 Teším sa, Ďakujem

chrumka
20. apr 2012

@radkaag @jeny no nemate zac baby 🙂 to je uplna malickost, ja sa tolko bavim s fotkami, ze toto uz je pre mna bezna denna vec 😀

jeny
20. apr 2012

@chrumka no tak skoda ze nie si z blizsia,isla by som k tebe na nejake skolenie 😀 ja som v upravovani fotiek uplne lava 😒

chrumka
20. apr 2012

@jeny ked sa bude dat poradim aj takto cez MK 🙂 a odkial si? Lebo pises v teme o Poprade, tak nie si z PP?

jeny
20. apr 2012

@chrumka nie,nie som z PP, kusok dalej LM 🙂

kacenka255
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radkaag
12. sep 2012

@kacenka255 bola som u Dr.Kramára

nasta2011
12. sep 2012

Ahojte babenky ja idem zajtra na 4D ku Mudr. Kramárovi som v 18.týždni dúfam, že to dopadne dobre 🙂

silva317
3. jan 2013

@nasta2011 Ahoj, nasla som teraz tuto temu. Ako si u neho pochodila, robi aj morfologicke utz? Ci to je ten 4D?? Dakujem.

nasta2011
6. jan 2013

Ahoj, je to len 4D robí to skôr komerčne ale bola som maximálne spokojná. Absolvovala som ho 3 x a platila som 50 €. Mám 15 videí jednu fotku a ľutujem že už nemôžem ísť. Odporúčam 🙂

petikd
12. jan 2013

@nasta2011 a dá sa ísť k tomu doktorovi,aj ked chodím k inému?

nasta2011
13. jan 2013

Ano dá, stačí mu zatelefonovať a objednať sa objednáva do dvoch dní od zavolania 😎

barborienka28
29. jan 2013

@aja7 Vola sa Vojtašák , a neodporúčala by som ho..Ja som k nemu chodila rok , nebola som vôbec spokojna, odišla som. a dobre som spravila, teraz čakáme bábatko, bola som v 21 týždni na 3D/4D ultrazvuku, vieme aj pohlavie, doktor sa nám maximálne venoval..volá sa dr. Grochal..máme krásnu fotku, zatiaľ som nevidela od známich taku kvalitnú fotku a tak veľmi pekne rozoznateľné bábatko na fotke..Venoval sa nam asi hodinku a pol, keďže mala sa nechcela ukázať, tak ma posielal sa prejsť, trošku si spraviť pár drepov a malá sa ukázala..všetko nám podrobne popísal , povedal o všetko čo práve vyšetroval a pod. Neľutujem, že som tam šla, som síce z Popradu, ale čo pozerám fotky tu z pp a prístup, tak nula bodov...teda , to je môj názor..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre