Je v Poprade 3D ultrazvuk?

kattys
25. sep 2007

ahoj baby. viete niektorá o tom,že je 3D ultrazvuk aj v Poprade.
Ak ano,dajte mi prosím vas vediet. dík

anickamaros
10. nov 2007

ahojte chcem sa aj ja poradit ake mate skusenosti s dr Al Koury vo Svite?poculi ste nieco o nom? je v pp jedna mlada gynekologycka no neviem ako sa vola ale myslim ze nema svoju amb. len pracuje na porodnici.

aja7
13. nov 2007

anickamaros..mas IP..Al Khoury je moj Dr, ale napisala som ti do IP viac 😉

nadka01
19. nov 2007

Ahojcek.
Tak som dnes bola na ultazvuku u Dr.Vojtassaka.Ja to super zazitok.Doktor je velmi mily.Za vyse 45 min. som zaplatila 1500 Sk + 300 Sk s napalenim na dvd.Malicke si z nas robilo trosku srandu a vzdy,ked sme chceli pozriet,co to bude sa nam otocilo zadockom.Ale podarilo sa to a bude to dievcatko.
Doteraz sme si s mamkou mysleli,ze chlapec,ale....A to doma uz mame modre cumliky a podbradniky. 🙂 Vravim si,kym sa nenarodi a neuvidim ho nazivo neuverim :D

cejka
19. nov 2007

Nadka prosim ta ako dlho si cakala odkedy ta objednali. 😉

loss
20. nov 2007

nadi to je super
kedy si sa objednavala?

cmuco
26. nov 2007

Nadka01
a to sa ti uz dalo zistit na 3D ultrazvuku co to je?
Mne stale tvrdia ze sa to moze len od 26 tyzdna tehotenstva. A to som volala uz na dve kliniky. Prave preto som este nie objednana a pojdem az na zaciatku januara.

loss
26. nov 2007

cmuco nejlepsuie 3D je v rozpati od 20tt do 24tt

cmuco
26. nov 2007

no tak ja neviem. Tu v Prahe je termin odporucany od 26 - 28 tyzdna

nadka01
27. nov 2007

cmuco...mne sestricka v poprade povedala,ze na 4D mozem ist od 18tt do tusim 26tt.potom je asi babo moc velke.

cmuco
27. nov 2007

☹ ☹ takja neviem

cmuco
27. nov 2007

Predstavte si ze vo vyhlasenej Podolskej nemocnici v Prahe odporucaju 3D/4D od 28-30tt. Tak to je mesiac rozdiel. No a teraz babo rad 😒

okalik
27. nov 2007

ahoj baby... tak musím sa k vám pridať, aj ja chodím k dr. chmelovej a som z nej nešťastná... začiatkom roka som mala nejaké problémy, ktoré ona riešila tým, že ma presviedčala o tom, že som tehotná... dvakrát mi brala krv (nestačilo jej, ked som povedala, že teh. testiky boli negatívne)... stále svoje hučala... vtedy som si povedala, že už od nej určite odídem... no stalo sa to, že problémy pominuli a ja som otehotnela... momentálne som v 11tt. a chodievam stále k nej... je mi z nej zle... ked tam prídem, tak mám tlak 140/90 - z nervov, pritom každý deň si ho doma sledujem a je 120/80... Myslíte, že by som od nej mohla odísť aj teraz?! hmmm?! 😒 ďakujem za radu...

danciacik
27. nov 2007

okalik ahoj, áno možeš od nej odísť aj teraz a ja by som to aj urobila. Ja som tam tiež chodila a keď som bola už vo vyššou štádiu tehotenstva tak ma vyšetrila tak, že som začala krvácať a keď som jej s plačom volala, že čo mám robiť tak mi odpovedala, že mám 2 hodiny ležať a keď to neprejde tak ísť na príjem. Bola som asi v 33 týždní a revala som ako dážď. už som od nej odišla a som spokojná

okalik
27. nov 2007

aho danciacik... a ako to urobiť?! v pondelok som objednaná na ultrazvuk a v piatok bud. týždeň mám ísť k nej... hmm?!

danciacik
27. nov 2007

jednoducho tam chod a povedz sestričke, že potrebuješ výpis z karty lebo meníš gynekológa, ona ti ho zrobí najneskor do druhého dňa. Ale najprv - už máš vybratého druhého gynekológa?

okalik
27. nov 2007

neviem celkom iste, ale veľmi veľa som počula o dr. vojtaššákovi... tak neviem... hmm? teda najprv si musím vybaviť nového a tak môžem riešiť ju?!

danciacik
27. nov 2007

no ja som si najprv vytelefonovala či ma nový gynekolog zoberie a keď mi povedal, že samozrejme tak hneď som si išla po výpis. Skús mu zavolať a ak povie, že ťa zoberie tak si chod po výpis.

okalik
27. nov 2007

možem sa spýtať, kam chodíš ty?!

danciacik
27. nov 2007

NO Larku som rodila v Kežmarku pri dr. Raučinovi a bol super a keď som sa dozvedela, že je tu v PP tak som utekala k nemu. Takže asi tak.

okalik
27. nov 2007

myslíš, že mám ešte počkať na ten pondelkový ultrazvuk a piatkovú návštevu k nej? alebo to mám riešiť hneď?!

danciacik
27. nov 2007

ja by som ti navrhovala, aby si mu zavolala už teraz. ak ti povie, že ťa zoberie, tak si ešte počkaj na pondelkový ultrazvuk - či je bábo v poriadku a hneď si chod aj po výpis z karty a upaluj preč. 😉

okalik
27. nov 2007

si zlatá, dik za radu... ešte si poriadne premyslím... ale určite to poriešim... krasny dník...

loss
27. nov 2007

ahojte Popradcanky a chystate sa aj na to 4D v Poprade,neviete mi povedat kde to prestne je a cislo kde sa da objednat?Dakujem

nadka01
27. nov 2007

loss: na tejto starnke najdes vsetky info...
http://www.gynekologia-poprad.sk/

gabiso
28. nov 2007

Ahojte. prosim vas neviete kde najbližšie od Žiliny robia 3Dsono? Veľmi pekne ďakujem.

loss
28. nov 2007

nadka dakujem idem volat 🙂

loss
28. nov 2007

nadi takze idem v utorok 🙂

loss
5. dec 2007

baby bolo to uzastne pojdeme este raz v 26tt,mily doktor vsetko nam poukazoval super dakujem

adrina
5. dec 2007

čafte babeny... 😀 😀 😀 dr.Vojtaššák je moj lekár...môže byť

loss
5. dec 2007

adrina je fakt uzastny a strasne mily super doktor a ma svoju pracu rad co je hlavne,ked nam vcera ukazoval malicku tak pekne o nej rozpraval-ze vasa babika ma.....a nakoniec nam podal DVD a fotku a povedal tak toto je vasa 205g slecna az mi slzy vyhrkli
mas stastie taky mili lekari su malokde,takze tvoje mimi je v dobrych rukach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre