Je v Poprade 3D ultrazvuk?

kattys
25. sep 2007

ahoj baby. viete niektorá o tom,že je 3D ultrazvuk aj v Poprade.
Ak ano,dajte mi prosím vas vediet. dík

paskova
20. jún 2008

Dievcata poradte mi, kedy sa mam prihlasit na 3D ultrazvuk. Vravia, ze najkrajsie zabery sz medzi 22. a 27. tyzdnom, ja som teraz v 16. Treba sa nahlasiť v predstihu, alebo staci ked budem cca v 21. tyzdni. Vdaka,a vela stasticka kazdej. 🙂

loss
21. jún 2008

ja som bola v 24tt a fotky boli nadherne pozri si moj album 🙂

paskova
22. jún 2008

loss: prave pozeram Tvoje 3D fotky a su prekrasne. Normalne Ti zavidim, ze uz to mas za sebou! Moj muz sice povedal, ze tkychto veci sa boji, ale poznas, chlapi. Prajem Ti vsetko dobre aj Tvojej rodinke. 🙂 🙂

loss
22. jún 2008

paskova dakujem a tebe velke vesele brusko 🙂

maca77
22. jún 2008

ahoj loss, neviem, či si ešte na mňa pamätáš ... blahoželám ti ku krásnej Nellynke a som šťastná, že po tých tvojich smutných tehotentvách si sa dočkala krásnej bambuľky. veľa šťastia 😉 🙂

loss
22. jún 2008

maca jasne ze si pamatem dakujem si zlata a vy sa mate ako?

fidorka1108
24. jún 2008

cawelo babenky tak pomaly sa nam blizi termin ale tir teploty uffff nezvyk pod tatrami nezajdeme na zmrzku do chladku xixi pa

juzinka
18. júl 2008

Ahojte kočky, chcem sa opýtať, ako Vám povychádzalo pohlavie, ktore Vám prezradil Mudr. vojtaššák na 4 D totiž nám povedal v 20 tt, že dievčatko pozeral na 3 krát. Potom sme boli v 25 tt zasa nám pozeral 3 krát a že dievčatko, potom mi pozeral môj gynekológ v 33 tt a mi hovorí, že ostaneme pri dievčatku a týždeň na to keď komtroloval či malé nechudne, tak mi vraví, že je to chlapec aj my to zapísal do tehot. knižky, lenže ja by som skôr verila Mudr. Vojtaššákovi, alebo čo vy na to?

prinzesz
18. júl 2008

Ahojte, ja som si vsimla ze nejaky 3D ultrazvuk je pri zeleznicnej stanici, resp. ako bola taka diskoteka /meno uz neviem, ale posobi to na mna ako sklad/ Prosto pri Surprise odbocit do prava, prejst most a do lava a hned ta prva budova je ten ultrazvuk 🙂

loss
26. aug 2008

ahoj fidorka no uz o 2dni mas termin tak zelam lahky porod

vichrica
3. sep 2008

Ahoj, posielam Ti webovu adresu na ten ultrazvuk : http://www.gynekologia-poprad.sk/
Ja patrim ku MUDr. Vojtassakovi a bola som uz 2x na tom 4D ultrazvuku a zajtra mi bude robiť už 3x. Hm, ale ako tak pozeram, tak si tu písala ešte v minulom roku 😒 . Tak to hadam pomoze aspoň niekomu inému 🙂

kafulienka
26. mar 2009

ahojte,
trosku ozivujem tuto temu...dnes som sa objednala na 3D, na webovej stranke som vsak nenasla aktualny cennik, bol niekto v poslednom case u Dr.Vojtassaka na 3D? Kolko to presne stalo? DAKUJEM 🙂

veronika1982
26. mar 2009

ahoj ja som bola a platila som 65 eur

daja1
6. máj 2009

Ahojte všetky, ja som bola včera na 4d a som tiež sklamaná:((((
Mala som dojem akoby sa pán doktor niekde ponáhľal. Keď som čakala v čakárni tak sa ospravedlnil že musí odíst na nejakých "10 alebo 15 minút". Bola z toho skoro trištvrte hodina. A keď ma konečne zobrali dnu tak to celé vyšetrenie trvalo tak 15-max.20minút. Na dvd mi dal 12 fotiek a 2 videozáznamy. Keď som si ich doma pustila, bola som v šoku. Obidva majú dĺžku 4sekundy!! Takže ani nestihnem zaostriť na obrazovku a už sa vypnú....no to je hrozné za ten poplatok 66eur. Jasne bol milý ale nemala som dojem žeby mal na mňa čas. Nebolo to ani pol hodinu a už vôbec nie hodinu ako tu niekto píše. Neviem či mu po prečítaní týchto článkov nenapíšem priamo email. Možno by bolo dobré keby si tieto príspevky prečítal aj pán doktor. Ja som teda fakt sklamaná...Zbytočne vyhodené peniaze. 😢

andrejka10
7. máj 2009

Ahojte babenky, tak ja som bola dnes na 3D hore v nemocnici a som maximálne spokojná. Platila som cca 7e. 😀 Mám tam jedno video, niekoľko fotiek tváre, niekoľko srdiečka, nožička, pršteky........Je v tom aj bežné sono. Len tá malá sa nám otočila chrbtom, potvorka jedna. Ale doky naozaj hľadal, zaujímavé obrázky, aby sme mali peknú pamiatku. Veľmi sa snažil, nikam sa neponáhľal. 😉 Len tá naša nechcela spolupracovať, ani pohlavie nebolo vidno, aj tvárička pootočená.... 😀 😀 😀 😀 Pridám do albumu. Asi by ma porazilo, keď by som vycvakala 66e a malá chrbtom. 😢

jandura
7. máj 2009

andrejka a ako si sa tam dostala na ten 3D?Tiez by som tam chcela ist

andrejka10
7. máj 2009

Jandurka, zavolám ti. 😀 . Ináč bežný postup, na bežné sono ma poslala moja obvodná gynekologička. A hore som sa dohodla s dokym. Mám to na USB kľúči. 🙂

vikaaa1
5. júl 2009

ahoooj mam taku otzku vie niekto o dobrom gynekologovi alebo gynekologicke??? lebo cem niekam do popradu a neviem kto je tu dobry... zevraj je nejaky Sade??? ale neviem ci este robi ci co to s nim ????

vikaaa1
5. júl 2009

ahoojte vie mi niekto poradit nejakeho dobreho gynekologa-gicku v poprade??? zevraj je nejaky Sade ale uz asi nerobi alebo co je s nim??? pleas pomozte mi ... dakujem

ada222
2. okt 2009

Ja tiez hladam niekoho na zmenu. Pocula som ze v oktobri si otvara ordinaciu v PP prave Sade, no zatial viac neviem...

livike
2. okt 2009

Ahojte babi....
Ja chodím ku dr. Vojtašákovi....tam kde tam vyššie spominaju dievčatá 4D ultrazvuk....

Zatial som na začiatku tehu...tak neviem ani moc posúdiť aký je....Je ináč milý a veľmi príjemný lekár..zodpovie na všetky otázky a všetko vysvetlí....len to že sám od seba nič nepovie....treba sa na všetko pýtať čo vás zaujíma....Pýta sa iba ako sa máte,,,ako sa cítite...ale musíte sa ho všetko pýtať.....
Raz ho zastupoval práve dr. Sade....ktorého tu spomínate.....lebo niekde bol Vojtašák odcestovaný....

Je to nejaký zahraničný lekár...myslím Arab alebo niečo také...takej tmavšej pleti..a tak čudne po slovensky rozprával....Ale musím povedať, že mal perfektný prístup....bol strašne strašne milý....Keby si otváral ambulanciu....tak asi sa prepíšem ked budem druhý krát tehotná ku nemu.....

Tak neviem či som pomohla...

Napíšem potom ako som ja dopadla unho na prvom 4D-čku....12teho idem...tak som zvedavá, či za tých 35 Eur.čo spomínal mi vytlačí fotky alebo nahrá nejaké to cd-čko...

pekny dník

livike
14. okt 2009

ahojte babi.

Tak som bola na 4D čko....Platila som naozaj 35 Eur...a trvalo to nejakych 20-25 minut....Zrobil nejake merania hlavičky, stehienka, bruška, srdiečko....a ten reálny pohlad na malého bol neskutočný.....
Len sa nam nechcel moc ukázat....mal prekrízené nožky....ale dačo tam asi bude....žeby chlapček????
Ideme o 2 tyzdne na 20 tt. ultrazvuk....vtedy sa pokúsime niečo zistiť.....Ved už by som chcela aj na nákupy do Polska....ale takto????Ako mám nakúpiť....????

Ale ináč som mala už iný dojem a názor na Dr. Vojtašáka....Bol velmi milý, ochotný...vytlačil mi 3 fotky malého....a dokonca mi dovolil si najaké zábery zrobiť aj s mobilom z monitora...

Ideme na dalšie 4D v 24 tyzdni....Už sa strašne teším....

pekny dniček všetkým....aj ked dnes tu začalo posnežovať....A ja musím venčiť psa.....Hroza....jak sa mi nechce....

livike
4. nov 2009

Ahojte...Davno ste tu nepísali....ako sa vám darí...
Tak ja sa idem pochváliť....čakáme chlapčeka...tie nákupy sme už cez výkend v Polsku absolvovali..už aj kopká ...takze sa strašne teším....
Dr. Vojtašák bol velmi milý...tak sa teším na pondelkovú poradnu...a zase na 4D v 24 tyzdni..

pettka44
7. nov 2009

Ahoj Livike,aj ja chodim k Dr.Vojtasakovi, je velmi mily....tiez sme boli na 4d ultrazvuku v 14tt, pomeral babo, ale este nam nepovedal co to bude, som velmi zvedava....pojdem v 20tt na norm usg a potom na 4D, v kolkom tyzdni je ist najlepsie, aby bolo pekne vidno tvaricku?? Drzim palce a prajem silne kopkanie 😉

lenocka84
22. dec 2009

ahojte
viete mi poradit ci dr. vojtassak robi aj morfo?
a kolko to stoji? dakujem

domika9
22. dec 2009

ahoj ano robi ked sa nahlasiš alebo objednaš na 4D tak najskor ti urobi morfo popozera všetko dokonca nam ukazoval štrukturu mozgu a ked toto dokonči tak potom prepne na 4D my sme boli pred vyše týždnom ale 4D sa nam nepodarilo natočiť tak idme ešte raz babo nechcelo spolupracovať ale morfo nam urobil

lenocka84
22. dec 2009

a kolko si platila?
mne treba hlavne morfo, lebo ma moj dr. objednal, a kedze nebudem v ba, musim to absolovat v pp

domika9
22. dec 2009

platila som 55eur za vyšetrenie samotne a ked chceš mať nahrate 4D na dvd-čku tak to stoji 10eur a ked chceš len fotku tak za každu fotku 3eura ale nemusíš si davať ani dvd ani fotky a začína robiť 4.1

lenocka84
22. dec 2009

ja som s nim dnes volala, zajtra si dohadujem termin
takze ak chcem cele vysetrenie aj s fotkami tak je to 65eur?

domika9
22. dec 2009

65eur zaplatiš ked chceš mať zaznam na dvd-čku a neviem nči dava aj nejake fotky na dvd ale maš tam nahrate kratke video
ked chceš len vyšetrenie a jednu fotku tak zaplatiš 55+3 eura sama si určuješ čo chceš my sme sa rozhodli pre dvd lebo ked si daš 3fotky tak už maš zaplatene to dvd tak sa nam, to viac pozdava 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre