Je v Poprade 3D ultrazvuk?

kattys
25. sep 2007

ahoj baby. viete niektorá o tom,že je 3D ultrazvuk aj v Poprade.
Ak ano,dajte mi prosím vas vediet. dík

lenocka84
22. dec 2009

tak to ano
a samotne morfo nevies kolko?

domika9
22. dec 2009

neviem ti povedať ja ku nemu nepatrímn ja som sa objednala na 4D a bola som prekvapena že ku tomu patri aj morfo pozerala som na monitor a ako som bola blizko neho tak som miestami ako keby škulila tak sa mi vhlave prehanalo či toto je 4D že som čakala niečo ine ale potom som to pochopila 😀 😀
ale ked sa ho opytaš určite sa s nim bude dať dohodnuť že nechceš 4D a že maš zaujem len o morfo skus sa opytať istotne bude ochotny

lenocka84
22. dec 2009

tak on o to m uz vie, uvidim co zajtra povie

spisiacka
15. jan 2010

ahojte ta cena 65 eur to je 4D? a 3D to je to iste? A to morfo to je co?

domika9
15. jan 2010

spisiacka morfo je ked ti sonom meria postupne určite časti tela napr. dlžka stehennej kosti , priemer hrudnika velkosť hlavičky atd a ten rozmer kt. ti vyjde on da do tabuliek a musi ti to vychadzať cca na dlžku tehotenstva lebo ked su nejake väčšie odchylky tak je tam predpoklad na nejaku vrodenu vadu
za sono 3D/4D zaplatíš 55eur a za každu fotku ktoru si chceš dať vytlačiť zaplatíš 3eura ale ked chceš fotky na dvd-čku tak za to dvd zaplatíš 10eur -my sme si dali dvd-čko a mame na nom asi 15 fotiek -neviem presne

tiriel
15. jan 2010

baby,ja som bola v KE u jedneho dokyho na 3D s malym , a cele to stalo 1000sk a meral všetko,mali sme cd s videjkami a fotkami- dufam,že doktorko to robí ešte stale a za tu priatelnu sumu

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loss
23. feb 2010

lubiky je to vec pohladu ja som bola aj s druhou dcerkou a velmi sa mi pacil bol ako vzdy mily vsetko nam ukazal a pohlavie napovedal na 100% takze super

lianka7
10. aug 2011

Ahojte kočky,počula som,že aj Adnan Saade má 4D ultrazvuk,neviete v akých cenách sa pohybuje?

dadak
26. okt 2011

Baby neviete ci si vybavim narychlo, za tyzden nejaky termin na 3D v poprade? ak ano, tak kde je najlepsi lekar a kolko ma to bude stat? dakujem

erika439
23. jan 2012

Ja odporúčam na 3D/4D ultrazvuk MUDr. Kramára. Robí viac ultrazvukov za cenu 50 €. Je veľmi milý, aj pani sestrička. Má ordináciu v Poprade na Záhradníckej ul. Cena je aj s videom. Dá sa ísť už aj od 15. týždňa a sledovať ako maličké rastie.

tinkaro
27. jan 2012

@erika439 ahoj, môžem sa opýtať bola si aj s manželom? robia to aj popoludní, treba si niečo viať dvd a pod:? ďakujem

erika439
27. jan 2012

@tinkaro ano bola som s manzelom, treba si zobrat USB kluc aspon 2 GB alebo DVD. Robi aj popoludni, pozri si jeho ordinancne hodiny, ja som bola napr. v pondelok o 15,30. Kontakt: 052/7762162, 0911 408
233.

tinkaro
27. jan 2012

@erika439 ďakujem to je mladý či starý doktor?

daani
27. jan 2012

Ahojte, ja som bola na 4D ultrazvuku v Poprade u MUDr. Štefan Vojtaššák v 20tt a vôbec sme neboli spokojní.. Platili sme 60eur, malú sme síce videli, ale vôbec nepomeral a neskontroloval čo mal.. Ani foto neboli bohviečo(tie boli v cene).. Tak sme išli do Martina MUDr. František Grochal, platili sme 25eur, bola som tam v 22tt a v 30tt, meral dokonca aj každú kostičku v hlave, bol úžasný príjemný všetko pekne vysvetlil 🙂 Tak myslím, že tá cesta stála zato, lebo sme mali 100% istotu, že všetko je ako má byť 🙂

erika439
27. jan 2012

@tinkaro zlaty stred, ma uz po styridsiatke tipujem, ale do 45 🙂 sestricka je jeho manzelka, obaja su velmi prijemni ...

zuzkakosta
31. jan 2012

Baby, ja k MUDr. Vojtassakovi chodim, je to moj gynekolog, som s nim velmi spokojna, ponukal mi nadstandartnu starostlivost v tehotenstve, vsetky vysetrenia na 3D/4D ultrazvuku, cena 100 Eur prva polovica tehu a 120 Eur druha. Ale povedala som si, ze je to zbytocne, vela sa da odhalit uz aj pri normalnom utrazvuku, tak sme sa dohodli, ze keby mal nejake podozrenie, tak ma vysetri na tom lepsom. Ale kazdopadne, raz sa dam vysetrit a som na to zvedava 🙂 Inak ako lekar je velmi prijemny, ustretovy, malo toho nahovori sam od seba, treba sa ho vypytovat.

nija8
1. feb 2012

Aj ja mám MUDr. Vojtaššaka, idem k nemu na prvé vyšetrenie v tehu v utorok, tak dúfam, že to dopadne dobre, ináč chodím k nemu už niečo vyše roka a je veľmi príjemný lekár ...

gabrielatomino
10. feb 2012

a prosím Vás neviete aj presnú sumu za 3D fotku ? 🙂

something
23. feb 2012

Ahojte. Chodila aj k Dr. Vojtasakovi, velka nespokojnost len pytal stale za nieco prachy a pri prev.prehliadke nespravil ani HPV ktora samozrejme poistovni vyuctoval a to som mala vzdy nejaky problem. Presla som k Dr. Surgentovi a HPV pozit.takze radost velka, fakt. Neodporucam! Ale o kazdom koluje asi ine. Dnes som bola na 4D ultrazvuk u Dr. Kramara, hoci nie som jeho pacientka. Na usb kluc mi dal 9 videi a teraz neviem ci tam maju byt aj nejake fotky, lebo nieco fotil ale to na kluci nemam, tak teraz neviem, zajtra skusim zavolat. Ale inak velka spokojnost. 3sedenia za 50€. Super!

radkaag
12. apr 2012

@something
Ahoj, tiež som bola na 4D u Dr.Kramára...bol veľmi zlatý...drobček nám nechcel ukázať tváričku, tak sa dosť dlho trápil...v utorok ideme druhý krát, tak sa veľmi tešíme🙂 Tiež nám dal USB 9 videi...fotky nemáme...ale asi nebolo veľmi čo odfotiť...tak dúfam, že v utorok nám drobec už nebude trucovať a pekne sa nám ukáže🙂
Takže tiež veľká spokojnosť🙂

nicky07
13. apr 2012

Ahojte. Ja mám dr Fathiovú a robila mi aj 3D aj 4D. Je to zvlaštne myslela som že taky usg ani nema. Robila si ho vlastne len pre vlastnú potrebu, nemam z neho žiadnu fotku ani záznam, kedže som na to nebola pripravená (no nabuduce sa určite pripravím... ) Bolo naozaj úžasne vidieť tvaričku dieťatka. Viem aspon že je všetko v poriadku že má všetko čo má mať -všetky prstíky a hlavne žiadne viditeľné vývojové vady. Je to úžasny pocit.

jeny
14. apr 2012

@radkaag a v ktorom tt si tam bola?

jeny
14. apr 2012

@erika439 ty si bola v ktorom tt na 3d,ja som male videla na sone naposledy v 11tt a teraz idem az v 21tt tak uvazujem ze sa objednam dovtedy na 3d len neviem ci to nebude velmi skoro...

radkaag
14. apr 2012

@jeny my sme boli v 21 tt...malého bolo pekne vidieť, ale schovával pred nami tváričku🙂))Tak snáď v utorok sa nám ukáže🙂))

jeny
14. apr 2012

@radkaag a to si mala v ramci morfologickeho co sa robi v 20tt ci na tom si bola zvlast u svojho dr?

radkaag
14. apr 2012

@jeny nie, nebolo to v rámci toho, čo sa robí v 20tt...Chceli sme pekne vidieť drobčeka...tak sme si vyhladali najbližší 4D a hned sme sa aj objednali....50 eur a ideš tam 3-krát...mne povedal doktor, že 20 tt je najvyšší čas ak to chceme stihnúť...

lenocka84
14. apr 2012

@something to vazne?? ja som bola u neho na 4D ultrazvuku, v 20tt aj ked niesom jeho pacientka. bol uzasny, bola som u neho asi 1hod, len kpec nechcel spolupracovat.
a moja teta mala porod, potom za sebou 3 potraty a az ked sa dostala k nemu sa jej podarilo donosit este 2 deticky.
preto som zaskocena tym ze mas zlu skusenost. to je asi vobec prva s ktorou som sa stretl.a

jeny
15. apr 2012

@radkaag to vazne az 3x a potom ako dlho trva to jedno sedenie? povedal ti pohlavie hned na prvy krat ked si bola?

radkaag
15. apr 2012

@jeny vážne 3.-krát...my sme tam boli cca 45 minút, snažil sa, aby bolo malinkého pekne vidieť🙂 pohlavie nám povedal hneď...drobec nám hneď ukázal prdelku a pipíka🙂)))môžem ti napísať kontakt, pekne ti vysvetli všetko po telefóne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre