Je zlé ak v 5. týždni nieje vidno plod na sono?

to.beruska
18. mar 2009

Ajojte!chcela som sa spytat,ci je to zle ked babo neni este vidiet na sono ked som 5tt a 4dni?

curlynka
9. máj 2015

@ibana Ahooj...no aste nakoniec dopadli???Ja zacinam zajtra 6 tyzden a Dr. videl v strede tyzdna len gestacny vak, takze kontrola o 2 tyzdne...

lavinis
9. máj 2015

@curlynka to je úplne okay, ja som na začiatku 6. týždňa mala tiež len gestačný vak ;)

curlynka
14. máj 2015

@lavinis no ved dufam,ze bude vsetko v poriadku....

trinitinka
12. júl 2015

Ahojte zeny.. aj ja som na tom tak... test ukazuje krasne dve palicky, clearblue + 2/3 ale na sone nic ani naznak :((( ja som z toho taka neista neviem sa tesit stale nato myslim ;(

lavinis
12. júl 2015

@trinitinka no skor ako v 6tt ani nema co vidiet Mne na zaciatku 6tt videl len prazdny vak a vobec to neriesil Ze mam prist o dva tyzdne a uz tam nieco bude A bolo;)

steinarka
12. júl 2015

@trinitinka aaale blbost 🙂 hlavu hore... ja som natrafila na takych mudrcov, co ani v 7tt nevideli drobca, strasili ma, ze mam prazdny plodovy vak a musim na kyret.. pobyt v nemocnici som odmietla, vybavila si sono u odbornicky a cuduj sa svete, nasla aj drobca, aj bijuce srdiecko, lenze bol tak uhniezdeny, ze splyval so stenou maternice, preto ho predosli doktori nenasli... no a odvtedy mi padol kamen zo srdca a drobec rastie a vyvija sa tak ako treba.. takze nestresuj a klud.. takto skoro nemusi byt este voobec nic vidno.. dolezita je vyska hcg.. a ozaj, mne sa ani nezdvojnasobovala kazdy druhy den tak ako pisu mudre tabulky.. a tiez kvoli tomu ma strasili, ze to nie je zdrave tehotenstvo.. a aha ho 🙂 je.. treba verit drobcovi.. ak je silny, zabojuje.. VELA STASTIA!!

A viem, ze teraz sa mi to hovori lahko, ale presne viem, co prezivas.. pre mna to boli najhorsie dni mojho zivota..

trinitinka
12. júl 2015

@steinarka @lavinis baby dakujem za podporu.. asi kadza viete ake to je hrozne to cakanie je take deprimujuce :(( Uplne ... jedny hovoria tak jedny tak... ja ani neviem podla toho clearblu vktorom mozem byt tyzdni len tolko ze 2-3 mi tam napisalo. snazim
sa mysliet pozitivne chlap moj je strasne opora ale ajj tak... ja som myslela ze ked uz mame dve palicky silne ze to uz musi byt daco vidno... zobrali mi krv a v utorok sa snad dozviem viac. :(

steinarka
12. júl 2015

@trinitinka ja som tiez bola 2-3 podla testu 🙂 a absolutne ani bodku ciernu nebolo vidno.. a lekar mi bez citu povedal "nic tam nemate".. idiot.. nasledne mi vzali krv a hcg som mala cez 3600.. na nete som nasla, ze ak nad 1500 hcg nic nevidno, tak sa jedna s najvacsou pravdepodobnostou o mimomaternicove.. no si vies predstavit ako mi lepilo 😕 😕 😕 😕 a bolesti som mala take velke, ze som skoncila na pohotovosti.. ale ako vidis, aj mudre tabulky a "rady" na internete sa mozu mylit.. ano, je to pre teba stres, ale za par dni budes vediet na com si.. ja som si povedala, ze ak budem druhykrat tehotna, skor ako v 8tt k lekarovi ani nejdem pokial nebudem spinit a mat ine problemy.. to je zbytocne ist k nemu skoro, lebo potom len taketo stresy zena preziva ako teraz ty

trinitinka
12. júl 2015

@steinarka presne ako vravis... je ale super ze je tu taketo forum a niekto kto ma podobnu skusenost to vzdy potom aspon tusim co sa deje alebo co sa bude..Teraz cakam aj ja na vysledky hcg musim sa trochu vzchopit a povedat si ze bude tak ako ma
byt lebo jnak sa zblaznim .. ale tak niekde tak vo vnutri dufam a modlime sa aby bolo vsetko ok ze som asi len niekde na zaciatku...A ze vsetko bude v poriadku..

steinarka
12. júl 2015

@trinitinka a ber to z tej strany, ze niektore zeny spinia, dokonca krvacaju, a aj tak babatko prezije.. ty pokial nespinis a nemas nejake extra velke bolesti podbruska, tak je VSETKO OK 😉 drzim ti palce.. a potom sa ozvi, ze ako si dopadla

trinitinka
12. júl 2015

@steinarka aj mne povedal uplne tak ze bud nic este neni vidno alebo mimomaternicove. A ja som sa tam aj posrat mohla :D

steinarka
12. júl 2015

@trinitinka to ti verim.. niektori nemaju kuska citu 🙄

trinitinka
12. júl 2015

@steinarka jasne baby ozvem sa.. a dakujem za podporu do utorka musim nejako prezit.

lavinis
12. júl 2015

@trinitinka 2-3 tt to moze byt 4- 5tt podla poslednej MS Takze to je okay ze na sone este nic nebolo Drzim palce🙂

trinitinka
12. júl 2015

@lavinis dakujem za podporu v utorok sa ozvem a kedze neviem ako sa dostat do tohto fora ked to vypnem davam si vas do priateliek 🙂)

curlynka
12. júl 2015

@trinitinka my sme v 6 tyzdni nemali ani gestacny vak a v 8 tyzni uz pekne aj srdiecko 🙂

trinitinka
12. júl 2015

@curlynka Dakujem za povzbudenie <3

curlynka
13. júl 2015

@trinitinka koľký týždeň?

cailinevelyn
13. júl 2015

ahoj, nam tiez ukazalo v 6. tyzdni len gestacny vak a o dva tyzdne pri kontrolnom uz bolo vsetko OK, aj cele tehotenstvo a je z nej krasna mala slecna

trinitinka
13. júl 2015

@curlynka test pise ze medzi 4-5 tt

trinitinka
13. júl 2015

@cailinevelyn len nam naulazalo nic ani cak ani nic... je to taky blby pocit ked neviem co sa deje 😔

curlynka
13. júl 2015

@trinitinka a podla menstruacie??

trinitinka
13. júl 2015

@curlynka moja ja som mavala cykly cca kazdych 50-60 dni

curlynka
13. júl 2015

@trinitinka jaj tak 🙂 no oki...v tom prípade uplne normálne, že ešte nie je nič vidieť 🙂 klídek...

trinitinka
13. júl 2015

@curlynka zajtra idem ozvem sa a dakujem 🙂

klaudika223
20. jan 2016

Ahojte , chcem sa spýtať som v 8 týždni a na sone nieje nic vidieť ale na vnútornom sone už je ...je to normalne kde je teda to babo umiestnené ?

rastikovaadka
20. jan 2016

ahoj plod je tak hlboko pod vrstvami svalov tuku a vsetkeho, ze sono vonkajsie ho nevidi, ale vnutorny ultrazvuk ho zachyti, este je dietatko malicke

thea77
20. jan 2016

@klaudika223 neboj sa, vnutorne je v zaciatku tehotenstva vhodnejsie...lepsie s nim vidia maternicu. Vonkajsie budu viac pouzivat neskor.

ny9
8. apr 2016

ahojte , dnes som bola na sone som asi v prebiehajucom 5.TT a doktor videl len 16mm sliznicu zvacsenu ale nic este nebolo vidiet máte podobné skusenosti?

monika1791
8. apr 2016

@ny9 Ahoj.Ja som bola tiež u gyn v 5tt a bolo vidno len zatial zvysenu sliznicu..potom som tam sla na zaciatku 7tt a uz bolo aj srdiecko.Držim palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre