• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je zlé ak v 5. týždni nieje vidno plod na sono?

17. októbra 2016 
hcg stupa tak by malo byt vsetko v poriadku :slight_smile: ine ani nepripustam :slight_smile: v utorok idem zase na kontrolu @monika1791
8. apr o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ny9 No vidíš..keď stúpa tak je dobre :slight_smile: daj v utorok vedieť ako si dopadla
8. apr o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@to.beruska ja som bola dnes - 5tt+1 a vidno bolo aj vačok a v ňom pidi plod :grinning:
26. máj o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@naducha moja laska ma 6 a pol roka :slight_smile:
27. máj o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte,aj ja by som sa chcela s vami poradiť. Poslednú menštruáciu som mala 5.9., odvtedy preslo uz 5 tyzdnov (teraz som v 43 DC). Minuly tyzden som ale bola u Dr. s nejakym problemom a uz vtedy som bola v 37 DC, ale ani sa ma neopytala,ci mozem byt tehotna. Povedala, ze meskat mi to moze kvoli infekcii. A zaviedla aj sondu a povedala len tolko,ze za chvilku to dorazi,lebo vidi zvacsenu sliznicu. Chcem sa teda opytat, keby som bola tehu tak tam vidi nieco inak? Lebo pokial viem, zvacsena/zvysena sliznica je priznakom tehu alebo bliziacej sa MS. Chcela by som sa znova objednat v pripade, ze tento tyzden MS nedorazi,ale nebude to skoro? Inak tehu testy su vsetky negativne.
17. okt o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mailinka4 kdyby jsi byla v době kontroly těhu, tak bys byla tak v 5. týdnu a to už má embryo tak 2mm., každý lékař by ho na sonu musel vidět a testy už bys musela mít dávno pozitivní, já měla jasně pozitivní testy pár dní po ms, takže je dost nepravděpodobné, že bys byla těhotná, objednej se k tomu lékaři
17. okt o 09:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017 (17. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mailinka4 mne v 5 TT.len povedala,že niečo tam vidí,ale že to není ešte dobre vidieť aby som prišla o 3 TT.a ono záleží aj od kvality sona. Ale pokiaľ máš testy negatívne..tak neviem.mozno neskorá ovulácia..počkaj..ak ms nedorazi sprav znovu test..skus počkať do konca týždňa,ak vydržíš. Nebudeš zbytočne sklamana..
17. okt o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@asimama jo,som rozhodnuta pockat do konca tyzdna a ked nic, buduci pondelok sa objednavam. Ale citala som,ze vela zien malo negativne testy dokonca aj potom,co prisli z gyndy kde videli uz bit srdiecko na sone. Pozitivne boli asz v nejakom 2. alebo aj 3. mesiaci, niektore nemali test pozitivny vobec. Takze mozne je asi vsetko. Kazdopadne pockam :slight_smile:
17. okt o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok