Je zlé ak v 5. týždni nieje vidno plod na sono?

to.beruska
18. mar 2009

Ajojte!chcela som sa spytat,ci je to zle ked babo neni este vidiet na sono ked som 5tt a 4dni?

ny9
8. apr 2016

hcg stupa tak by malo byt vsetko v poriadku 🙂 ine ani nepripustam 🙂 v utorok idem zase na kontrolu @monika1791

monika1791
8. apr 2016

@ny9 No vidíš..keď stúpa tak je dobre 🙂 daj v utorok vedieť ako si dopadla

naducha
26. máj 2016

@to.beruska ja som bola dnes - 5tt+1 a vidno bolo aj vačok a v ňom pidi plod 😀

to.beruska
autor
27. máj 2016

@naducha moja laska ma 6 a pol roka 🙂

mailinka4
17. okt 2016

Ahojte,aj ja by som sa chcela s vami poradiť. Poslednú menštruáciu som mala 5.9., odvtedy preslo uz 5 tyzdnov (teraz som v 43 DC). Minuly tyzden som ale bola u Dr. s nejakym problemom a uz vtedy som bola v 37 DC, ale ani sa ma neopytala,ci mozem byt tehotna. Povedala, ze meskat mi to moze kvoli infekcii. A zaviedla aj sondu a povedala len tolko,ze za chvilku to dorazi,lebo vidi zvacsenu sliznicu. Chcem sa teda opytat, keby som bola tehu tak tam vidi nieco inak? Lebo pokial viem, zvacsena/zvysena sliznica je priznakom tehu alebo bliziacej sa MS. Chcela by som sa znova objednat v pripade, ze tento tyzden MS nedorazi,ale nebude to skoro? Inak tehu testy su vsetky negativne.

katriona1
17. okt 2016

@mailinka4 kdyby jsi byla v době kontroly těhu, tak bys byla tak v 5. týdnu a to už má embryo tak 2mm., každý lékař by ho na sonu musel vidět a testy už bys musela mít dávno pozitivní, já měla jasně pozitivní testy pár dní po ms, takže je dost nepravděpodobné, že bys byla těhotná, objednej se k tomu lékaři

asimama
17. okt 2016

@mailinka4 mne v 5 TT.len povedala,že niečo tam vidí,ale že to není ešte dobre vidieť aby som prišla o 3 TT.a ono záleží aj od kvality sona. Ale pokiaľ máš testy negatívne..tak neviem.mozno neskorá ovulácia..počkaj..ak ms nedorazi sprav znovu test..skus počkať do konca týždňa,ak vydržíš. Nebudeš zbytočne sklamana..

mailinka4
17. okt 2016

@asimama jo,som rozhodnuta pockat do konca tyzdna a ked nic, buduci pondelok sa objednavam. Ale citala som,ze vela zien malo negativne testy dokonca aj potom,co prisli z gyndy kde videli uz bit srdiecko na sone. Pozitivne boli asz v nejakom 2. alebo aj 3. mesiaci, niektore nemali test pozitivny vobec. Takze mozne je asi vsetko. Kazdopadne pockam 🙂

lafemme8
6. okt 2017

Baby, tak moja story...podľa výpočtov by som mala byť v 5tt (posledná MS bola 29.8., MS mešká 11ty deň, sex sme mali 10.9. a potom 18.9.... Testíky silneli...včera som bola objednaná k môjmu Dr. a až na mieste som sa dozvedela, že ho zastupuje iná doktorka, mladučká, snáď mladšia odo mňa...tá ma vyšetrila, no nič nevidela, ani vak, vôbec nič...poslala ma do nemocnice na krv, s tým, že celý deň som mala silné bolesti na ľavej strane podbruška, vystreľovalo to do krížov a stehna...v nemocnici to isté, doktorka mladšia odo mňa...zahlásila, že ak HCG v krvi bude pozitívne, nechajú si ma tam na 4 - 5 dní, čo som samozrejme odmietla...HCG bolo 289, tak ma vystresovala, že mi aj bolesti zmizli...lenže mi povedala, že v 5tt by už malo byť niečo vidieť a teda to môže byť začínajúce tehotenstvo, začínajúci potrat alebo mimomaternicové...nakoľko si do aplikácie značím aj kedy sme mali sex, vychádza mi to len tak, že by sa mi ovula musela posunúť až na 20. - 21. deň, neviem, či je to normálne...no každopádne, nič som sa nedozvedela a len teraz nervačím...v pondelok mám ísť zase k Dr., tentokrát k môjmu..tak neviem, čo si myslíte? Mám stresovať? Pridávam aj dnešný test...

linda03
6. okt 2017

@lafemme8 ahoj, ja som mala v 5tt len zvysenu sliznicu, bola som objednana na preventivku a tam sa ma doktorka opytala ci som si nerobila test a ja ze nie.. samozrejme od nej som si ho utekala kupit a vysiel mi pozitivny ako tebe 😊 prekvapko ako svet v mojom pripade 😁 volala som spat a sestricka ma objednala az o 2 tyzdne a tam uz bolo vidiet vak aj plod 4mm so srdieckom.. teda trosku to bolo komplikovanejsie ale to iba kvoli doktorke ... takze klud.. moze to byt..

lafemme8
6. okt 2017

@linda03 ďakujem, ja sa snažím myslieť pozitívne, ale naozaj ma vystrašila...je mi jasné, že asi ani v pondelok doktor nebude nič vidieť, ale aspoň je to dobrý odborník, tak snáď mi vysvetlí viac... :/

lucinkab
6. okt 2017

čo ti napisal do spravy? aj je tam GS+ alebo YS+ tak Dr videl aj minipidi plod...inak je cas a stači dutinka

linda03
6. okt 2017

@lafemme8 no len nezmenis to nijak ak budes v strese.. nevies este co uvidi v pondelok doktor... mne moja dr povedala v 7 tt ze nevidi iba vak a ze mam prist o 2tt.. vies ako som odchadzala od nej? Musela som si spievat v aute aby som neplakala.. nastastie mam znamu,co robi u inej dr a ma v ten den zobrali a ta druha dr ma pozrela a videla uz aj srdiecko! Asi tolko k doktorom.. uvidis v pondelok a netrap sa nad niecim co nevies ovplyvnit..

monika1791
6. okt 2017

@lafemme8 V 5tt ani mne ešte nebolo nič vidno

cailinevelyn
6. okt 2017

chcem vsetky povzdbudit.
Ani u nas nebolo v 5. a dokonca ani v 7. tyzdni nic vidiet,
a dnes uz je 2,5 rocna krasna a zdrava princezna. Drzim vsetkym palce, nech to takto dobre dopadne

lafemme8
9. okt 2017

Baby,
Vo strtok vecer hcg 289 a dnes - ponelok rano 1068... napriek tomu doktor nic nevidel...ms meska 14 dni...o tyzden opat krv a vysetrenie...dovtedy ma porazi...ma niekto podobnu skusenost?

kristinka86
9. okt 2017

Tak ja neviem, ale napr. mne ani v jednom tehu doki nerobila sono skôr ako v 8.tt. Vraj to je úplne zbytočné, lebo plod ešte nebude vidno..

kkvetinka80
10. dec 2019

@lafemme8 ahoj. Viem, ze to uz starsia tema a bolo to uz davno. Ako to prosim ta vtedy dopadlo?

lucinkab
10. dec 2019

@kkvetinka80 ja som to zazila pri druhom tehu,vak bol dieta nikde a 3tyzdne som bola ko a potom v 8tt uz stdiecko a super 🙂

lafemme8
13. dec 2019

@kkvetinka80 ahoj...zle to dopadlo...10 dni na to laparoskopia,mimomaternicove,zobrali mi lavy vajcovod...ale koncom januara 2018 som otehotnela a dnes mam 14mesacneho zdraveho syna doma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre