Je zlé ak v 5. týždni nieje vidno plod na sono?

to.beruska
18. mar 2009

Ajojte!chcela som sa spytat,ci je to zle ked babo neni este vidiet na sono ked som 5tt a 4dni?

jajkar
20. mar 2009

ahojky to.beruska, ta dnes mas velky den, este si mozno nedosla od Dr., ale potom isto daj vediet, ci uz si dostala knizku. Vsetkym pekny den...

silvuskaa
20. mar 2009

Ahojte, ja som mala podobny problem, pri pravej navsteve v 55tt u lekara bol vidno len gestacny vacok, vtedy som bola dobre vystresovana do dalsej kontroly, to som bola uz v 8tt a srdiecko nadherne bilo. Inak ja som dostala knizku hned na prvom vysetreni. Drzim Vam vsetkym palceky 🙂

sonia29
20. mar 2009

Beruska keď ti to aj doky potvrdil tak to máš isté, držím palce aby sa všetko dobre vyvíjalo. Ja som bola na uzv veľmi skoro, asi to bol tiež 5tt a doky tam videla jedno bábo a jednu prázdnu dutinku 😒 Takže som bola tiež dosť vynervovaná, že čo bude, najmä po tom čo mi oznámila, že všetko je možné 😕 Potom som išla znova o dva týždne a to tam už dorástlo aj ďalšie. Je medzi nimi asi 3 dňový rozdiel 😵 😵 Knižku som dostala až v 12tt. Určenie týždňa je na začiatku len plus mínus, kedže sa vychádza z PM. Až v 10 - 12tt sa podľa uzv meria veľkosť bábenka a podľa toho aj presný týždeň. Všetkých vám baby prajem pohodové tehotenstvo 😉

lienka79
20. mar 2009

mastulka...ja som mala 3 tehotenstva , ejdno uspesne,ale ani pri ejdnom som nemala tehu priznaky.
Akurat ma hend zacali boliet prsia..inak nic..mala som v tomto stastie,ziadne zvracanie,nic 😀

to.beruska
autor
20. mar 2009

No tak ajojte!uz som kludna.Malinke bolo krasne vidiet. 🙂 srdiecko este nebilo.no ale podla toho ako je velke by to mal byt 6tt a 6den.Aspon co si mysli doktorka.neskor pojdem dole do nemocnice lebo tam to presne meraju ake je velke ale to mi povie stredu.Len v tom tyzdni urcite byt nemozem.Babätko bude velke asi po ocinovi.srdiecko este nebilo,ale vsetko by malo byt v poriadku.Brali mi aj krv do 6 skumaviek.stredu mam prist pre vysledky a na prvu poradnu.da mi aj tehu knizku.Tak sa moc tesim.Napisala mi aj vitaminy femibion 800

ivana82
20. mar 2009

Ahojte, ja som prvykrat bola asi v 6tt, bolo vidiet nieco ako golfova lopticka, povedala mi, ze asi pravdepodobne som tehotna, ale tehotensku knizku mi nedala, avsak upozornila, ze nenamahat sa a pod a keby som zacala krvacat, necakat na nic a rovno do nemocnice... objednala ma az o mesiac, tam mi uz dala knizku abola som oficialne tehotna ... takze hore hlavu, ste dobre, ze vam aspon brali krv, mne ani to ... drzim palce a pekne tehulkovanie ... inac moja "golfova lopticka" uz ma 4 a pol mesiaca 😀 😀 😀

to.beruska
autor
20. mar 2009

no mne brala najskor aby mi to potvrdila lebo prvy krat nic nebolo vidiet.tak pre istotu.teraz zase tie krvne testy.ale mi padol kamen zo srdiecka ked som ho tam zbadala,ani mi este nepovedala kde ma byt a uz som ho videla 😀

sonia29
20. mar 2009

Tak beruska gratulujem 😉 Teraz sa už nestresuj, pekne vitamíny papaj aby bábo rástlo a aby mu nabudúce pekne srdiečko bilo 😵 😵

to.beruska
autor
20. mar 2009

no to veru budem papat.idem si pospat lebo som uz unavena lebo som pred chvilou dosla domov z mesta este len a to som stavala o siedmej

deina
20. mar 2009

Tak ja som bola dnes a nic, len gestacny vak a to by uz mal byt 7tt (ale je mozne,ze som tehotna min o tyzden menej, toto mal byt dlhsi cyklus), tak sa tu teraz zozieram, ci z toho nieco bude. 😕

mastulka
20. mar 2009

beruska gratulujem, strasne moc a neboj srdiecko mu bude byt urcite coskoro, teraz si uzivaj tehotenske priznaky a hlavne ten spanok 😀

deina a kedy tam pojdes znova, budem drzat palceky, aby sa tam drobcek ukazal v celej krase

to.beruska
autor
20. mar 2009

deina:nebojkaj.lahko sa mi to uz teraz pise 🙂 ja som bola taka ista ako ty a nevedela som sa dockat kedy ho tam bude vidiet.uvidis ked pojdes na buduce uz tam bude v celej krase.aj to moje bolo krasne vidiet a dost velke.ze normalne nechapem ze pondelok sme ho tam nevideli.a preco ti nezobrala krv.mne aspon to urobila a potvrdila mi to

mastulka
20. mar 2009

ozaj beruska... a kde mas fotku drobca? ako to ze ju este nemas v albume 😀

to.beruska
autor
20. mar 2009

nemam fotku drobceka.Doktrorka tam nemala papier.Uz sa jej minul a dnes jej ho mali doniest.ze predomnou tlacila poslednu fotku ☹ aj ja som bola smutna.ale ved tam idem stredu

jajkar
20. mar 2009

ahoj Beruska, tak uz to mas za sebou, a potvrdene, supeeeeeeeeerr, a veeeelmi gratulujem....

lubkaaa
20. mar 2009

mne v 6tt tiež nebolo vidiet plod a porodila som šikovnú dcérku.. 😉 takže všetko s rezervou-ten 6.tt-je to len podľa PM, nie je to podľa skutočného veku miminka.. miminko "nevzniklo" v podľa nich predpokladanom 2.-3.tt, ale neskôr-tak ho tam ešte dobre nevidia..

carmen86
20. mar 2009

Ahojky no ja som bola na ultrazvuku 5 dni potom, co mi vynechala menstruacia a bolo tam vidiet taku malu tmavu bodku a mala velkost 0,6 cm,tak mi hned lekarka vravela ze som tehotna,bola som v 5tt, teraz som cca v 7-8tt...
V pondelok idem na odbery a dostanem aj tehotensku knizku, a uz som objednana aj na sono v 12tt a dalsie odbery krvy.... 🙂

jajkar
20. mar 2009

carmen, gratulujem..... 🙂

to.beruska
autor
20. mar 2009

jajkar dakujem.Ved prave mi sme tiez babo urobili neskor 😀

carmen86
20. mar 2009

jajkar, dakujem pekne

to.beruska
autor
20. mar 2009

carmen 86 my sme sa uz stretli aj v druhej teme 🙂

carmen86
20. mar 2009

asi sa stretneme aj v dalsich... 🙂

to.beruska
autor
20. mar 2009

no uz sme boli v novembri 2009.babenky idem ja uz spinkat lebo som unavena.pa pa zatim

jajkar
20. mar 2009

kocky, dobru nocku.....

carmen86
20. mar 2009

dobru nocku

dinduska
20. mar 2009

ahojte ja som bola teraz na pohotovosti a robili mi aj sono a doktorka povedala,ze tam nieje vobec nic vidiet,ze bud uz som potratila alebo to este nieje vino.dr mi v stredu povedal,ze som 6tt+0ale sa pomylil lebo som este len 5tt+0tefda dnes uz 5+2a nebolo vobec vobec nic vidno.je mi uplne hrozne lebo som asi potratila.

jajkar
20. mar 2009

dinduska, tak to mi je velmi luto, ale nestracaj nadej.....
a na co si vlastne bola na pohotovosti????

dinduska
21. mar 2009

jajkar lebo ma pobolievalo podbrusko tocila sa mi hlava a bolo mi strasne na grc.a ja som taky bojko tak som radsej isla.este pojdem v stredu ku svojmu gyn,ze co mi povie.lebo ta doktorka povedala,ze bud som uz potratila alebo to este nieje vidno.tak musim dufat

to.beruska
autor
21. mar 2009

dinduska,hlavne sa nebojkaj,uvidis ze vsetko bude v poriadku.ani mne nebolo malinke pondelok este vidiet a vcera ho uz bolo krasne vidiet.uvidis ze vsetko bude ok.

noemi01
21. mar 2009

ahoj dinduška ako ti robili sono vaginalne?lebo ani mne nebolo vydieť a bola som v 5 tyždni aj vaginalne sono robili a nič chviľu počkaj a v podrušku ma tiež bolievalo že to sa rozťahuje my vraveli a gynekologička my vravela že som naliata vodou tak hadam som tehotna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre