Je zlé ak v 5. týždni nieje vidno plod na sono?

to.beruska
18. mar 2009

Ajojte!chcela som sa spytat,ci je to zle ked babo neni este vidiet na sono ked som 5tt a 4dni?

jajkar
18. mar 2009

Ahoj Beruska, ja som bola na sone tiez v piatom, a nic tam nebolo vidno, a to mi este k tomu Dr.povedala, ze som ASI tehotna, a ak sa nic nestane do mesiaca, tak mam dojst a dostanem aj knizku....myslim, ze je to fakt velmi skoro....pockaj este 2t..........a potoooom pekne tehu 😉

to.beruska
autor
18. mar 2009

tak to si ma trosku potesila.No mne brala krv a piatok tam mam ist.to uz budem 6tt .Tiez na sone nic nevidela len povedala ze sliznica alebo maternica je roztiahnuta.ale vazne neviem co z toho uz povedala

dinduska
18. mar 2009

beruska aj mne dnes doktor povedal,zesom 6tt+0 na sono ma neposlal povedal,ze je to zbytocne,ze este nebude vidit.neboj vsetko bude ok.mna objednal na sono az v 8tt+0ze potom bude vidiet 😉

to.beruska
autor
18. mar 2009

tak to by sme mali spolu termin.no ja to este nemam potvrdene.dnes som mala volat o krv ale neboli tam tak nic neviem.a povedala ti to z vysledkov krvy?

mirip
18. mar 2009

beruska neviem ale gestačný vačok by už mal vidieť, ja som ho už mala 10,4mm v 4tt+1deň, takže niečo sa tam deje, aspon gestačný vačok by už mal byť vidieť

mirip
18. mar 2009

v 6tt by už plod malo byť vidieť dokonca niektoré dievčatá majú už v 6tt aj srdiečko ale najpravdepodobnejšie čo sa týka srdiečko je v 7-8tt

tucniacik
18. mar 2009

beruska, ale ty uz si 6tt... 5tt by si bila 4t + nejake dni... v piatok uz budes na zaciatku 7tt cize 6t+1

to.beruska
autor
18. mar 2009

gestacny vacok co myslis,pod tym?

mirip
18. mar 2009

to by bolo vidno len taký čierny fliačik takú tmavú bublinku ešte bez plodu ale v 6tt čo už si už by malo byť vidieť už aj malilinký plod

to.beruska
autor
18. mar 2009

no ja viem kolky ked tak.ja som z tych dni debil.Ved ked som bola aj na sone a bolo to 5tt a 4dni tak babo moze vidiet aj za tri dni aj tri dni tam nieco urobia.ony to strasne rataju od tej poslednej menstruacie.Kamaratka tiez vedeli kedy babo urobili a vobec to nevyslo stym datum co im dala doktorka.vyslo im to presne tak ako to pocitali ony

to.beruska
autor
18. mar 2009

tak to tam asi aj bolo vidiet.lebo povedala ze ale plod tam neni vidiet aj mi presne ukazovala kde ma byt.no do piatku ma aj porazi.ale ja neviem ci sa mi to zdalo ale ja som tam cierny flacik videla asi:zacinam mat strach

jajkar
18. mar 2009

a vies ze aj ja som ho tam videla, a tiez mi nic nepovedala, teda mi povedala ze asi som tehotna....neboj sa nicoho, ved sa nemas coho bat, len si davaj pozor a nepretazuj sa zbytocne...

jajkar
18. mar 2009

beruska, a testik si si nerobila, ci chces to pocut od Dr.? Teda ai ja som si nerobila, a cakala som dokonca mesiac, kym mi to potvrdi....a potvrdila!! hihi
a fakt sa nemas coho bat, neboj bude to v poho, a ak ty sa citis dobre tak tam nema co byt zle...

to.beruska
autor
18. mar 2009

no ja som si robila styri.vsetky //.mam ich aj v albume.posledny som robila pondelok pre istotu ked som prisla od doktorky a ciarka bola este tmavsia..no ja sa zle necitim.ja sa citim celkom dobre.len chvilkami mi je tak ako keby chcem ist vracat ale ani ma nenapina len mi je trosku zle

bleelka
18. mar 2009

beruska, tak toto trapilo do vcera aj mna, ja som bola na sone 5tt+2 a vidiet bolo len gestacny vak, lekar potvrdil tehotenstvo s tym, ze plod este nevidi...to bolo minuly utorok no a zajtra idem konecne na uzv + odbery, tak snad uz uvidi aj babo, ale ver tomu, ze ma mrle zrali statocne, bola som nervozna a stale sa bojim, ze tam babo nenajde...babu to sice neprospieva, ale no pomozem si ked mam obavy? pomohlo mi, ze aj ine baby pisali, ze ani im nebolo okrem gestacneho vaku nic vidiet... ale zas niektorym uz vidno pekne, ale to su podla mna tie, co otehotneli hned po ms a nie v polke cyklu... tak neviem, aspon takto si to vysvetlujem ja... no uz nech je zajtra a viem na com som, snad bude vsetko ok...

jajkar
18. mar 2009

...tak to si tehu 100%, jupííííííííííí.................vitaj v klube
tu nemas co viac riesit, len papkaj zdravo a radsej viac x denne, a malo.....ako by si sa mala prejedat! No a na piatok sa priprav, dostanes knizku a potom to trosku s kamoskami oslav 😎 Gratulujem...

to.beruska
autor
18. mar 2009

tak to ano potom.no ja som uz vazne taka pomylena a stale rozmyslam nad tym co mi povedala zi mam roztiahnutu maternicu na 15 alebo sliznicu,a ci mi hovorila aj o tom vaku.zavolam zajtra.dufam,ze vysledky tam uz budu aspon z krvy.no to zeru uz aj mna.lebo uz dva tyzdne co mi testy ukazali // a este to nemam potvrdene.lebo moja byvala doktorka ma ani nepozrela nezobrala ani krv a poslala len o tyzden na sono.tak som ju hned aj zmenila tak pondelok som bola u novej

to.beruska
autor
18. mar 2009

no len aby som ju dostala to sa modlime s drahym uz cely tyzden

dinduska
18. mar 2009

nie z krvi ale ked ma pozeral tak povedal,ze mam prekrvenu ze mam zvacsenu maternicu a zeso asi v 5,6tt a potom pozrel do toho tehu kalendara a vyslo tam ze 6tt+0.

to.beruska
autor
18. mar 2009

no myslela som si ze ked zistim ze som tehu tak sa budem tesit.no ale zatial mam stale strach.rozmyslam nad tym ci jej mam zajtra zavolat o vysledky alebo uz pockam jeden den

dinduska
18. mar 2009

pri tvojom trapeni radsej zavolaj zajtra lebo to asi nevydrzis a zbytocne to bude skodit aj babatku.ta mas pochybnosti,ze si tehu? 😨

adenka
18. mar 2009

beruska ja som bola na sono v 5tt a tiez tam nic nevidela...povedala ze mozno som tehotna, ale ze teraz nic nevidi a ani nevie ci ju plod v maternici, takze som tiez odisla nervozna a mala som prist o 2 tyzne....bola sm potom tusim v 8tt a to uz sme mali aj srdiecko 🙂
nestresuj sa, ak ti vyslo tolko pozitivnych testov, tak si urcite tehulka a tak si to pekne vychutnavaj a uzivaj 😉

emily3
18. mar 2009

to.beruska. nemaj strachy, v piatom tyzndi nie je este vidiet. ja som tiez bola tak skoro a nebolo nioc vidiet..volala som ho partizan 😉 a o 3tt som ho videla v plnej krase a v akcii. nestresuj sa, daj babatku cas. viem tie zaciatky su heuveritelne a chces mat istotu, ale babtku treba dat klud a dr. to neurychli. tak si sprav pohodu a teskaj sa na svojho maleho svistika. 😉 😀 drzim palce

to.beruska
autor
18. mar 2009

no trosku ano.ked tu pisali ze to neni dobre ked v 5tt nic nevidela.a tiez sa bojim aby nebolo mimomaternicove.ale v duchu verim ze vsetko bude ok.a ta doktorka ma aj nove sono tak mozno to tam poriadne nevidela.no podla priznakov na zaciatku stale ma zduvalo,pobolievalo podbrusku trosku,teraz som stale hladna zase,chodim stale na wc a aj v noci to som chodila asi ked som bola mala.sem den aj dva nejdem na wcko a tak.

adenka
18. mar 2009

beruska to je velmi individualne...niekto otehotnie 10 den cyklu, niekto az na 17ty...a to je tyzden rozdiel co je dost vela...takze niekto v 6tt ma uz aj srdiecko, ina ho ma az v 8tt....takze sa nestresuj...

dinduska
18. mar 2009

berus aj ja v poslednej dobe chodim na wc aj 2x za noc.tiez ma stale zduva a sem tam ma pobolieva podbrusko.neboj vsetko je ok.nestresuj sa skodi to mimi.klud a oddychuj 😉 😉

emily3
18. mar 2009

to.berus ale ked si tam videla tu malu botku tak to je ono 😉 , babatko zacina rast a rastie neuveritelne rychlo...za 2-3tt ti zamava svojimi ruckami 😉

to.beruska
autor
18. mar 2009

ok baby.radcej idem odtialto aby som necitala a nebala sa uz.ked budem vediet vysledky tak sa ozvem potom alebo az piatok

emily3
18. mar 2009

to.ber dobre robis, cim viac vies tym to moze byt horsie..daj vediet som zvedava a drzim palce

to.beruska
autor
19. mar 2009

Ajojte!tak podla krvy som tehotna.tak zajtra tam idem.uz som trosku kludnejsia.aj hcg je dost vysoke 9000

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre