Je zlé ak v 5. týždni nieje vidno plod na sono?

to.beruska
18. mar 2009

Ajojte!chcela som sa spytat,ci je to zle ked babo neni este vidiet na sono ked som 5tt a 4dni?

jajkar
24. mar 2009

katika82: gratulujem a tesime sa s tebou........ 😉 😉 😉

mastulka
26. mar 2009

katika gratulujem 🙂 uz sa tiez enviem dockat ked pojdeme znovu k lekarovi, aby som drobcekovi pocula bit srdiecko 😵

sonia29
26. mar 2009

katika gratulujem.. 😉 a dávaj pozor na vás 🙂

to.beruska
autor
31. mar 2009

jajkar:no dostala som knizku vtedy,nemala som cas sem behnut.babätko je zdrave a rastie a je aj väcsie ako by malo byt na nas tyzden.No len ma pobolievalo brusko tak som tam isla.A mam antibiotika lebo mam zapal laveho vajecnika.tak dufam,ze to nijak babätku neuskodi.ani neviem kde som ho dostala,davam si pozor

ikke
18. nov 2009

cigaretka5 • Dnes o 15:27
kocky dnes som bola u doktroky, zaver 5 tyzden tehotoenstva zatial normalny priebeh nic nezvycajne, len je vidiet iba vacok nie embryjko,........ stalo sa to niektorej z vas?

vejula • Dnes o 16:07
No ja som bola na ultrazvuku až v 7 tt a to už bolo vidieť. Ale tu na koniku som čítala veľa kočiek ktoré písali že v 5tt bol vidieť iba vačok. Tak neboj

vedvies • Dnes o 16:11
cigaretka, v 5tt je to normalne ... ja som bola podla uzv 4/2 a bol tam tiez vacok /podla PM som bola ale v 5/6tt/ a zajtra idem na kontrolu, ci to rastie podla planov a mozno bude uz aj srdiecko - dufam
a kedy ides na dalsi uzv?

lucia.298 • Dnes o 16:55
mne nebolo vidieť ani v 6tt, potom v 8tt už bilo srdiečko, išla som len preto, lebo som začala krvacať, inak by som tak skoro nechodila

flamenga • Dnes o 17:00
cigaretka v 5tt nevidno nikomu plod iba vak aj ja som mala v 5tt iba vak a v 6tt+3 už bilo srdiečko Chce to čas, je to normálne

ikke
28. jan 2010

miskahryzka8 • 7tt • Dnes o 11:30
Ahojte tehulky, prosim vas, nechodi niektora z Vas k pani doktorke Mayerovej, Racianska 44, Bratislava? Ja som vcera bola prvy krat, podla poslednej menstruacie som 6+4 a na sone bolo vidno len dutinku, mimi este nie. Pani dotorka povedala, ze je to v poriadku, ale co pozeram, uz vsetkym bolo v siedmom tyzdni vidno aj babatko. Ja som teraz hrozne nervozna, myslite, ze to moze byt aj rozlisovacou schopnostou sona 😒 ? Resp. stalo sa aj vam, ze vam videli len dutinku a mimi este nie. V utorom som este robila testik, ciarka bola do par sekund a silnejsia nez kontrolna...

domika9 • 28tt • Dnes o 11:57
miska neboj sa niekedy sa stava že žena otehotnie neskor ako si myslí a potom je babo mladšie ako sa zda takže ked si mala čiarku silnejšiu tak to bude určite v poriadku - brala ti už krv na hcg?

miskahryzka8 • 7tt • Dnes o 12:06
dominika ja som robila grafik, takze viem kedy som mohla otehu najneskor 🙂 , ale ciarka teda pekne silnie, mam aj v albume 🙂 , krv mi ma brat v pondelok na rozne tie rozbory, taksnad aj na hcg, to neviem...

rubinka • 10tt • Dnes o 12:13
Miska ked ti čiarka tak pekne silnie tak to bude určite ok, mohlo to byť tým sonom. Ja som bola v 7tt+1 takže neviem to porovnať že čo by bolo vidno v 6tt+4 ale možno tiež nič. Ale u nás v augustovkách tiež bola baba čo jej nič nevideli už to vyzeralo že má bezplodové tehu a potom sa na dalšom sone už ukázalo aj so srdiečkom. Tak nič sa neboj ked doky povedala že je to ok a podla testom ti stúpa hcg, tak bude dobre 🙂

miskahryzka8 • 7tt • Dnes o 12:23
dakujem rubinka 🙂 , a ked prvy krat beru krv na testy, robi sa automaticky vyska hcg, neviete 🙂 ?

rubinka • 10tt • Dnes o 12:35
Asi hej, mne krv nebrali lebo ja som tam prišla už v 8tt takže hned ma objednali rovno na sono.

xpetka1x • 1d • Dnes o 13:21
miska urcite ti budu brat prave na hcg..podla toho zistia ci je vsetko ok...a budu ju brat zastejsie ak sa tim imi neobjavi ale urcite ano 😉

anawi • 1d • Dnes o 13:48 [
Ahoj miska, ja chodim k doktorke Mayerovej a tiez mi na zaciatku na sone videla len dutinku a vo vnutri zltkovy vacok, ziadne mimi a to som bola 6+6. Neskor uz bolo mimi aj s akciou srdiecka, takze sa neboj. Moja malinka bola cele tehu o tyzden mensia tak to mozno bolo aj tym 🙂

askona
10. mar 2010

Ahojte .Aj ja som bola teraz na utz a . dr. povedal ze tam nevidi nic idem za tyzden ale podla krvz som tehotna
aj podla testu som mam tam // silne podla oplodnenia som 5tt.

sisiatko
11. mar 2010

Ahojte som tu nova..neviem ci je toto spravna tema ale hadam mi niektora z Vas bude vediet poradit 🙂 pred dvoma tyzdnami som zistila,ze som tehu 🙂 mala som hormonalne problemy a tak sa nedalo vyratat presny tyzden a podla ultrazvuku to pred dvoma tyzdnami vyzeralo na 6tyzden gynekologicka mi brala dvakrat krv hcg stupalo na ultrazvuku nebolo vidiet akciu ako to lekari nazyvaju-vidiet bit srdiecko...dnes som bola po tyzdni znova na ultrazvuk plod po tyzdni narastol asi 1mm teraz ma cca6-7mm ale este stale nie je vidiet bit srdiecko...brala aj hcg tak cakam na vysledky ako na spasenie...vzhladom k velkosti plodu a hcg predoslych by uz malo byt vidiet davno bit srdiecko...stalo sa to uz niektorej z vas??? prosim poradte...

dulkagabulka
11. mar 2010

Mamičky, čim je plod menší, tým citlivejší na ultrazvuk ...ani jeden lekar vam nepovie,že ultrazvuk je uplne bezpečny..pretože nie je...doprajte svojim mimi vyrastat bez ultrazvuku...teda aspon kym je take maličke 🙂

ziza55
11. mar 2010

kocky ja som ola dnes na uzv..zevraj som 6 plus2dni..a uz bolo vidiet akciu srdca a velke je to 7mm...hm..je to asi individualne

lana28
12. mar 2010

sisiatko aj ja som dnes bola na utz, a nebolo vidiet bit srdiecko, pricom pred 2 dnami som bola u ineho lekara a ten tvrdil, ze je vsetko v poriadku, nechapem.......moze to byt v rozdielnosti pristrojov???

luciaj
12. mar 2010

ano, je to o citlivosti pristrojov. moja dokina ma v smbulancii len taky slaby, ten mi v 6 tt este nezachytil ozvy, ale ked som bola u nej v nemocke, tak tam bolo vidiet kompet vsetko. takze urcite zalezi na pristrojoch. a suhlasim s dulkagabulka, nesnazte sa strkat zakazdym pod UZV. pekne tehulkovanie 🙂

lana28
12. mar 2010

diky luciaj....

bahara
13. máj 2010

Ahojte.Práve som sa prihlásila,už to nevydržím a potrebujem názor niekoho z vás.Som tehotná 🙂 už to viem na sto percent..hCG mi stúpa krásne už sa šplhám nad 3000..ale dva dni dozadu som bola na sono a bol vidieť len gest.vačok..plod nie ☹ dosť som vyplašená,lebo by to bolo už piate bábätko o ktoré prídem..ráno mám ísť na sono znovu a pre istotu na lačno..lekár povedal,že ked nič nenájde asi bude lepšie tehotnosť ukončiť...ani mi nevedel presne povedať v ktorom som týždni..len odhadovo,že asi v štvrtom.Zvláštne je,že ten gest.vačok sa mi zväčšuje..a plod nikde...myslíte,že je šanca,že sa tam niekde schováva?? Beriem aj Duphaston 2 krát denne na udržiavanie..

zuzana76
13. máj 2010

no tak v 4 alebo 5 tt urcite nemoze byt vidiet plod, ako to,ze ta chce poslat na cistenie 😖 , mne bolo az v 6 tt nieco vidiet a aj to mozes mat posunute, mohla si otehotniet neskor a tak napriklad az v 8 tt podla menstraucie niekedy vidiet plod, ktory je velky napriklad na 6 tt, teda je tam 2 tyzdne sklz a je to ok

zuzana76
13. máj 2010

kedy si mala poslednu menstruaciu?

lolita.9991
13. máj 2010

ahoj mne bolo nieco vidiet az okolo 7-8tt,
kamoske robili sono tento tyzden moze byt tak v 4tt a tiez nic vidiet neni,ale tehu je,tak ju poslal na krv,ale nie hned na cistenie,

bahara
13. máj 2010

Posledná bola 21.03...ja tam zajtra pôjdem a asi mu poviem,že jedno- duch chcem počkať a hotovo..len tak ma teda nemôžu čistiť?Bože už som z toho zmagorená...

zuzana76
13. máj 2010

jasne ze nemozu, ale mali by sledovat ci rastie pravidelne HCG v krvi, drzim palce, nech je to ok

lolita.9991
13. máj 2010

v marci posledna,pred 2 mesiacmi?cudneee min mesiac si nemala?

bahara
13. máj 2010

Nie len tú v Marci..a ten duphaston mi nasadil,lebo som mala ruž.výtok pred týždnom aj injekciu mi dal a povedal,že musíme čakať..V útorok mi bral krv mala som 2800 hCG a v stredu dalšiu 3900 takže toto je o.ka len ma plaší to,že ten plod tam zatiaľ nie je...môže sa stať,že tam ozaj nie je?To by mi ale hCG nestúpalo či áno?

maznacik007
13. máj 2010

bahara... hcg 3000 tak to sa mi nezda na 4 tt ...

ono pokial si mala posledny menzes 21.3. tak to uz by malo byt babo vidiet.. isto... ono sa zvyknu riadit aj hcg ako stupa a pod..

ja som si tym presla.. ale mna nastastie nemuseli cistit.. lebo som potratila.. komplet.. a aj hcg mi pekne klesalo..

zavisi aj ako ti rastlo hcg.. ak rastie pomalsie... ako by malo.. ale rastie mohli by mat podozrenie aj na mimomaternicove tehu..

c kazdom pripade vela stastia...

bahara
13. máj 2010

Tak podla toho hCG som asi v ktorom?Posledný potrat som mala úplne iný..hCG len okolo 600 a už to len klesalo..lenže toto dosť rastie..som fakt čudná..asi pôjdem spať.Ráno o siedmej mám biť u docenta tak hádam to dopadne dobre...božééééééé nemôžem spať,stále mi to chodí po rozume ☹

maznacik007
13. máj 2010

hlavne nestresuj.... klud.. videl doktor vacok?

bahara
13. máj 2010

Ano aj ho meral mal 3mm a o deň na to som bola znova a bol o 2mm väčší..ja sa snažím ostať pokojná no je to ťažké..

bahara
13. máj 2010

A ešte ma napadlo...môže tehotnosť pokračovať aj bez plodu?Lebo ak ho tam nemám tak to potom možné je..ale asi len do istého času..hm...nie to je úplná blbosť.. 😖

bahara
14. máj 2010

Ahojte.Tak už mám po prehliadke ☹ plod stále nikde..ten gestač.váčok je prázdny..že vraj sa to stáva ked žena veľmi rýchlo otehotnie po potrate.volá sa to tehotenstvo bez plodu..zvláštne..v pondelok mám prísť ešte raz to skontroluje a ked nič prerušia mi to 😖 ten gestač.váčok má mať pravidelný okrúhli tvar,že vraj a ja ho mám taký skôr oválny...čo je zlé...neviete koľko musím potom zákroku čakať kým budeme môcť zase zamiesiť?

bahara
14. máj 2010

Halo dievčatá...Má s tým niektorá skúsenosť?Tehotenstvo bez plodu? ☹

zuzana76
14. máj 2010

bahara, diagnoza znie anembriola, bohuzial tam sa neda fakt nic ine robit, ak je to toto, pretoze vo vaku vlastne nic nie je a nema sa ani co vyvijat. Drzim palce na ten pondelok. ☹ Skus si dat do googlu a vyhlada ti, co je anembriola.

bahara
14. máj 2010

Bože niééééééééé ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre