Kde a za koľko robia 3D ultrazvuk?

dzidzuska
14. máj 2007

No keďže sa na celom internete nemôžem dopátrať kde robia 3D ultrazvuk,prosím všetky mamičky,ktoré vedia kde a za koľko aby napísali.Platí pre celé Slovensko 🙂

arabeska
14. máj 2007
lyzenka
14. máj 2007

Ahoj Dzidzuska,

tak viem, ze robia v Hlohovci, aj v Bratislave..... ale my sme objednani do Hlohovca....uz sa velmi tesim. Treba si tam zavolat skor - dopredu objednat....lebo ze tam maju dost objednavok....tak mi aspon sestricka povedala.

tu je cislo do Hlohovca na Dr.Brešťanského 033/74 259 37

adkag
14. máj 2007

dzidzuska, robia 3D aj v Pruskom, to je kusok od trencina,ale dost drahe plati sa 1600Sk.

babica1
14. máj 2007

Ja viem o KE 0905 129 129 za 1500

dzidzuska
autor
15. máj 2007

dakujem vsetkym!no najblizsie to mam asi do toho pruskeho.Nemate tam niektora cislo?
LYZENKA tak to ti verim ja to tiez zhanam ako blazon,a velmi a tesim.No len dufam ze sa dovtedy dam do poriadku lebo som na udrziavani teraz.
ADKAG no praveze som pocula ze uz niekde platili aj 2000sk.celkom sa mi to zda taka normalna cena.A moja zvedavost je silnejsia ako cokolovek 😀 😀

evizm
18. máj 2007

ahoj 3D je napr. v Ba, v Lv, Hlohovci,Nz ja som sa nahlasila do Lv,urobia Ti tam aj CD babatka, stoji to 1200,-Sk a trva to asi 60 min.

vava
18. máj 2007

Dziduska,
kontakt na Pruske je tu : 4Dsono - MUDr. Micko Lubos,042/4492910

dzidzuska
autor
19. máj 2007

vava-naozaj velmi velmi dakujem!!! 🙂

ista
28. máj 2007

ahojte, najnovsie je uz 3D (resp. 4D) ultrazvuk aj vo Zvolene (Nemocnica Vase zdravie), nasla som to na ich stranke. Telefonne cisla na objednanie: od 7.00 - 15.00 hod {045-5201664, 045- 5201644} a po 15.00 hod: 045- 5201 421

dzidzuska
autor
28. máj 2007

ista-dakujeme za dalsi kontakt 😉

gredy
29. máj 2007

Ahoj Dzidzuska 3D je v Ba, Sanatorium Koch a stoji 1.200,- Skk s nahravkou, bez stoji 1.000,- 😉

ista
29. máj 2007

Nie je zac, ja ten Zvolen chcem skusim ale este som len v 14. tyzdni,tak az tak okolo alebo do 20.teho je vraj najlepsie. Vsak potom napisem svoje skusenosti,ale ak uz niektora bola vo Zvolene,tak prosim, napiste. Cenu a vobec pristup doktorov. Dakujem.

bihan
29. máj 2007

Ista, idem dnes, tak ti potom dám vedieť.. Len sa trošku obávam, že ešte nemajú skúsenosti, tak to snáď nepototo.. stojí 1000,- aj s nahrávkou.

dzidzuska
autor
29. máj 2007

gredy-to je pre mna dost daleko som na rizikovom tak sa snazim najst nieco najblizsie k ziline keby nieco 😒 ale dakujem isto sa to zide aj ostatnym tehulkam 🙂

dzidzuska
autor
29. máj 2007

ista-ja som dnes volala do Pruskeho tam robia okolo 24-25tt mam zavolat ked budem v 20tt a objednat sa zlata sestricka v tom telefone tak som zvedava ale je to dost drahe tam 1600sk

dzidzuska
autor
29. máj 2007

bihan-tak potom napis lebo aj ten zvolen celkom zvazujem aj ked je to dalej 😉

andy75
29. máj 2007

ja som bola na 3D v BA v Gyn-five,stalo to 1900sk aj CDckom.
Bolo to super 🙂

dzidzuska
autor
29. máj 2007

andy75 tak to je zatial najvyssia suma aku som pocula ze beru a mne sa zdalo 1600celkom dost 😉

bihan
29. máj 2007

Tak teda vo Zvolene to robí skvelá pani doktorka.. veľmi milá, ale veľa info asi nedám, lebo sa nám malá skrývala za ručičky a navyše mala hlavičku rovno pri stene maternice, takže som dostala pár fotiek na disketke a zaplatila som 300 ako za normálny UZV na žiadosť pacientky... a budúci týždeň idem zase... Snáď sa nám tá naša potvorka uláže lepšie, lebo dnes nemalo ani zmysel robiť 4D... ak sú dobré podmienky, celé to mecheche trvá cca 30 min a záznam je na CD.

domeenika
29. máj 2007

no ja pojdeeem.. ako sa tam da objednat???

bihan
29. máj 2007

domeenika - nájdeš si ambulanciu najbližšie k tvojmu bydlisku a zvoláš im 😀 Čakacie lehoty závisia od nemocnice.. v BA asi najdlhšie...

domeenika
29. máj 2007

ahaa.. mamina spominala ze v blave ma nejaku znamu.. ja som z Prievidze takze pochybujem ze u nas taky ultrazvuk bude.. informujem sa u gynekologicky

dzidzuska
autor
29. máj 2007

bihan-tak hadam sa uz bude chciet fesnda lepsie ukazat 🙂 bola si aj s partnerom?

bihan
29. máj 2007

dzidzuska - bohužiaľ nie, manžel je strašne ďaleko a práve som riešila dilemu, či ísť na 3D aj bez neho, lebo neskôr sa už nebude dať (sťahujeme sa na druhý koniec sveta a tam mašinky nemajú 😒 ) Tak som mu posielala aspoň fotky..
Ale zistila som, že vôbec nie som jediná, kto išiel bez partnera...Chlapov to tak veľmi asi neberie.. hlavne ak tam nevidia pipíka 😀

ista
30. máj 2007

Dakujem Bihan, si ma potesila,ze to tam uz funguje lebo nerada "kupujem macku vo vreci",haha. A cena sa zda byt dost dobra v porovnani s inymi v SR. A urcite nabuduce uz nieco uvidite 😉

domeenika
30. máj 2007

moj partner tam tiez odmietol ist... ze mu to mam dat napalit na dvd.. charakter... proste neznasa doktorov a nemocnice,

dzidzuska
autor
30. máj 2007

bihan-ja som sa bala ze ani moj nepojde a strasne chcel ist len je v nemecku ale ked som volala tak to vychadza akurat na ten mesiac po nasej svadbe a to bude doma tak sa velmi tesime...a on chce dievcatko strasne... 🙂 a to uz jedno ma 😀 take 3rocne...sikovny 22rokov 😀

stastna
2. nov 2007

ista : bola si v tom Zvolene??? pls

stastna
2. nov 2007

Baby, kto vie niečo o Zvolenskom 3D???

luculka
5. nov 2007

ahojte....taká otazocka....nevyslo niektorej pohlavie ake vam na 3D povedali? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre