Kde a za koľko robia 3D ultrazvuk?

dzidzuska
14. máj 2007

No keďže sa na celom internete nemôžem dopátrať kde robia 3D ultrazvuk,prosím všetky mamičky,ktoré vedia kde a za koľko aby napísali.Platí pre celé Slovensko 🙂

mia78
8. máj 2009

neviem vravia ze je tam dobre aj doky, a vysetrenie trva asi 45min, ja som uz pred tromi rokmi platila 2000sk v BA lebo tu este naokolo nebolo aspon neviem. uz som objednana tak uvidime , ale diki

tilly
12. máj 2009

bol niekto na 3D v 13-17tt? myslím v BA v gynfive

mydielko11
14. máj 2009

Ahoj Mia 78,
aj ja sa chystám k doktorovi Fruwaldovi. daj potom vedieť ako si dopadla. ja by som chcela vedieť či vedia zistiť aj nejaké prípadné genetické chyby.

moko123
14. máj 2009

tilly ano ja som bola v 13 tt

kity125
17. máj 2009

ja som bola pred 2 týždnami na 3D ultrazvuku v Bratislave na Zahranickej ulici, objednala som sa tam telefonicky a zobrali ma presne na minutu, plati sa za to 63,07 eur, natočili mi 42 fotiek a asi 10 videi, bola som tam asi hodinku a venovali sa mi maximálne, všetko mi ukazali na TV pred tebou. A možem povedat že to bol a je krásny zážitok a stale si pustam tie fotky a videa na počitači a neviem sa vynadivat 🙂 😵 🙂

lusilla
18. máj 2009

Bol niekto v Bratislave na Záhradníckej v Gyn-Five na malom 3D ultrazvuku, teda na tom čo sa robí od 13.-17. týždni? Ja idem budúci pondelok, ale len na tento malý, tak som zvedavá, či to trvalo tak ako popisujú baby - hodinku, či bol dobrý ten záznam na CD, fotky a tak. To čo píše kity125 je super len neviem či je to aj pri tom malom, rada by som keby to tak bolo, chcem absolvovať oba tie ultrazvuky teda aj ten čo sa robí v 25.-27. týždni, len neviem zatiaľ čo ma čaká teraz. Ďakujem za info.

ferky
11. jún 2009

Ahojte, bol som dnes s manzelkou a dcerkou na 4D vysetreni v NZ u Dr. Korcoka (femina-m). Poviem vam strasna muka. Take sklamanie som este nezazil. Pred 2r sme boli v Hlohovci a ako mnohy(e) 🙂 pisete profi pristup, vysetrenie, premeranie vsetkeho mozneho, vytlacene fotky (7ks), dvd, ... ozaj dobry pocit ked sme odchadzali. A samozrejme cena vtedy iba za 6OOSK!!! Teraz to je tých cca. 33ecok ako mimi21 jedna pise.
No tu si pan doktor iba natoci videjko asi 15min ukaze tvaricku, pohlavie ak chcete a ma to vybavene. Cena nechutnych 58ecok. Este teraz mam horko v ustach a idem si dat za jeden, aby som vobec zaspal. Aj keby sme nemali s cim porovnavat, tak sme sa s manzelkou zhodli, ze toto bolo dost zle rozhodnutie. Vybrali sme si ho lebo sme z NZ ale keby sme to boli vedeli... Zlaty pan Brestansky a Hlohovec ☹

Takze resume: NZ radsej nie. Havlas tiez vela e.

cheraude
14. jún 2009

kočky, a v ktorom tt sa ten ultrazvuk robí?

parvitas
15. jún 2009

cheraude: asi najvhodnejšie je to medzi 18tt a 26tt, resp. do 28tt, lebo vtedy este vidno babatko cele 😅

sivka22
17. jún 2009

Ahojte dievčatá,
ja idem na 3D na budúci týždeň do Nitry, objednali ma na hodinu kedy to vyhovovalo mne, a idem tam v 27 týždni... pani doktorka bola veľmi milá aspoň po telefóne, a baby, ktoré tam boli mi dali tiež dobré odporúčania... takže sa už veľmi teším...

eriq771
17. jún 2009

Ahojte, ja som bola na prvy UTZ v 12. tyzdni u Dr. dankovcika v Ke, bola som veeelmi spokojna, dokonca mi povedal aj pohlavie - trafil sa na 100%...vtedy sice tvrdil, ze je to asi tak na 70%...

a v 20 tzd. som bola v Heliose, v Brne, okrem klasickeho morfologickeho UTZ som mala objednaneho aj primara kardiologie detskej nemocnice v Brne, myslim, ze to bol Dr. Navratil a ten nam skontroloval aj srdiecko...
kolko som platila u dr. Dankovcika si uz veru nespominam, ale v Brne to bolo 500 Kč za morfo + 500Kč za kardio+ este 100 Kč za DVD...inak, boli sme spokojni...

rapi
19. jún 2009

Ahojte tehulky, chcem sa podelit o moju skusenost s 3D UTZ. Prvy krat som bola v 25tt v nemocnici v Topolcanoch, nakolko tam byvam. Trvalo to 15min a doktor len opakoval, neda sa to, nie je tam nic vidno a neviem s tym nic urobit. Domov som odchadzala s jednou fotkou a predstavou ze sa pohlavie dozviem az pri porode. NEODPORUCAM! bola som velmi sklamana. Potom som sa rozhodla, ze to skusim este posledny krat. Tuto stredu som bola v 28tt na 3D (4D) sono v NZ. Bola som objednana k MUDr.HAVLASOVI. Isla som tam s manzelom a velkou obavou, ci uz nie je neskoro, nakolko je uz vysoky tyzden. Boli sme milo privitani so slovami ze je to mozne aj v 32tt a to uz mal aj pacientku v 38tt. Boli sme zaskoceni pristupom doktora, bol velmi priatelsky, vsetko nam ukazal, vysvetlil, pomeral co sa dalo a skontroloval mozne choroby. Ochotne nam odpovedal na vsetky nase otazky. Platili sme 62Eur, ale mame DVD, fotky a konecne vieme co to bude. S manzelom sme odchadzali nad mieru spokoni a za nas oboch mozem len povedat ODPORUCAM!

grajcaricka
30. jún 2009

Tehulky, prosím vás robili niektorej 3D/4D sono v pokročilejšom štádiu tehu (30.t.t. a viac) ???

grajcaricka
1. júl 2009

Prosím prosím, skúšam to znovu. Tehulky, robili niektorej 3D/4D sono v pokročilejšom štádiu tehu (30.t.t. a viac) ???

agathe8
5. júl 2009

Ja som bola na 3D/4D sone v polovici 17 týždňa lebo mi volali z genetiky, že sa tam mám dostaviť ale až za 4 dni tak to bolo o nervy. Jeden doktor ma zobral na to 3D sono a už všetko bolo vidieť.Dokonca tu srandu mi priložil len na brucho a už videl pohlavie jednoho aj druhého drobca nakoľko čakám dvojičky. Aj on bol z toho v šoku, že v 17 týž. bolo všetko tak pekne vidieť. Mám doma DVD a fotky. Dvd stojí okolo 1200sk a jedna fotka 50sk.Teraz som na konci 22týždňa a chystám sa na sono okolo 26-27 týždňa. Ale ukazoval nám tam fotky zo sona čo robil nejakej pacientke čo bola v 36 týždni a to bolo niečo nádherné. Dokonalé babatko. 🙂

mia27
28. dec 2009

ahojte babulky, bola niektora z vas velmi nedavno v hlohovci na 3d sone?Chcela by som vediet cenu..Mala som sice MuDr na telefone,ale bolo mi blbe sa ho pytat v tej chvili 😅 dakujem vam krasne

mimima
28. dec 2009

Ahoj mia, 3D v HC stojí 40€v týždni a 45€ v nedeľu.

lutsine
28. dec 2009

Kolko stoji 3D a 4D u Dr. Dankovcika v KE?

mia27
28. dec 2009

dakujem, mimima 🙂

babica1
30. dec 2009

Cenník u Dankovčika:

12 tg - 7 €
20 t.g. 23€
30 t.g. 10 € - to všetko sú vyšetrenia s výmenným lístkom

komerčné 3D/4D v 24-28 t.g. - 67 €

renabr
4. jan 2010

viete mi poradiť či je 3D sono v banskej bystrici a kde konkrétne pri ktorom doktorovi a či sa tam dá len tak objednať a čo to stojí? dakujem

zrzulka
7. jan 2010

ahojte. nebola niektora z vas na 3D v Auparku? Kolko sa tam plati?

ada73
8. jan 2010

renabr: Ahoj. V BB robi 4D sono MUDr. Fruhwald v Medikline. Da sa objednat telefonicky a stoji to 60€.

jajka28
8. jan 2010

babenky v IL okrese Dr. Mičko - Pruské pred dvoma rokmi som dala zaň 1600 Sk, ale bolo to hodinové sedenie s manželom a pozeral naozaj všetko! mam dvd s fotkami a 3 videá....

pepppe
8. jan 2010

prosim vas neviete kto robio v nitre 3d????? a za aku cenu

berenisse22
8. jan 2010

ahoj Peppe, robi MUDR. Krjak na Farskej v Nitre, v 23.tyzdni, stoji to 50 Eur, a musis si doniest USB. My ideme 16.januara

berenisse22
8. jan 2010

Peppe robi 3D aj 4D sono

pepppe
8. jan 2010

berenisse dakujem,,a kolko si sa musela vopred objednat????

sendy1981
8. jan 2010

Ahojte,prosim Vas baby,boli ste niekto teraz niekedy v Ba v Gyn-Five na 3D sono?neviem presne kto tam robi,ale neviete co to vlastne teraz stoji?dakujem som 21tt pekny vecer

berenisse22
8. jan 2010

Peppe, staci ked zavolas do ambulancie, a skorej ako v 23.tyzdni Ta neobjednaju, ak chces cislo poslem Ti ho do IP. 4D/3D sono robi vzdy v sobotu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre