Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

snehulienka
17. júl 2008

bola som v ba - gyn fiv na 3d v 15tt. platila som 500sk a dali mi aj cdcko s foto a filmami. nie som predplatenym clenom..

funy
17. júl 2008

snehulienka,

staci ak sa telefonicky objednam, alebo mam o tom informovat aj svojho gynekologa?
mozem tam ist s manzelom?
ako dlho to trva?
daju ti na pockanie to cd, fotky....?
je to len aby som videla poriadne mimi a vedia mi povedat ak sa spravne otoci pohlavie?, alebo vedia na zaklade toho za 500 sk aj vysetrit, ci je tam nejaka vrodena vada?
dakujem ti krasne.

jankamamka
23. júl 2008

tak na toto som aj ja zvedava,ak mate niekto kontakt na 3/D a 4D kde a za kolko to robia .Som z okresu Rimavska Sobota a som v 19 tt

tinucha
24. júl 2008

V Košiciach robí 3D dr. Dankovčík. Neplatí sa nič, treba len výmenný lístok od gynekológa. Ak by ste chceli fotky alebo DVD, tak tam sa potom niečo platí. 🙂

capyy
30. júl 2008

ahojte ja som bola na 3D v hlohovci a bola som nad mieru spokojna. je to tam take prijemne rodinne. naozaj odporucam 🙂

tweetinkapp
30. júl 2008

3D, 4D je aj v poprade u Mudr. Vojtašáka

lusilia
31. júl 2008

Snehulineka a nebolo to soro ist v 15tt na 3D, bolo vsetko dobre vidiet?, ja asi tiez pojdem do Gyn-fivu, ale je to tam docela drahe...

capyy
31. júl 2008

lusilia: tak preco nejdes niekam inam. ja som presne pre toto isla do hlovca. mali sme vylet a bolo to super. stoji to 1000 sk. mas v tom nahrate cd a my sme dostali desat zaberov tomina. a v gynfive platis za fotku sto korun. 😝

lusilia
31. júl 2008

capyy, ale my nemame auto, takze neviem a inde v BA to nerobia? ono ja sa v tom ich cenniku nakoniec ani nevyznam, viem, ze to prve tam maju za 500,-, ale potom su tam aj ceny, ze 1900 a podobne, takze neviem

tamka84
31. júl 2008

Ja idem na budúci týždeň tiež do Hlohovca, tak sa už teším.

capyy
5. aug 2008

lusilia. riobia v blave aj inde ale neviem tak skus kliknut na nete 🙂

katika1982
6. aug 2008

AHOJTE BABY.V KTOROM MESIACI SA OPLATY IST NA 3D?

funy
6. aug 2008

katika, ja idem koli tomu ze ma poslala lekarka na morfologicky ultrazvuk, ci je babo zdrave, takze idem na 2D, aj 3D. ak tam chces ist len tak, to je dost komercne. ja ti odporucam, tak ako mi povedala lekarka, ked budes mat ok vysledky, odbery ti spravia asi v 17 tt, potom chod v 20-21. tt na morfologicky.

petka_s
9. aug 2008

Ahojte baby,
som zo zvolena,ale z odporucani na 4D z hlohovca,som sa tam aj rozhodla objednat. Ideme 17. v nedelu,tak sa nevieme dockat.Dufam ze malinke bude dobre vidiet a neschova sa nam 😅 . Potom napisem aj ja ako tam bolo.

zuzula22.
9. aug 2008

Caute baby.Som z okr.Ga,chceli by sme ist aj my na 3D,mohli by ste mi niektora napisat nejaku dobru nemocnicu,ktora nie je draha/okolo 1000 sk.Moze byt aj v BA,a ci sa mam vopred objednat.dakujem

noriviki
10. aug 2008

ahojte kde najdem najblisie vysetrenie na 3 D ultrazvuk v kosiciach??

tamka84
11. aug 2008

zozula22, ja ti odporúčam Hlohovec. Ja som tam bola minulý týždeň v stredu a som spokojná, lekár bol milý, všetko nám vysvetlil a platili sme 1000 sk. A v tom máš DVD a asi 8-9 fotiek + jednu farebnú. A musíš sa objednať vopred, ale sestrička je veľlmi milá, sa ťa spýta v ktorom si týždni a podľa toho ťa objedná.
Ja mám síce Nové Zámky bližie ale tam sa platí 1850 Sk tak som išla do Hlohovca.

vrtulka74
11. aug 2008

ahojte prave som sa objednala do hlohovca na 21.9. uz sa tesim jak mala....chcem sa opytat mohol byt celu dobu pri tom aj manzel? kontroluju pri tom aj vyvoj kosticiek a vnutornych organov? da sa na zaklade tohto vysetrenia vyhnut amniocenteze?

takyna
11. aug 2008

Ahojte, neviete mi poradiť, či sa robí 3D aj v Banskej Bystrici? ďakuejm 😵

petka_s
11. aug 2008

takyna- no netusim ci v bb ,ale skus sa opytat tvojho gynek.on ti povie,vsak potom to mas vo zvolene za 1000 ale tam zevraj to nieje bohvie co,ja si priplatim a ideme do hlohovca...

takyna
11. aug 2008

ďakujem petka 🙂 , vieš v Hlohovci presnú odresu?

petka_s
11. aug 2008

no poslem ti to v IP,ja tam idem v nedelu uz saneviem dockat,a mooc dobra sestricka co tam objednava,a ak si si citala tu diskusiu o tom hlohovci tak ja som len same chvali pocula 🙂

takyna
11. aug 2008

Petka tak to ti verím, že sa nevieš dočkať 🙂 tak držím palce nech vám to super dopadne a krásne obrázočky 😵

petka_s
11. aug 2008

dakujeme velmi pekne 🙂 potom si dam do albumu 🙂

vixi
11. aug 2008

Ahoj baby, ja som bola na 4D v Martine v Heliose, stalo to sice 2000 Sk, ale skutocne tam vsetko prezreli, takto mate najvacsiu istotu, ze babo je zdrave a pohlavie je tiez tak na 95% ako nam povedal lekar. Je krasne vidiet tvaricku svojho drobceka tak skoro (ja som bola v 26tt). Zaznam vsak za vela nestal. Mali sme asi 4 fotky a jedno video na 20 sekund. Ine zaznamy, co som videla z BA alebo NZ boli podstatne lepsie. Ja osobne ale 100% odporucam 3D alebo 4D. 🙂

petka_s
11. aug 2008

mne sa zda tych 2000 dost,ked iba tak malo za to mas..co viem tak vo zv zevraj menej pytaju ked je zle vidiet alebo ked nemozu urobit dlhy zaznam,ale je pravda ze za to,aby sme videli ako to nase male vyzera tie peniaze sa daju 🙂

janette4
11. aug 2008

vrtulka, ja som bola tiež v Hlohovci a celú dobu bol pri mne aj manžel aj moja mama.Môžeš si tam doviesť koho chceš.Tiež som bola veľmi spokojná.Lekár bol milý,snažil sa, aby sme z toho mali čo najviac všetko nám vysvetlil, poukazoval,skontroloval hlavičku, mozog, pomeral kosti,skontroloval srdiečko, proste všetko.Doniesli sme si DVD, na ktoré sme si uňho vybrali hudbu a dostali sme veľa fotiek.Síce čiernobiele, ale je to krásne vidieť. 😉

petka_s
11. aug 2008

janette4 -a chcem saspytat ked robia tento ultrazvuk,tak mam hole iba brusko alebo aj gatky sa davaju dole...bo idu snami aj mamy,a ked budu chciet ist tiez dnu,tak aby som sa nehambila..

andela1
11. aug 2008

ahojte baby!bola uz niektora z vas u dr.Havraneka na 3D-4D v Galante?treba sa tam objednat alebo ak pojdem na poradnu mi to hned spravi?neviete co to asi priblizne stoji u neho?diky

klementina
11. aug 2008

ahojte, je pravda, ze ten 3D, ktory vie odhalit vyvojove vady maju iba v euromedixe -ze je jediny na slovensku a tie ostatne su menej lepsie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre